Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Kusi mnie trochę zrobić jutro bete ale wytrzymam do niedzieli wtedy będzie 9dpt Ja zażywam dużo leków : luteina 2x2 dopochw, Estrofem 3x1, żel Estreva 2x2, duphaston 3x1, Prolutex 1 zastrzyk dziennie, Duphaston 3x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
19:07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
19:07 Kalinkakali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co masz tyle tego skoro wszystko jest to samo tylko inną nazwa,ale takie samo działanie,zastrzyk rozumiem bo lepiej się wchłania ale reszta? Ilu dniowy mialas zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
Rozumiem że pytanie "po co" jest pytaniem retorycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego retoryczne? Jesteśmy tu po to aby dzielić się informacjami i sobie doradzać. Nie muszę wiedzieć wszystkiego i nie mam problemu żeby powiedzieć,że nie wiem.Nie mogę otworzyć tego linka a chętnie bym poczytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaKali
Nie chce mi skopiować linku , może teraz otworzy www.stomik.com/pliki/rekomendacjaprogesteron.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykuł fajny, ale trochę stary, bo sprzed 12 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu to są rekomendacje z 2004r. A tutaj masz z 2015r (zastosuj opcje kopiuj wklej) www.ginekologiapolska.pl/pdf-2068-2031?...Rekomendacje%20Polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimika odezwij się co z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki mialyscie progesteron biorę lutinus 3x2 + luteine podjęzykowo 3x2 i mam 26,37 teraz mi zwiększyli do 4x 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaKali
Witam . Wczoraj miałam 7dpt i nie wytrzymałam, zrobiłam betę i ... jest! wynik: 23.1 :) :) :) Cudzie trwaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście likwidują te złodziejskie kliniki. Robią in vitro nawet zdrowym. A handel komórkami to już paranoja. In vitro nie jest dozwolone w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym komórka kupiona to obce geny....Jak mozna się cieszyć z obcych genów z tego jest obce dziecko, obce geny. Kazdy moze meic wlasne dzieci z wlasnych komorek jesli ma jajniki. Ostrzegam przed zlodziejskimi klinikami, zwlaszcza klinika INVICTA, to są oszuści i naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super:) a ilu dniowy mialas zarodeczek? Blastocysty mialas podaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być blastocystę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 11;51 - masz dzieci ??? Po co zagladasz na ten wątek? Skoro Ciebie to nie dotyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Cześć Dziewczyny! Chciałbym się pochwalić wspaniałą wieścią. W tamtym tygodniu urodziła się nasza Kruszynka :) Przed porodem leżałam półtora tygodnia na patologii ciąży z powodu nadciśnienia tętniczego i dotychczasowej historii leczenia. Chciałam rodzić naturalnie, ale akcja nie rozkręciła się, a ja nie zareagowałam na wywoływanie. Dlatego moja lekarka zadecydowała o cięciu cesarskim. Okazało się to bardzo dobrą decyzją, ponieważ Mała była 3x owinięta pępowiną. Od tygodnia jesteśmy w domu i poznajemy się nawzajem. Mała jest cudowna i kochana, warto walczyć dla tych chwil! Dziewczyny trzymam za was kciuki i wierzę, że w końcu uda się każdej z nas! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1000
dziewczyny jestem kilka dni po transferze, niestety dopadlo mnie przeziebienie. Myslicie, że to zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimika! Gratulacje! Zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :)) A jak się czułaś po cesarce? Kalinka Kali - no to teraz tylko patrzeć jak będzie pięknie przyrastać :)) 7 doba! jest moc! Super Dziewczyny, oby wiecej takich cudownych wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala1000 Przeziębienie nie powinno przeszkadzać, kobiety zachodząc w ciążę często czują osłabienie i własnie tak jakby były przeziębione. Osłabiony organizm może nawet łatwiej przyjąć zarodek. Tylko dbaj o siebie, wypoczywaj i nie choruj już bardziej! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przeziębienie może przeszkadzać, tym bardziej jeśli występuje gorączka. Może uszkadzać zarodek. Ale oby w tym przypadku tak się nie stało. Daj znać jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1000
Goraczki nie mam.tylko katar,kaszel,troche mnie gardlo boli..no i czasem kicham.boje sie ze juz po wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
Miałam podana 5 dniowa blastocystę - świeżą Nic się nie zamartwiaj, wygrzewaj się, zażywaj Wit C, pij melise z sokiem malinowym. Będzie dobrze. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
Dziękuję Baleboste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×