Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elel24

Jak zainwestować 100 tysięcy prosze o rady

Polecane posty

Gość gość
Ja 250, 150 w lokaty bankowe 100 biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPOMOGE
Hmm może tak Jeśli chcesz zainwestować w zasadzie każdą sumę i zacząć zarabiać to po prostu dołącz do mojej grupy www.adpro.futurenet.club/wuka93 www.wuka93.fn.xyz Strona jest oficjalna, rejestracja darmowa Tu możesz zbudować swój biznes, dochód pasywny, reklamować go i jednocześnie polecać znajomym aby dołączyli do grupy również zarabiając i to nie małe pieniądze Zainwestowane pieniążki już widać po upływie 15 minut jak pracują sprawdź sam Dołącz do mnie zanim będziesz żałował, że dowiedziałeś się o tym dopiero teraz Jeśli masz pytania napisz wlokapatryk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harato
Hmm... forex, ale na pewno nie cały kapitał, tylko jego część. Wejdź na XTB, załóż konto testowe i zacznijcie od działania właśnie u nich. Tam macie możliwość inwestowania w bardzo różne tematy. Są surowce, są również akcje. Podzielcie kapitał rozsądnie. Połowę można wrzucić np. na lokatę, a w przypadku reszty pomyśleć o inwestycjach, które mogą realnie przynieść wyższe zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary na coś, co wydaje mi się być ciekawe - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestycje-finansowe-w-nieruchomosci-z-licytacji-i-wierzytelnosci/ A jak wy to widzicie? Inwestycja z potencjałem czy raczej średnio? Sami nie wiemy do końca, jak do tego podejść, ale ogólnie - wygląda na coś, w co zdecydowanie warto wejść. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie było żadnej afery związanej z działaniem http://mennica24.pl/, a znam tego dealera już od lat. Wiele firm podobnych zniknęło z rynku przez nieuczciwe podejście do klientów. Oni zostali i mają bezkonkurencyjne ceny, co wynika z szybkiego porównania branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semter

Pewnie, że XTB, ale system ma dawać warunki do inwestowania, a nie podejmować za nas decyzje. Jeśli chcecie faktycznie coś z tego wyciągnąć, to musicie przede wszystkim rozsądnie podejść do tematu. To nie działa tak, że nagle z niczego zaczniecie zarabiać. Potrzeba jest wiedza, doświadczenie, ale też warunki, które zapewnia dobry system. Poczytajcie o tym, czym jest gwarantowany stop loss, ochrona przed ujemnym saldem - to takie bardzo istotne elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×