Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mioooooooo

Warto kupić drogi wózek

Polecane posty

Gość gość
co sądzicie o camarelo carmela? lepszy od jedo fyn memo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam safety 1st roadmaster z fotelikiem maxi cosi i jestem bardzo zadowolona,gondola spora synek jezdzil do 8 mca(w zimie skonczyl i mial luz a jest dosc duzym maluchem),spacerowka jest super zwrotna ma 3 pozycje i zmiane kierunku jazdy,odpinany palak i swietny kosz pod wozkiem zasuwany i bardzo pojemny,raczka teleskopowa jedyne do czego sie czepne to brak okrycia na nozki do spacerowki w naszej sklepowej wersji ale zawsze mozna kupic spiworek.za taka cene naprawde warto nie zaluje i nie kupilabym drozszego wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam Joolz Day + fotelik Cybex. rewelacja. wózek lekki, zwinny, solidny, duża gondola 80cm, odjechana spacerówka, rewelacyjne skłądanie (wejdzie z gondolą nawet do seicento) :D wszyscy się pytają gdzie taki wypatrzyłam :D kupiliśmy używany w bdb stanie, nowy kosztowałby 4000 z tym wyposażeniem które mamy. daliśmy 1800zł, sprzedamy go za 1500 jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niw wydaje ci sie ze kupujac uzywany za 1800 1500 to za duzo?ja kupilam nowy za 1300 i mam zamiar sprzedac za 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Może poszukaj na portalu www.minitraper.pl . Moja córeczka ma stąd spacerówkę i to jest jej ulubiony wózek. Leciutki, ale za to solidny, niczym mi się tak wygodnie nie jeździ jak właśnie tym wózeczkiem, zwinny, zwrotny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Ja kupiłam boogaboo za ponad 4 tys, jak dziecko miało 1,5 roku to i tak kupiłam inną spacerówkę, potem sprzedałam go za 2,5 tys. Mogłam kupić coś tańszego, a równie trwałego, teraz wyboru nie brakuje, ale przyznam się że chciałam troche zaszpanowac że mnie stac :P Przy drugim dziecku kupiłam x-landera za 1200, sprzedalam za 800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy wózek wielofunkcyjny marki Coletto, model Savona Decor. To był bardzo dobry zakup, jestem z niego zadowolona. Gondola jest spora i głęboka, wózek dobrze się prowadzi, koła są skrętne. Możesz pooglądać ich wózki na stronie www.coletto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie warto kupować drogiego wózka, chyba, że ktoś jest bardzo bogaty. Mnie wystarcza vicco 3w1 za niecałe 2 tysiące. Dzięki niemu mam wszystko, co niezbędne. Do tego wykonanie jest genialne. Niezwykle funkcjonalny i komfortowy wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupiłas vicco za mniej niz 2 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem wiele zależy od tego na ile Cię stać i czy ile chcesz wydać na wózek, mi się też podobają te drogie wózki ale wolałam kupić coś pośredniego czyli x-ladera i mieć kasę jeszcze na inne rzeczy dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem aż tak drogiego wózka jak za 10 tys nie warto bo się płaci za firmę . Ja kupiłam wózek anex sport który nie jest najtańszym wózkiem a takim w średniej cenie i jestem bardzo zadowolona . Jakość wózka powala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim nalezy kupić dobry wózek, nie zawsze wózek porządny kosztuje 10tys, spokojnie z wózkiem dobrym w wersji 3w1 mozna się zamknąć w 3tys, tak jakw anexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Jak Cię stać, to kup nawet 3. A co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małą składana 3 kołowa spacerowka, koła duże pompowane w tym roku będzie 3 raz na Woodstock :) aż się dziwię że te wertepy wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaaa88
My nasz wózek kupowaliśmy stacjonarnie w Wwie i to był właśnie Anex Sport nie przekroczyliśmy 3 tys, a jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusska88
Z Anexa model discovery jest jeszcze fajny ten sobie sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz i zobacz w sklepie ktory lepszy. Ja wolalabym kupic tanszy wozek a lepszy fotelik dla dziecka, bo jednak a aucie dziecko powiinno byc bezpieczne. U mnie bylo tak ze kupilam wozek uzywany w idealnym stanie a dolozylam do fotelika i kupiła drogi bo drogi ale ma wszystkie testy, isofix itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwwa
MOże i jest w tym racaja,my mamy z anexa 3 w 1 wózek i z całego zestawu jestem równie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusska123
My mamy wózek Anex Discovery, przesadnie drogi nie był, jesteśmy zadowoleni, fotelik mamy inny kupiony, a nad spacerówką będziemy myśleć za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anucha78
jak chcesz fotelik z testami, isofixem i mozliwoscia sterowania siedziskiem to moze reverso plus, mysle ze dla malego dziecka sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ten reverso plus kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena00
ja szukałam na ceneo gdzie wychodzi najkorzystniej ten reverso plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaa
Nasz Anex wszystko to ma, to jest naprawdę dobry wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz anex to byl koszt średni a jakość najwyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ,nie warto kupować drogiego wózka bo później jest problem ze sprzedażą, wejdź sobie na OLX i zobacz tysiące wózków są do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz kasę na zbyciu to pewnie że warto kupić droższy wózek ale z drugiej strony te w średniej cenie też są bardzo dobre, teraz te wózki są tak ładne że dla mnie każdy byłby ok ale najbardziej podobają mi się x-landery, mają fajny design i kolorystykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupilam nowy i trochę zaposalam a wozek byl fajny zwrotny bebetto gondole używałam A jak córcia przesiadka sie do spacerowki używałam miesiąc i sprzedalam byl zdecydowanie za ciezki zeby samemu dźwigać na pierwsze piętro sprzedalam kupilam joie o wiele lżejszy więc zastanów się czy warto tak inwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Warto kupić wózek który jest zrobiony solidnie a nie oszukujmy się tanie wózki są zrobione z tańszych rzeczy wiec warto pare groszy dołożyć . My jesteśmy zadowoleni z anex crossa . My akurat na promocji go kupiliśmy . Dla nas wózek jakość super i do tego świetnie się prowadzi a gondola jest duża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

A ile daliście za swojego Anexa? Chyba w każdym sklepie ceny tak czy tak będą się różniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
Dnia 9.12.2018 o 13:20, Gość Annkana napisał:

A ile daliście za swojego Anexa? Chyba w każdym sklepie ceny tak czy tak będą się różniły

Ja dawałam coś ok. 2500 zł za crossa czarnego 2w1 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×