Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Za którym razem? Mialas jakies kleje i inne wspomagacze? ;-) ile masz lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Dziewczyny odebrałam wyniki testu cba i IMk, czy któraś orientuje się ? owszem widać normy, ale zupełnie nie wiem co to oznacza Ocena cytokin i współczynnika Th1 / Th2 Interferon gamma 735,0 pg/ml norma 290,0 — 1050,0 Czynnik martwicy nowotworu 349,0 pg/ml norma 320,0 — 1380,0 Interleukina 10 ¯ 575,0 pg/ml norma 1530,0 — 3830,0 Interleukina 4 21,0 pg/ml norma 20,0 — 120,0 Interleukina 5 ¯ <20 pg/ml norma 20,0 — 95,0 Interleukina 2 21,0 pg/ml norma 20,0 — 45,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia 7
Zuzia 917 , Karolka 502 dziękuję za pozytywne słowa co do mojego transferu.Transfer miałam 28.02.16 w niedzielę.Po transferze czułam się dobrze bez bóli , krwawień, itp.Bałam się czytać ,pisać co i jak się dzieje po transferze,po to aby się nie stresować.Chciałam się wyciszyć sama w sobie ,choć to było bb trudne. Czułam tylko lekkie ciągnięcie podbrzusza i tyle. Dzisiaj 09.03.16r - 10 dpt wykonałam badanie krwi - bałam się wcześniej robić tzw. sikańca bo już wiele razy były mylne jak dla mnie .Wynik dostałam po południu i bhcg wynosi 92,19 .Jestem w szoku bo nie wiem czy szaleć z radości czy jeszcze poczekać na dalsze piątkowe badania / bhcg+ progesteron/. Bo uznałabym to za cud -in vitro z kd za pierwszym razem?????? Tak jak życzyła mi dobra dusza i szczęśliwa już Karolka 502 .Można nabrać dystansu do radowania się ,czytając , jakie tragedie przeżywają dziewczyny młodsze ode mnie i po tyle razy podchodzące do transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryniu, a ilu dniowa była blastka? ponad 90 to ładny wynik, ale najważniejsze są przyrosty. Choć myślę, że możesz być spokojna i powoli się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynia a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - która to notorycznie pyta się wszystkich o wiek? Przecież nie raz była mowa na forum, że przy in vitro z kd wiek nie ma znaczenia. Czy może jest jakaś przyczyna dla której wiek jest istotny. Czy możecie mnie oświecić bo nie rozumiem tych pytań zadawanych z uporem maniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Marynia7 najszczersze gratulacje :) a jednak zdarza sie wiecej takich cudów jak u mnie :) życzę teraz przyrostu bety i spokojnej calej ciąży :) ja mam termin porodu jutro, ale jakos maleństwu sie nie spieszy do przyjścia na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka a Ty tez za pierwszym razem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Tak u mnie udany transfer za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka jaka klinika? I powiedz mi ze masz endometrioze jeszcze? :-) ja szykuje sie mentalnie na 1 procedure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Gratuluję wam dziewczyny. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka a jaka klinika? Ja szukuje się na pierwsze podejście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Gameta. Tak, mam endometrioze III stopnia, dwa razy podchodzilam do in vitro na własnych komórkach, ale byly tak kiepskie, ze nie udalo się uzyskać żadnego zarodka. Trzymam kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze gameta dobra. Mam nadzieje ze z moja endometrioza tez sie uda. Co bralas?jakie leki? Dlugo czekalas na dawczynie? Czy z banku komorek mialas jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia7
Do gościa 18.19 ja jestem z 72 z listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Balaboste 5 dniowe.Miałam 10 kom z czego do zapłodnienia przetrwało 9 i prawidłowo na 3 dobę zapłodniło się 7. Ja miałam podane 2 najlepsze w 5 dobie W laboratorium powiedziano mi , że te 2 najbardziej są rokujące . Uwierzyłam im bo się na tym nie znam . Po 2 dniach jak pytałam czy coś ocalało to niestety żadna. Wtedy się załamałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynia i udało się? Swieze czy mrozone komorki?? A to prawda ze os czerwca zgodnie z ustawa z zeszłego roku beda robic tylko na mrożonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Maryniu z 7 żaden nie ocalał,? Dwarozumiem ze dostałaś i udało się? Gdzie pochodziłas,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
A gamecie chyba nie robią invitro z kd, ? Ja przystępuje w salve martwią mnie tylko badania te które zrobiłam tzn obnizony poziom interkuliny 10. Czy któraś z Was może mi coś na ten temat napisać, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Marynia ale super! Fajne wiesci :) :) :) Dzis powtarzasz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betę i progesteron jutro. Do transferu podchodziłam w Krakowie w Rodzicielstwie przy Ul Białoprądnickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na krwawienie robicie przerwę w femostonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynia super wiadomość. U mnie rocznik 71 i ciągle się zastanawiał czy wypada nadal walczyć. Tylko my nie KD na razie. Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa 14:52 suuuper walcz i podchodź to nam się należy aby nigdy nadzieja w Nas nie umarła.Ja musiałam Kd bo czynnik płodności miałam 0,35 i szan było tylko ok 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynia u mnie tez nie ma szalu bo amh ok.0,9 ale może się uda Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0.9 to dobry wynik. Sa szanse na inv ze swoja komorka. A co do krakowa to Macierzynstwo pewnie? Oni tam mają komorki te co dziewczyny po swojej stymulacji do inv oddają, nawet wczoraj do nich dzwonilam. Dlugo marynia czekalas na komorki? Ja chodze do Parens w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ,że przed Świętami zadzwoniłam powiedziałam swoje preferencje i zarezerwowali mi 2 panie młode ale z małą ilością . Jedna 3 druga 4 . Wstępnie zarezerwowaliśmy .Po 08.01 wracała moja Gin która mnie przygotowywała do transferu i jeszcze raz zadzwoniłam aby potwierdzić i dowiedziałam się , że mają jeszcze jedną i tą właśnie wybraliśmy bo miała 10 .Potem to u mnie się psuło i naprawiało . Dlatego, teraz dopiero podchodziłam jak wszystko już było ok. Czyli krótko mówiąc nie czekałam może jakieś 3-4 godz na tel ile jest do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa z 16..., prawdę mówiąc to kilka godz aby podano mi kilka pań do wyboru sorki dubluje mi się bo piszę z komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynia ale te dziewczyny stumulowaly sie dla Ciebie? Czy to od kobiet które same podchodzily do invitro i wystymulowaly za duza ilosc komorek i oddaly je do adopcji? Ile placilas za 10 komorek? One były mrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×