Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość kasia200kh
Hej mam pytanie jak macie skonstruowane umowy z klinikami w przypadku np: jak nie uda się uzyskać żadnego lub 1 zarodek , to co wtedy , pieniadzę zostają wyrzucone w błoto czy dostajecie od kliniki w " gratisie " komórkę lub komórki ? W piatek mam wizytę w Gamecie w Rzgowie i chciała bym wiedzieć czy może są jakieś kliniki które jakoś rekompensują wydane pieniadze w sposób opisany prze ze mnie . Mam nadzieję iż zrozumiale napisałam o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w Inviccie jest tak ze po telefonie odnośnie dawczyni należy przelać pieniądze na ich konto dopiero dawczyni jest stymulowana jesli chodzi o jakość jajeczek to jest raczej loteria bo to ze embriolog je ocenia to jeszcze nic nie znaczy one muszą się jeszcze zaplodnic i ładnie podzielić.Fakt nie jest to sprawiedliwe ze jedna dawczyni jest dla dwóch par a opłata jednakowa no chyba że ktos bierze dawczynie na wyłączność. W standardzie dostaje się 6 jajeczek. Zuza estrofem od 2dc. Bete robię w piątek,ale na wynik i tak będę musiala poczekać do soboty. Taida daj znac co z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia. Zuza jutro jade do .. Podpisuje umowę muszę przelac12 tys. Inne badania place zobacze transfer ma być 1 -2 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taida bralas relanium juz po transferze przez kilka dni? Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona 1976
Witam!Tak jak obiecalam,ze poinformuje o wyniku.Przypominam kd. wykonywalam w Pradze u dr.Kulta.Dzisiaj jest 15 dzien po transf.5-dniowej bladocysty i Hcg=2760.Mialam podawane 2 zarodki.Mam pytanie,czy ten wynik potwierdza ciaze blizniacza?Pozdrawiam Was dziewczyny,zycze wytrwalosci ,pozytywnej Bety i wiem,ze uda sie kazdej z Was.Moje endometrium przed transf.wynosilo 1,14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam do 3dpt raz dziennie wieczorem, fajnie mi się po nim spało i nie chciałam z tego rezygnować :) Taida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Groszka naszej mamy bliźniaków beta była zbliżona. Pisze Ona o tym na poprzedniej stronie. Czy to bliźniaki czy nie to serdeczne gratulacje! Taida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Mona beta fantastyczna, usg to dopiero potwierdzenie ciąży bliźniaczej, ale faktycznie chyba masz szanse, a endometrium to chyba 11, 4 miałaś Lee to Ty testujesz w piątek, dobrze zrozumiałam - trzymam kciuki za pozytywny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywiad z panią, która publikuje w Gościu Niedzielnym. I już wiadomo na ile ten wywiad jest obiektywny i rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko dotyczy ciąż normalnych tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mona super! Lee to kciuki zacisniete z calej sily :) A odn tego Estrofemu to sie martwie czy Nadia zaczela bo przeciez @ dostala - dlatego tak sie dopytuje ... I transfer planowany ma na okolo 27 dzien cyklu? nie rozumiem jak sa te transfery koordynowane... Ktorego dnia cyklu najpozniej moze byc transfer przeprowadzony? Tez moge miec tak pozno ... wiec zastanawiam sie jaki jest optymalny czas na transfer a kiedy lepiej sie jednak zdecydowac na mrozenie i transfer w kolejnym cyklu... wiem , ze to oczywiscie tez zalezy od grubosci endo (Ale chyba tez i od "starosci" endo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Zuza Transfer robi się około 14-18 dnia cyklu ale można "trzymać" na estrofemie endo do 35 dni od chwili endometrium gotowego na przyjęcie zarodka o ile wcześniej nie pojawiają się plamienia lub @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dziekuje Monalisa jestes nieoceniona! Ale tak sobie mysle, ze przetrzymywanie jest ryzykowne bo jesli hipotetycznie dzis nie mam plamien a dostane jutro @ o czym jeszcze przeciez nie wiem to jak zrobia dzis transfer ... chyba, ze sa w stanie ocenic jakos na usg ale moja lekarka ostatnio nie widziala na usg nadchodzacego @ ... kilka dni przed czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Zuza lekarz jest w stanie ocenić endometrium na podstawie usg, czasem jest tak, że endometrium wcześniej się starzeje, stąd te kontrole przed transferem, tak jak pisze Monalisa najczęściej między 15 a 19 dc są transfery, ale zdarza się też, że dużo później jeśli nadal struktura endometrium jest prawidłowa. Nie martw się na zapas, poczekaj spokojnie do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dzieki Dziewczyny Lenka masz racje - ja za bardzo analizuje ( chyba powinnam juz zaczac to relanium hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
Cześć! mam pytanie do dziewczyn z Bociana doczekałyście się komórek w pierwszym cyklu przygotowań? ja byłam wczoraj na wizycie. Endo mam już gotowe. Tyle że doktor powiedział, że niestety nie obiecuje, że się uda znaleźć. Ciekawa jestem jak to u Was było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Raz w bocianie czekałam 10 dni raz 21 dni zawsze znaleźli ale my mamy typowo słowiański wygląd i grupy krwi też popularne tam na wschodzie to ma znaczenie tak powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Agnes, ja jestem w trakcie oczekiwania na dawczynię od 3,5 tygodnia (34dc). Jutro mam dzwonić do lekarza, jeżeli sami nie odezwą się wcześniej. Także nie sądzę, aby znaleźli dawczynię w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
Mimika a jak u Was z fenotypem??? Jeśli można zapyta :) Ja dziś mam 14 dc i mam im dać dwa tygodnie tak mi powiedział doktor. Chociaż patrząc na to co napisała Mona raczej u nas małe szanse, pomimo że korzenie z Podlasia to mało bardzo słowiańskie typy :) raczej całkowite przeciwieństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, może te słowiańskie typy nie są aż tak istotne w Bocianie.... Tam w końcu zjeżdżają ludzie z całej Polski, więc pewnie fenotyp też mają różny. Ja jestem raczej włoskim typem i znaleźli. O ile oni w ogóle starają się dobierać fenotyp. Ale miejmy nadzieję, że jednak się trochę starają...... A ja mam pytanie czy Wy w Bocianie dostajecie info o fenotypie dawczyni czy nie chcą Wam tego powiedzieć? Bo mnie nie chciał powiedzieć, ale będę jeszcze go trochę molestować o taką informację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
Pytaliśmy doktora o ten dobór stwierdził, że robią wszystko żeby bolało jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
Bharat a długo czekałaś na dawczynię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na AZ. Na pierwszej wizycie wypełniłam fenotyp, sprawdzili czy jest. Powiedzieli, że jest. Zarezerwowali. Wczoraj mailowo potwierdzałam u doktora P czy nic się nie zmieniło, odpisał że wszystko aktualne. No i jadę sprawdzać endo. A na wizycie byłam na koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dr P jest słowny i naprawdę się stara jak są zarodki to są. Jak nie ma komórek to mówi że nie obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia jestem po wizycie w invinice od dziś biorę estrofem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia acha prawda jest taka jeśli dawczyni ma 8 komórek dzielone jest na 2 biorczyni dziś się pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Dziewczyny musiałam wygooglować typy urody, bo określenie typ słowiański niewiele mi mówi. Znalazłam opis 8 typów. My z mężem fenotypowo jesteśmy podobni do siebie i określiłabym nas jako typ środkowoeuropejski z brązowymi oczami. Więc tutaj mamy zawężone pole wyboru. Plusem jest to, że mamy zróżnicowane grupy krwi i większość do nas pasuje. Ja po 2 tygodniach dzwoniłam do dr P, że dla nas wygląd nie jest bardzo ważny. Najważniejsze, aby znalazła się dawczyni, ale kazał mi się za szybko nie poddawać. Więc czekam, a chciałabym działać. Oby u ciebie poszło szybciej. Taida, odezwij się jak będziesz po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Dziewczyny niestety muszę popsuć atmosferę. Prawdopodobnie martwa ciaza. Brak serca, pęcherzyk rozmyty, zarodek o złym kształcie. Beta rośnie jest wysoka i prawidłowa (moze za wysoka?). W poniedziałek sie rozstrzygnie. Za duzo szczęścia jak na jedna kadetke. Tym razem usłyszałam, ze więcej jest ciąż nieprawidłowych z mrożonych komórek i zarodków, ale słyszałam już tyle wersji... Czy któraś z Was miała poronienie miedzy 6/7tygodniem. Lekarz twierdzi ze sama poronie po odstąpieniu luteiny ale sama już nie wiem. Do poniedziałku leki biorę bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×