Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Roma77
Jagoda, Powodzenia ! Ja tez nie brałam zwolnienia czy urlopu. Oszczędzałam się tylko i tyle. Miałam tyle transferów i przećwiczyłam wszystkie opcje: ze zwolnieniem, z urlopem, z leżeniem etc. Teraz w miarę normalnie egzystowałam (prócz dnia transferu). Jeśli zarodki maja genetyczny problem to nawet przysłowiowe "stanięcie na głowie" nie pomoże. Dlatego życzę Ci aby to był TEN transfer ! Nadia - mam nadzieję, że u Ciebie będzie pozytywna beta. Zuza - przykro mi, że nie wyszło ale nie poddawaj się. Trzeba próbować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
Jagoda, jeśli czujesz że tak lepiej, to jasne. Ja akurat mam, dynamiczną i stresującą pracę, więc u mnie zwolnienie się sprawdziło. Ile i jakie zarodki miałaś podane? Z mrożonych, czy świeżych komórek? Póki co dzisiaj odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dodajecie mi otuchy dzięki, czekam na pozytywne wiadomości od testujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Jagoda Dawaj nam znać jak było i jak sie czujesz psychiczne. Ja tez nie brałam zwolnienia. Tak jak pisze Roma najważniejsza genetyka. I Nadia Czekamy na wieści. I Lolakamola Dziękujemy za reklamę invimedu ale taki marketing sie nie sprawdza. Widać gołym okiem ze pracujesz na zlecenie kliniki. Taka reklama tylko szkodzi. Szkoda ze forum zaczyna byc miejscem na reklamę, a nie dlatego zostało stworzone. I Pan Duda. Muszę sie Wam przyznać, ze nie byłam na wyborach bo jak wiecie okropnie sie czuje, teraz jednak sie zmobilizuje bo każdy głos sie liczy. Nie wyobrażam sobie Polski pod jego i PiS-u rządami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam na tym teście Nifty. To jest badanie z krwi matki, ktore ma potwierdzić lub wykluczyć większość chorób genetycznych płodu. Wyniki najpóźniej za dwa tygodnie. Boje sie ale tez sie cieszę ze dozylam takich czasów gdzie taka diagnostyka jest możliwa. Dodatkowo niespodzianka, jeszcze niedawno krew wysyłano do Chin, a teraz już badanie robią w Polsce. Co do tarczycy.badanie TRAB wyszło dobrze i prawdopodobnie wyniki tsh są złe bo zaburza je hcg. Nie muszę brać leków tylko powtórzyć badania za dwa tygodnie. Jutro usg u ginekologa. Mam nadzieje, ze maleństwo ma sie dobrze. I Jagoda Ja nie dźwigam córeczki bo moj stan na to nie pozwala. Jak tylko wstaje z łóżka to mam wymioty, ktore trudno powstrzymać. Potas i sod mam bardzo obniżone wiec do odwodnienia tylko krok. Czekam na drugi trymestr żeby nadrobić zaległości. Corka ma dobra opiekę ale strasznie mi przykro, ze to nie ja chodzę z nią na spacery itd. Niestety muszę leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmir  88
jagodko nasza kochana trzymam kciuki :) Taida wierze w to mocno ze wszystko bd dobrze:) Bezcukrowa odezwij się- co u CB? buziaki dla Was wszystkich :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gościu i Ty piszesz szczerze o tej klinice i nie jest to reklama. Ja tez pisałam o Invikcie. Nie zrozumiałeś mnie. Tamto to zwykła reklama i tyle. Mam teraz mnóstwo czasu i czytam kilka wątków o leczeniu ivf i takie jej dokładnie teksty są na każdym z nich. Dlatego moj wniosek o czystej reklamie. Na pewno wiele dziewczyn chętnie poczyta o Invimedzie ale od prawdziwych forumowiczek, ktore sie tam leczą. Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia -Jagoda trzymamy kciuki ja -----:-( niecała 7 doba po transferze jak zobaczylam badania :-( niestety pozdrawiam lekarz jeszcze nie dzwonił ale wyniki SA oczywiste ------ Taida mam nadzieje ze juz lepiej się czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Nadia Zaglądam żeby przeczytać dobre wieści...Strasznie mi przykro. Nie możesz sie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia Poplacze troche i przejdzie nie jestem pierwsza ja z mężem podjelam decyzje ze juz nie podchodzimy wiec życzę wam dziewczyny wszystkiego naj.......:-) Taida trzymaj się. Zuza więcej szczęścia następnym razem skarbnica wiedzy Monalisa :-) powodzenia dziewczyny :-) :-) :-) :-) :-) :-) fajnie było czerpać wiedzę od was :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia a tak w skrócie ja mialam podane 2 zarodki kd dala nam 7 inne nie przetrwały nie mamy nawet zostawionych na po...jedna blastocyta 3BB, druga blastocyta 1BB myslelismyze tak młoda dziewczyna będzie miała więcej komórek i zamrozimy niestety weryfikacja 6 doba progesteron 17.62,estradiolu 2491.98 a bhcg ::-( :-:-( 2 zalujemy ze nie mamy ani jednego zarodka zachowanego trudno takie życie ale podziwiać wszystkie dziewczyny ach jak sobie przypomne ten pełen pęcherz mialalam podobna sytuacje co Taida ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Nadia, a moze to nie jest przesądzające, ze sie nie udało. Beta jest 2, a Ty nie brałeś pregnylu. Ja na pierwszej weryfikacji miałam bete 0. Wiem, ze to twoja druga weryfikacja, ale nie odstawiaj jeszcze leków. Zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia dzięki Taida dziś o 21 będzie dzwonił lekarz nie wiem po co :-( szczerze dopiero dziś Bolal mnie prawy jajnik ale może to przez te leki napisalam wyniki nie SA piękne ale dziękuje Taida:-) naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od kija
Nadia poczekaj bo życie lubi płatać figle,a samodzielne odstawianie leków może szkodzić.Czasami wydaje się,że nic z tego a tu niespodzianka:) Ps. Dziewczyny wszystko co można zrobić w temacie politycznym to iść na wybory-wybór w naszym kontekście jest oczywisty. Dajmy innym decydować o sobie, zastanawiam się tylko dlaczego tylko proponują nam 3 lata więzienia, może lepiej pluton egzekucyjny byłoby po problemie z niepłodnością i nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Zuza kurcze liczylam, ze po tak dlugim czekaniu na dawczynie nie bedziesz musiala podchodzic do kolejnej procedury. Wiem jak ciezko jest zgrac wszystko kiedy na transfer przylatuje sie z zagranicy, ale chyba nie masz innego wyjscia niz probowac do skutku. Jagoda- wiadomosc o Twoim transferze wprawila mnie w swietny humor, od dawna na to czekalam. Dobrze robisz nie biorac urlopu- siedzac w domu czas do testowania strasznie sie dluzy a czlowiek nie robi nic innego tylko doszukuje sie objawow ciazy lub ich braku- mozna zwariowac. O tym, ze trzymam kciuki chyba nie musze pisac Nadia- tylko przypadkiem nie odstawiaj jeszcze lekow! Przesylam ciazowe 32 tygodniowe fluidki dla wszystkich starajacych sie- przepraszam, ze nie kazdej indywidualnie ale ostatnio nie mam komletnie czasu na nic, w pracy zasypali mnie robota, w domu prawdopodobnie czeka mnie przeprowadzka tuz przed porodem wiec kompletnie nie mam czasu na pisanie na forum ( Monalisa-Tobie tez na pewno odpisze jak znajde chwilke), ale obserwuje co sie dzieje i mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Gosc od kija - dobre :) Ale tak na powaznie tez namawiam wszystkich aby glosowali w drugiej turze Pan Duda to chyba zart jakis tak jak ten caly PIS. X Nadia ta beta NIE jest 0 ! Jeszcze wszystko sie moze zdarzyc ... moze to pozna implantacja - ja kciukow nie puszczam X Jogodko jak u Ciebie? Jak bylo i jak sie czujesz? Alez ja jestem wscibska hihi ... to jeszcze zapytam co robisz? X Taida super ze jest taki nieinwazyjny test (tylko czemu az tak dlugo trzeba czekac na wyniki?!) Nie rozumiem do konca jak tarczyca dziala ale to chyba dobre wiadomosci, ze lekow nie potrzebujesz tylko ze co sie teraz nacierpisz to Twoje. Fajnie , ze jutro zobaczysz Malenstwo - daj znac zaraz po X Dreamer fajnie, ze zajrzalas :) Juz sprawdzam kiedy kolejny urlop bede mogla wziac ... moj szef liczy , ze dopiero za rok... wiec chyba sie sie bede musiala rozchorowac na kilka dni jak przyjdzie co do czego Tylko Ty sie za bardzo nie przemeczaj w " Twoim stanie "!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Nadia rozmawialas z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia czekam na tel napisze po rozmowie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia nie ma ciąży krótko mi pani doktor powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia nie ma ciąży krótko mi pani doktor powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od kija
Nadia przykro mi:( Trudny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,Jak to jest dziewczyny jeśli zarodek podany w 3 dobie wygląda prawie jak blastocysta bez podziałów komórkowych np.6 czy 8? To oznacza że jest on słaby? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Nadia :( Przykro mi ... ale 7 dni po transferze blastocysty to jak 12 dni po owulacji a zagniezdzanie moze sie zaczac juz 6 dni po ale moze tez 12... Wiec jesli beta jest teraz 2 to na moj rozum jakas mala szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia. Na forum in vitro o glosowaniu;/ zal. Kazdy ma swoje sumienie i kazdy glosuje na kogo chce. Wolnosc wyboru i wolnosc slowa. Ludzie sie zmieniaja, zycie idzie do przodu. Nie ma co poronwywac z tym co bylo xx lat temu a z tym co jest teraz. A co do in viytro, moja kolezanka leczy sie w Invimedzie, jest bardzo zadowolona z tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie żal tak jak piszesz i sama propagujesz wolność słowa tylko nie potrafisz tego potem uszanować. Głosuj na kogo chcesz nic nikomu do tego. Piszesz, ze ludzie sie zmieniają. Tylko co masz na myśli? Rozwiń sie proszę jesli potrafisz bo jak sie Ciebie czyta to kompletnie nie wiadomo co chcesz przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Coco! Fajnie Cie widziec :) Jakie plany ? Chyba musimy sie pospieszyc jednak bo jak narod sie nie opamieta w drugiej turze, to faktycznie bedzie dramat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum ma otwartą formę -więc możemy pisać o wyborach. Było o pieczeniu ciasta czy o butach to czemu nie można pisać o tym co nad urną (zwłaszcza że w tym wypadku ma to związek z nami) ?A co do poglądów -radykałowie zwykle ich nie zmieniają,to tak jakby od taliba oczekiwać że zacznie szanować homoseksualistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia _Zuza dziś zadzwonił i z invinicty abym nie przerywala leków zwiększyli mi dawkę mam test bhcg powtórzyć 15 maja wczoraj pani doktor powiedziała ciąży nie ma bo 2 nic nie oznacza a dziś z rana tel żeby nie odstawiac leków ale juz się nie mam złudzeń takie życie wiesz każda w swój sposób przechodzi Taida daj znać jak u lekarza Zuza a Ty zbierają siły :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada39
Jak czytam te wszystkie posty i nazwy klinik, to każdą z was można posądzić o reklamę. Szkoda tylko, że dziewczynie, której się nie udało, albo coś nie spodobało, oczernia firmę, w której ja się leczyłam i dzięki niej mam piękną córeczkę Marysię... Mogę dużo powiedzieć o obsłudze i skuteczności leczenia w invimed, ale widzę że szkoda słów, a tyle mogłaby pomóc porada osoby znającej doskonale podejście lekarzy i ich zaangażowanie w to co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja tez się zawsze ciesze jak Ciebie widze kochana.Szukalam Twoich wpisow bo wiem,ze bylas w kraju.Domyslam się,ze cos nie zagralo ale nie mam smialosci pytac co się dzieje bo to zbyt delikatna materia.Jesli masz ochote pogadać to podaje namiar coconut2009@onet.pl. Taida nie pisałam wcześniej ale chyba domyślasz się jak bardzo się ciesze,ze kolejny raz zostaniesz mama.Na wymioty zuj migdaly w ilościach nieograniczonych albo suszone pomidory.Ja w ciąży nie jestem ale mam takie sline mdlosci po lekach,ze mnie az zwala z nog.Czesto mi pomaga zjedzenie malutkiej lyzeczki musztardy.No kombinacje alpejskie. Wszystkie znane mi i nieznane dziewczyny mocno sciskam a szczególnie i z calych sil myślami jestem teraz z Jagoda:) A gdzie moja dziewczynka Bezcukrowa się zawieruszyla?Jak zabki?Co slychac dobrego?Brakuje Twoich wpisow i pozytywnej aury,ktora emanujesz:) Mam pytanie do dziewczyn z Bociana jak długo czekacie na komórki?Ja obecnie czekam trzeci cykl.Mam zamiar rownolegle podjąć działania w Salve u doktor Stefanowicz.Nie wiem czy to dobra decyzja ale cos musze zrobić bo oszaleje. Czy w Salve krócej się czeka?Bede wdzieczna za kazda odpowiedz. Coconut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×