Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam taki śluz po Cycloprogynovie. Wyglądał pięknie jak owulacyjny. Niestety owulacji zero... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motoasia
Malina tak miałam we wtorek transfer w Gyncentrum Ostrava. Dwa zarodki. Dwa zostały zamrożone. Ta jak pisała któraś z dziewczyn, nie wybieralismy sami dawczyni tylko oni odbierali do naszej grupy krwi i cech ogólnych typu oczy i włosy. w Invimedzie miałam tylko jeden transfer 2 zarodków i niestety się nie powiodło. Teraz mam wilka nadzieję że się uda!już nie mogę się doczekać wyniku. PS. Też mam endometrioze przez którą straciłam juz 1 i 2/3 jajnika. Moje AMH 0.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:19 - a skąd wiesz, że owulacji nie było? Po czym odróżniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Malina Dokładnie nie wiem jak będę leczona napewno farmakologiczne. Przez pierwszym transferem miałam scratching. Ale stan zapalny po scratchingu jest zupełnie inny niż przy endometriozie. Ja mam odmianę endometriozy po uszkodzeniu mech. Ale chyba tak jest z tego co mi doktor mówił wtedy przy stanie zapalnym endometrium jest nierównej grubości i nie wydziela takich substancji odżywczych żeby zarodek mógł przetrwać lub i zagniezdzic się Ja niestety będę miała drugie podejście i liczę pozytywny koniec Pozdrawiam was i życzę powodzenia dziewczynie po transferze Wypoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motoasia, moje amh niewiele wyzsze. Tez jajniki okrojone. Boje sie o ta moja macice aby zarodek przyjela. Jakie leki bralas przed transferem teraz? Co mowili na endometrioze? Kriszz dziękuję za odpowiedz. Mam nadzieje ze to podejscie będzie udane. U nas w klinice strechingu nie robia i w przypadku endometriozy chyba to sredni pomysl. Bede miec AH napewno. Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Malina może scratching nie pomógł a wrecz zaszkodził w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kriszz bo Ty endometriozy nie masz ? A no i pytanie czy zrobili Ci streching po uprzednim badaniu immunologicznym czy nie ? Bo słyszałam ze moze to wtedy zaszkodzic. Jesli chcesz to zapytam koleżanki jakie badanie robila ok ? Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23.50 - Wiem, że wtedy nie było owulacji bo chodzilam na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motoasia
Malina ja biorę Klimonorm i Utrogestan. Nic innego. Mam kolejna cyste endometryczna na resztce jajnika wiec musiałam się spieszyć z decyzją o zapłodnieniu IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilla, napisz do jakiego lekarza polecasz. Pisałaś żeby pytać a potem nie odpowiadasz na te pytania. Chyba, że to kolejny raz ukryta reklama Invimedu. Zdarzały się już takie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Malina ja mam odmianę jej czyli adenomioza bez objawów .poza obrazem na usg lekki cień i rezonans Natomiast badania immunologiczne miałam dopiero teraz zrobione w salve. W invinedzie pierwsze in vitro i tylko jedno podejście tam też zabieg ten przed w 25 dc .dzięki temu uroslo endometrium z 5 na 7-8 bez leków czyli bez estrofemu i encortonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chciałam Wam starającym się przesłać ciążowe fluidki aby jak najszybciej się udało. Wiem co czujecie i ile pytań sobie zadajecie byłam (jestem) jedną z Was. Jest moc rozterek i pytań co można jeszcze zrobić. Mi zajęło rok zajście w ciążę. Pierwsze podejście nieudane choć piękna świeża blastocystę 5aa,druga została zamrożona 3aa.Kolejne podejście w innej klinice tylko jeden swiezy zarodek klasy 3b teraz dokładnie nie pamiętam i tym razem się również nie udało.Pojechałam na urlop odstresowalam się i chciałam jeszcze w grudniu spróbować, ale przełożyłam decyzję o podejściu na luty.Wróciłam po zamrożona blastocystę. Od stycznia przygotowywała się do transferu najpierw badania niezbędne do podejścia do transferu czyli wszystkie wirusowe, cytologia pochwy itd,następnie przygotowania endometrium i decyzja o transferze. Później klasycznie badanie bety oczywiście z duszą na ramieniu bo dwa razy nic a czy teraz się uda? Odebrałam wynik w 7dpt 60 nie mogłam uwierzyć, że jest hcg,później w 11dpt już 435,ale niepewność zawsze nam towarzyszy na każdym kroku,każda wizyta to stres czy aby wszystko prawidłowo się rozwijało. I tak na dzień dzisiejszy 7 tc i jest serduszko:) niesamowite a ja nadal nie mogę uwierzyć że to się dzieje naprawdę:))) jeśli macie jakieś pytania to pytajcie chętnie odpowiemy jesli będę wiedziała. Cudzie trwaj!!!:) Pozdrawiam Was i trzymam kciukasy:) a tym które są w ciąży spokojnego przebiegu życzę. Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia a jaka klinika ? Co bralas przed udanym transferem??? I to z mrozaczka? Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kriszz to witaj w klubie. Tez zdajsie to mam. Miałem usuwane torbiele endometrialne 2 lata temu. Bolesnych okresów nie mam. Teraz wyskoczyła mi cysta znów tyle ze juz zwykła okolojajowodowa. Przy okazji laparo zrobili mi histeroskopie. No i w opisie mam napisane "slyzowka o wejrzeniu andemyotycznym" pytalam lekarza czy to może byc endometrioza miesnia macicy a on ze tak. Gin w klinice chce mi dac decapeptyl na wyciszenie w okolicy 18dc poprzedzajacego transfer -myślisz ze pomoze??? Strechingu robić mi niebeda. Proponuja AH (nacięcie otoczki) dodam ze z gruboscia a endometrium nie mam problemu. Samo ladnie mi rosnie. Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malina brałam estrofem, luteine 50 pod język i Lutinus100 dopochwowo nic poza tym w dniu transferu i kilka dni po brałam jeszcze relanium.Tak miałam mrożona blastocystę i miałam zrobione AH.Transfer miałam w Invikcie. Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super Tosiu. Komorki mialas od "dawczyni swiezej" czy z banku komorek mrozonych ? Co bylo powodem u Ciebie do podjecia decyzji o KD ? Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam świeże komórki od dawczyni miałyśmy synchronizowane cykle z 6 mieliśmy dwie blastocysty.U mnie przedwczesna menopauza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ze sie udalo :-) Czyli 2 procedura? Ja mam endometrioze :-( Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ze sie udalo :-) Czyli 2 procedura? Ja mam endometrioze :-( Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Malina u kogo się leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parens Krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza???? Zadnych ciąż ani transferów? Forum zamarło? Czy szukujecie się może do Świąt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 16.10 (19.03.16) ila mesz lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszmir 88
Podchodziła któraś z Pań w Invicta w Warszawie na złotej?:) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 15:11 - a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia gratuluję. Jeśli możesz odpowiedz proszę na moje pytania, ponieważ jestem 6dpt dwóch ładnych blastocyst 5aa i jestem juz prawie pewna ze sie nie udalo, a jest to mój 7 transfer :-( napisz czy przygotowywałaś się jakoś inaczej przed udaną próbą, brałaś jakieś wit, ćwiczyłaś, może schudłaś, czy twoje BMI jest w normie., może czegoś unikałaś? Ile mm miało twoje endometrium podczas transferu? Czy miałaś jakieś objawy zanim zrobiłaś betę? Pisz wszystkie twoje spostrzezenia może one bedą mi pomocne. z gory dziekuje Asia31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu a ile Ty masz lat, że ciągle zadajesz to głupie pytanie o wiek Nieważne ile ktoś ma lat ważne są komórki, zarodki i ogólny stan zdrowia kobiety pochodzącej do transferu, a także jak przygotowana jest macica do przyjęcia zarodka.Ktos może mieć 20 a gorszy stan zdrowia niz u 40 letniej kobiety,dlatego ważna jest diagnostyka i lekarz prowadzący. Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia nie przygotowywałam się specjalnie do transferu może tylko bardziej zwracałam uwagę na to co jem ale bez żadnego szaleństwa. Wystrzegalam się niezdrowej żywności, nie ćwiczyłam bo jestem zbyt leniwa:) BMI w normie.Przed zrobieniem bety nie mialam żadnych dolegliwości poza jednodniowym pobolewaniem podbrzusza ale nie było to cały czas więc tak naprawdę myślałam że nic z tego;) a dlaczego uważasz że Ci się nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam tylko kwas foliowy i wit D endometrium mialam na ostatniej wizycie 8mm a później już mi nie mierzyli a minęło 5 dni wiec tak naprawdę nie wiem ile mogło jeszcze urosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×