Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elel24

Jak zainwestować 100 tysięcy prosze o rady

Polecane posty

Gość elel24
8 procent w jakim banku? Wołomin bo nie słyszałam nic o tym :P przybliż bliżej sprawe kolego :P w Rzeszowie gdzie sie udać i gdzie sie opłaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
blondyna333 nie denerwuj się jestem ci wdzięczna za rady bo w sumie już miesiąc myśle co z tym zrobić narazie mam na lokacie pieniądze ale 3.5 procent bo w moim Banku wyższej nie ma :P więc sie spytałam o ten bank co tam aż tyle procent dają :P jestem zielona w tym wszystkim w zasadzie a tak na codzień nie mam czasu szukać po forach bo pracuje i w pracy nie ma czasu nawet kawy wypić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę żyć normalnie
Haha poważny bank...Wy wiecie jak chwiejna jest gospodarka? Banki muszą dawać korzystne oferty, bo nie miałyby racji bytu. Muszą ze sobą konkurować. Myślicie, że przy tak chwiejnej sytuacji gospodarczej jest coś mniej ryzykownego. Podajcie mi k*rwa co. Ja wiem, jak to jest z tymi biznesami i powiem wam. Prędzej czy później każdy taki biznesmen ma moment, w którym jest na dnie, jeśli jest słaby psychicznie to się nie podniesie. Ma inwestować żeby ZACHŁANNOŚCI DAĆ UPUST, bo ewentualnie można zyskać trochę więcej tak? I żyć w ciągłbym stresie? To po chooj jej ten hajs. A Ci co podają tutaj maila zmanipulują ją, wezmą od niej hajs i na oczy go już nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
O inflacji słyszałam że spada w moim banku to nie opłacalne jest więc chce zmienić bank :P Panie z banku mnie namawiają na jakiś program dla biznesmenów coś w rodzaju giełdy papierów wartoścowych ale jak przeczytałam ulotke i jakie ryzyko się z tym wiąże to podziękowałam a Pani w okienku przez godzine mi o tym nawijała :D zwariować idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Napisał do mnie Pan w sprawie biznesu ale czekam na info którego nie dostałąm :) a co do mnie nie daje sie zmanipulować mam głowe na karku czekam na bliższe info dzięki kolego że sie tak o mnie troszczysz ale mam głowe na karku :P powiedz mi coś o tym Wołominie co to za bank jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Ps widze że obeznany troche w temacie jesteś napisz do mnie na maila chce sie z tobą skonsultować jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caruzo
w Wołominie 8 % było kilka lat temu, teraz max. 6,4 % i trzeba kase włożyć na 36 m-cy :o więc gościu skończ pier/dolić, bo zielonego pojęcia nie masz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę żyć normalnie
Podaj mi gg lepiej, bo nie chce mi się mailów pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę żyć normalnie
W tym przypadku nie robi to żadnej różnicy, więc Ty skończ pi*dolić, zwłaszcza, że ta sytuacja się może zmienić, zważywszy na możliwość powstawania spółek konkurencyjnych. BA! Mam lepszy pomysł. Lokatę można za granicą założyć. Wtedy to już w ogle bajka. Więc twarz na kwintę, albo solo i w ryło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę żyć normalnie
I na bank lepiej żeby posłuchała mnie niż dała się omotać wam, i przetraciła CAŁY HAJS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caruzo
koleś ty chyba piszesz z psychiatryka :o weź się lecz na łeb fantasto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Nie mam gg mam tylko maila i telefon :P napisz maila podam ci nr telefonu i pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy naciągacze nawet w święta muszą pracować. Przykre. Może wrzuć nam po prostu ofertę tego,, banku''. Chętnie ją zweryfikujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caruzo
ten ciul mówi o SKOKu Wołomin, ale obecnie oprocentowanie mają od 4 do 6,4 % w zalezności jaka lokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tate Helenki
giełda - jak się nie znasz, to na 100% popłyniesz interes - o ile nie otworzysz jakiejś fabryki to też popłyniesz. a na fabryke kasy za mało złoto - zapomnij, będzie tanieć. nie bez kozery soros, buffet i reszta elit wyprzedała całośc kruszcu jaki miała. więc zostaje tylko rozsądna lokata. i nie daj się zwodzić - nie ma aktualnie lokat na 8% bez haczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do banku i wynegocjuj swój %. Ale nie wiem czy 100k nie jest za mało na negocjacje.... A może jakaś lokata z funduszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Szczerze pierwszy raz słysze o tak dużym procencie na lokacie jak możesz kolego to też poprosze o linka bo też znalezc nie moge niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tate Helenki
a w skok wołomin siedzi zarząd komisaryczny. jest o krok od podzielenia się losem z amber goldem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tate Helenki
tepe idiotki:o skoro chcecie INWESTOWAĆ w najem, to na jaki realny zysk roczny liczycie? i czy wiecie jakie ryzyka wiążą się z czerpaniem dochodu z najmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę żyć normalnie
mistrz.szef@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
U mnie maxymalnie 3.5 procent jest a i tak założyłam w tamtym roku to spadło na 3 :( ten procent co chwila tam spada beznadziejnie jest więc sie przepisać chce do innego a jaki Bank byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę żyć normalnie
Ludzie, nie oszukujmy się, ubliżacie mi, bo ja nic od niej nie chcę i psuję wam możliwość łatwego żerowania na niej. Pewnie nie raz już to robiliście, a ja od tej Pani nic nie chcę, więc spox. Możemy zawrzeć układ. Jak mój plan wypali i pani zacznie się bogacić to za rok, może dwa, może mi przelać w podzięce z tysiaka czy dwa na jaranie... Jeśli oczywiście zechce, bo musu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Słuchajcie ludzie abstrahując już od lokat dostałam taką propozycje biznesu. Mam pomysł na fajny biznes on-line, bardzo innowacyjna wypożyczalnia pewnego sprzetu przez internet. Praktycznie bez ryzyka, jestem pewny, że to wypali i można na tym dużo zarobić. W styczniu zakładam działalnośc gospodarcza i ruszam z interesem.Proponuje konkretnie 30% od zysków po opodatkowaniu dla ciebie .Na początku mogą to być niewielkie sumy ale za jakiś rok czy dwa może okazać się to strzałem w dziesiątkę!! Internet na pewno nie padnie tylko będzie ciągle się rozwijał także branża jest rozwojowa:) Spiszemy odpowiednią umowę podamy swoje nr dowodów osobistych i na pewno nie stracisz! Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tate Helenki
żal nie skorzystać, ten interes to pewniak aj waj $:classic_cool:$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Pan chce 20 tys i będe współposiadaczem firmy wchodzić czy nie? niech ktoś doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Tate Helenki odradza :P kto jeszcze sie wypowie? :P bo jak Tate pasuje to i ja też :D nie znam sie na biznesach ani nic z tych rzeczy musze zatrudnić jakiegoś pomocnika dla mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda fajnie:) a co tam dla ciebie te 20 kawałków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że przeżyjesz. Sama tych pieniędzy nie zarobiłaś to jak je stracisz to żal będzie znośny. Najwyżej rodzicom serducha powysiadają z twojej przedsiębiorczości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caruzo
wyminicie sie numerami dowodów osobistych?? buahahahaha :D:D to byznesmen wielkiego formatu Ci sie trafił buahahahahaha :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×