Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mioooooooo

Warto kupić drogi wózek

Polecane posty

Gość Kuh

Omg ale sie wczuwacie z tymi wozkami. Ja kupilam używana gondole i spacerowke mutsy 4 rider za 250 zl a teraz po 10 miesiacach dokupuje lekka spacerowke za 300 zl żeby do samochodu wrzucic. I tez maja wszystko to samo co te drogie. Bez sensu tyle pieniędzy wydawac na wozek. Lepiej otworzyć dziecku jakis fundusz albo ubezpieczenie wykupic. Przeciez to tylko wozek. Smiac mi sie chce jak widze te czarne wózki ze zlotymi skrzydlami i kolami za 15 tys. Strasznie wiesniackie. Dzieciak tak szybko wyrwsta ze nie ma co przeżywać tak głupiego wozka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Jakoś nie odważyłabym się kupować wózka za 300 zł. Sorry ale ja cenie wygodę i dziecka i swoje, nie będę go wozić w wózku, który może się rozlecieć w każdej sekundzie, nie ma żadnej amortyzacji, ma beznadziejne jakieś plastikowe koła, jest ciężki i nieporęczny. Ja za mój dwa w jednym dałam jakoś trochę ponad dwa koła, mam go przy drugim dziecku i potem go ze spokojem sprzedam za jakiś tysiąc albo i więcej, bo jest w stanie idealnym. Więc nie ma co przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina
Dnia 27.05.2019 o 23:03, Gość Mira napisał:

Jakoś nie odważyłabym się kupować wózka za 300 zł. Sorry ale ja cenie wygodę i dziecka i swoje, nie będę go wozić w wózku, który może się rozlecieć w każdej sekundzie, nie ma żadnej amortyzacji, ma beznadziejne jakieś plastikowe koła, jest ciężki i nieporęczny. Ja za mój dwa w jednym dałam jakoś trochę ponad dwa koła, mam go przy drugim dziecku i potem go ze spokojem sprzedam za jakiś tysiąc albo i więcej, bo jest w stanie idealnym. Więc nie ma co przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę.

A jaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaxz

Nie wiem co dla kogoś znaczy drogi wózek bo pewnie dla każdego będzie to inna kwota ale też nie odważyłabym się kupić taniego wózka za 300zł. Bałbym się że ze rozleci i zostanę bez wózka. Może lepiej kupić solidny ale używany. Mam x-landera już dość długo i wygląda jak nowy a jest cały czas użytkowany, pewnie kolejne dziecko też będę w nim woziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya

Przy wyborze wózka nie warto sugerować się ceną. Najważniejsza aby fura była solidna, wygodna i bezpieczna. Ja sama zdecydowałam się na anex sport. Rozsądna cena a jakość na prawdę wysoka. Wózek super sobie radzi na każdym terenie, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

A który model wózka kupiony i czy stacjonarnie czy zamawiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem Anex nie jest drogim wozkiem, drogi to jest ten cały celebrycki Cybex, a jakościa anexowi ustepuje, no ale nie ma skrzydelek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyllda

Wózki anex to dobry wybór, ceny faktycznie ok, nie wygórowane na pewno, a sam wózek (mam Sport) jest super, prowadzi się lekko, jest poręczny, wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgadzam się, najlepiej kupić taki wozek na jaki nas stać, jak masz 20 tys na wozek jak Janachowska, to kto Ci zabroni? 🙂 swoją drogą sądzę, że pełny wózek 3w1 max 3 tys i ma się bardzo porządny i dobry wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Moim zdaniem są wózki dobrej cenie tańsze i dobrze wykonane . W większości płacisz za to ze jest bardzo rozreklamowany przez gwiazdy itp. Ja mam swojego Anexa którego kupiłam za ok. 2,5 tys i u nas super się sprawdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do firmy Anex: litości, przestańcie wciskać w każdy temat swoją reklamę jako Kasia czy Gosia, bo jest to wyjątkowo irytujące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooowittttaaaaa

w dobrej cenie za świetny wózek to wybierzesz anex! zdecydowanie najlepszy i bardzo wygodny w prowadzeniu. Spacery z nim to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, skoro można kupić świetny wózek w dobrej cenie. Ja mam larktale chitchat za 900 zł, a bajerami przebija wiele droższych modeli. Jest mały po złożeniu i lekki, a przy tym zwrotny. No i jest ekologiczny, podlega recyklingowi. Ma funkcję przenoszenia na ramieniu (!) i mnóstwo akcesoriów. DO końca sierpnia mają tam promocję i dodają 6 sztuk chusteczek nawilżanych gratis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś nowa marka, nie słyszałam o nim jeszcze, możesz coś więcej o nim napisać? Mam x-landera x-fly też jest to leciutka spacerówka którą można nosić na ramieniu, ale jest też bardzo praktyczna i ma dobrą amortyzację co jest rzadkością w takich wózkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stawiałam na drogi wózek a na taki, który spełni moje oczekiwania. Jestem bardzo wybredna, długo szukałam i znalazłam prawdziwe cacko za przyzwoitą cenę. Wózek Leclerc holenderski wyrób. Polecam zainteresowanym w sklepie Muppetshop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nie ma takiej potrzeby aby kupować drogi wózek, tym bardziej że można znaleźć niedrogo świetne jakościowo. Ja w taki sposób kupiłam Euro-Cart Volt Pro. Jest mega wytrzymały, starcza do końca wózkowania i nadaje się na każdy teren, a przy tym super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my mielismy wozek gleboki od znajomych wiec jako spacerowke wymarzylam sobie nowiuski Baby Jogger Elite. Swietny, lekkk, bardzo skretny wozek ktory da sie prowadzic jedna reka. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy anexa 2w1 od nowości i moim zdaniem warto zainwestować w taki wózek, ja jestem zadowolona i nie zamieniłabym na inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×