Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elel24

Jak zainwestować 100 tysięcy prosze o rady

Polecane posty

Gość elel24
Nie no napewno bym tam pojechała do niego i spisała umowe na żadne nr sie nie zgadzam :D wszytko prawnie u notariusza :P i zabezpieczenie w postaci mieszkania nie jestem taka głupia ;p mi sie troche pomysł sposobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcze szczerze
100 tys, to nie jest dużo myśle że warto zaryzykować jeśłi strata nie była by duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Słuchajcie mam plan Pan potrzebuje 20 tys interes wydaje sie fajny chce spisać z nim umowe osobiście ma do mnie przyjechać zabezpieczenie w postaci mieszkania i 40 procent zysku dla mnie wydaje sie biznes ok jak dla mnie i jak Pan sie zgodzi to inwestuje :P dzieki za rady dam wam znać jak to sie potoczy :) plus reszta na lokate zagraniczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Blondyna napisałam mu że umowa będzie spisana prawnie w mojej miejscowości u mojego znajomego notariusza co robił u nas rozgraniczenie więc notariusz bardzo dobry a zabezpieczenie jego mieszkanie w razie gdyby sie nie wywiązał to przechodzi na mnie :) , zyski 40 procent dla mnie myśle że jest ok jak jest uczciwy to sie zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
d******py za paczke zupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Nie podszywać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera napisalam sie a tu spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notariusz nie przeprowadza postępowania o rozgraniczenia, ale well? Koniec dyskusji , bo zaczyna śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
To nie było postępowaniei blondyna tylko dokumenty były od niego ale dokłądnie niewiem o co chodziło bo to już dawno było i nie pamiętam w każdym razie znajomy jakiś :) nie znam sie na kwestiach prawnych stąd tutaj pisze mogłam coś tez pomylić studiowałam całkiem co innego niż prawo czy administracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
tak na serio to mam 100 groszy w śwince :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko debil da się nabrać że masz taką kase w wieku 24 lat suko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Podszywy przestańcie mi psuć temat!!! to nie ja pisze ktoś sie podszywa piszcie do mnie na maila jak ktoś chce pomóc bo nie da sie normalnie pogadać a narazie ide spać bo trace czas na podszywy dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie inwestuj w muzułmanina, na pewno miałaś kkudziesięciu, więc wiesz o czym piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
Odczep sie kretynie to że ty biedujesz i sie lenisz nie znaczy że wszyscy tak mają , dostałam od rodziców mały wkłąd a częśc zarobiłam nie roztwaniam pieniędzy na lewo i prawo i nie życze sobie obrażania mnie. To normalny kulturalny temat a podszywy i dziwni osobnicy nie są mile widziani tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elel24
mnie nie interesuje wyznaienie arab czy katolik liczy się pałka i jej wielkość miniumu 25 cm i możemy pogdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKONCZ czytac p*****lky wez kredyt na pol mieszkania mas zpolowe juz wiec cool, kup chate wynajmuj niech ci lokatorzy splacaja wez na 10lat akurat bedziesz miec odpowiedni wiek i chata bedzie splacoana cala filozofia jak amm tak 3 mieszkania i zyskujez wynajmu/wsasadzie moge nie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajki możesz dziecia opoiwiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ta od gieldy zalezy mozesz w akcje mozesz w surowce. mozesz tez zainwestowac w sztuke typu obraz- mozesz kupic udzialy. alezy z jaka firma podpiszesz umowe nie ktore gwarantuja 15 % w skali 4 miesiecy okolo i masz to na umowie. oj sa duzeeeeeee mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami22l
Mi do głowy przychodzą inwestycje w grunty. Za 100 tys. można już kupić ładną działkę choćby nad morzem www.dzialkanadmorzem.pl i szukać inwestora, który zastawiania się gdzie postawić hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwon
To zbyt mała kwota na coś poważnego. Na pewno warto teraz wejść w nieruchomości magazynowe. JARTOM aż takich wycen nie miał od bardzo dawna, więc możemy oczekiwać że coś faktycznie się zmieni. Tylko do przejęcie takich inwestycji to potrzebni wspólnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl o obligacjach skarbu panstwa , albo miasta , sa napewno dostepne , tam jest stały zysk bez ryzyka i nie trzeba pilnowac jak w przypadku giełdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singiel80
ja też mam 100 tys i nie wiem w co zainwestować i też bym poznał drugą połówkę, jakby co mój adres: oxyqen@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie inwestycje od bardzo dawna nie mają sensu - owszem, warto teraz wejść w nieruchomości magazynowe, ale to w dalszym ciągu miliony złotych, JARTOM ma takich nieruchomości wiele, tylko pytanie - kto jest w stanie się nimi zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Ale po co kombinować i bawić sie w inwestowanie w jakieś magazyny jak dużo bardziej opłaca sie inwestować w złoto. Można wiele na tym zarobić i nie ma takiego ryzyka jak przy inwestowaniu w nieruchomości. Najlepiej to kupic jakieś sztabki by mieć w rękach nasze pieniądze. Ja widziałam, ze tutaj http://www.mennicastaropolska.pl/kategorie/sztabki-7 można takie sztabki kupić. Sama pomyśl od wielu lat ludzie inwestowali w ten sposób i zawsze dobrze na tym wychodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis 26
witam,jesteśmy doradcami finansowymi,mysile ze mam bardzo korzystne rozwiązanie gdzie najbezpieczniej można było by zaiwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampodol
Proszę - http://lesgaz.com/ Pewnie, że się da. To jest jedynie taki przykład, ale biznes zdecydowanie godny uwagi. Wymaga nieco doświadczenia czy wiedzy, ale właśnie w takim kierunku warto iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal255
Inwestujesz? Zarabiasz na odsetkach, dywidendach chcąc pomnożyć swoje finanse ? Zarabiaj więcej w bezpieczny sposób. Rynek wierzytelności to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów inwestycyjnych. W dodatku nie musisz doglądać swojej inwestycji, jak również analizować sytuacji gospodarczej. Krótkoterminowo zainwestowany wkład skutkuje zwrotem i 100% zarobkiem do roku czasu - minimalny wkład 3 000,00 zł. Przed dokonaniem inwestycji udowodnimy Ci realny przychód przedstawiając istniejące salda. W przypadku pytań skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie +48 511 296 983 lub mailowo biuro@horus-inkasso.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×