Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość karolka502
do gość w gamecie w Rzgowie mieli dla mnie zamrożone komórki, lekarz powiedział,ze na swieze mogę dlugo czekac, bo mam rzadką grupe krwi, dlatego zdecydowalismy sie na te zamrozone, dawczyni pasowała pod względem fenotypowym. Dzisiaj rano byly rozmrozone komorki, mąż oddal nasienie i teraz czekamy na telefon, za dwa dni maja dzwonic, trzymajcie kciuki, ja gtrzymam za Was wszystkie, bo kazda z nas przeszla na pewno juz dkugą droge do upragnionego szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Gościu, u mnie z kolonoskopii w stanie zapalenia jelita i poźniej w remisji nie wyszła żadna choroba. Miałam zaatakowane całe jelito grube i mialam zrosty, które teraz ładnie znikają. Gdy był stan zapalny to brałam encorton, pentasę doustnie i czopki asamax. Teraz po pół roku jestem tylko na etapie połowy czopka. xxxx Z lekarzem z Gamety miałam ustalony encorton do 10 tygodnia ciąży, proktolog też się na to zgodził. Jak zaszłam w ciąże odstawił pentasę i mam tylko czopki bo jelito ładnie wygląda. xxx moje problemy z jelitami zaczęły się jak rok temu zaszłam w ciążę, ale co było przyczyną nie wiem. może stres, trauma bo pół roku wcześniej byłam w szpitalu na operacji - byłam w ciąży w szczątkowej macicy. Problemy jelit to nie tylko złe odżywianie ale też stres. xxx Teraz odpukać nic mi nie jest ale jak czasem bulgocze mi w jelitach to się denerwuję, ale jest ok. Nie jem jogurtów, mleka, odstawiłam fast food i napoje gazowane. Owoce jem co drugi dzień bo mnie nadmiar błonnika nie działa dobrze - mam luźniejsze stolce. xxx Byłam też u gastrologa i też mówił o encortonie - 10 mg zawsze można zwiększyć i zamiast mesalazyny to sulfalazynę, która jest lepsza dla kobiet w ciąży. Jednak biorę tylko czopek. xxx Encorton biorę do teraz, a jestem w 12 tygodniu ciąży. W poniedziałem mam badania prenetalne i dowiem się jakie leki będą odstawiać. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość K, Mimika dziękuję za odpowiedź:) W jakim dniu cyklu najczęściej robią transfery, miała któraś z Kadetek może w 12 dc? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wasze bąble, za testujace i oczekujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w 13dc oglądane endometrium, czy jest ok, a tydzień później transfer. Wszystko na sztucznym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Gościu ja miałam transfer w 16dc ale myślę że jak endometrium jest ok to chyba to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola van Futers
Ja tak samo w 13 dniu przegląd a transfer w 21 dniu cyklu, a drugie podejście mam wyznaczone na czwartek czyli 22 dzień cyklu. Kiedyś pytałam o to samo, ale odpowiedzi były ròżne, także to jest chyba indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
Ale się tu dzieje! Mimika - ładniutkiej bety jutro Ci życzę (o ile nie zrobiłaś dzisiaj ;)) Vitro - Tobie też pozytywu w niedzielę :) X Ja farbwałam włosy kilka dni przed transferem, żeby nie farbować zaraz po, ale generalnie farbuję regularnie co 4-5 tygodni farbą bez amoniaku - chodzi wpływ oparów amoniaku, a nie o to, że farba przenika przez skórę. Każdy lekarz pytany o to potwierdzał, że farbowanie nie szkodzi. X Nika - ja mam jeszcze 3 miesiące do porodu,ale od 37 tygodnia będę w szpitalu - w związku z zakrzepicą i ryzykiem niedotlenienia w tym najtrudniejszym okresie. Czuję się dobrze, brzuszek rośnie, mam wrażenie, że wyglądam jak słoniątko, ale pękam z dumy z tego powodu. Trochę problemów ze spaniem, oddychaniem, muszę przestrzegać diety, robić sobie zastrzyki, łykać kilo leków - taki standard. Ale nie śmiem na nic narzekać i każdego dnia dziękuję Panu Bogu za to szczęście. Co do wyprawki - powolutku, ale nadal daleko w lesie. Mam nadzieję w lipcu ogarnąć temat do końca. A co u Ciebie? Chyba synek jeśli dobrze pamiętam? Na kiedy masz termin? I jak przygotowania? Ściskam mocno i buziaki dla Twojego Maluszka o forumowej cioci :) X Marta, Tobie to już musi być ciężko - dójeczka pewnie sporo waży. Co u Ciebie? Jak przygotowania? Uważaj na siebie:) X Dreamer - to już tuż, tuż :) jak to zleciało! Rodzisz w Polsce? Wszystko zapięte na ostatni guzik? Jeny, za chwilkę przytulisz to upragnione szczęście! Życze Ci żeby wszystko poszło dobrze i szybko, żebyś jak naszybciej wyściskała swoje Maleństwo! Uściski:) X Pozostałe kadetki - nie poddawajcie się, trzeba walczyć, bo warto. To szczęście w końcu przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Dziś dzwonili z laboratorium - do dnia dzisiejszego- 6 doba dotrwały 4 zarodki . Dla przypomnienia z 7 komórek mamy 4 zarodki . Za tydzień w środę podgladanie endometrium i decyzja kiedy criotransfer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika329
Full of hope ja mam termin na 25 sierpnia i wizyty co 2 tyg aby kontrolowac jego wage a jak nie będzie przyrastl do na szpital i cc a z wyprawki to tylko imie mamy :-) a reszta sie zajmiemy na przelomie lipca i sierpnia dla mnie to za szybko wyprawkę szykowac. W czoraj sąsiadka zapytala sie mnie czy się boje porodu tego bolu odpowiedzialam że nie a w myslach dopowiedzialam sobie jak byś czekala na dziecko 4 lata to ból przy porodzie jest już nie istotny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika329
Ps mimika mam nadzieję ze się pochwalisz jutrzejsza beta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika a naturalnie bedziesz rodzic czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Full of hope pomyślnego dotrwania do rozwiązania, dziękuję mam nadzieje ze u mnie będzie pozytywnie testuje jutro, po 14:00 jak się dowiem i będę mogła napisać dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitro, Mimika- zaciskam kciuki i licze na dobre wiadomosci, Kasia- rewelacyjny wynik, z taka iloscia zarodkow Twoje szanse na powodzenie sa bardzo duze. Nika, Full of Hope- powiem Wam, ze ja mimo ze koncze 37 tydzien to dalej nie mam wyprawki skompletowanej. Wozek zamowiony, ale przyjdzie dopiero na poczatku lipca, nawet na imie jeszcze nie jestesmy ostatecznie zdecydowani;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny -Gametki jak to jest w tej chwili w klinice Gameta Rzgów czy dostaje się siedem komórek od dawczyni czy wszystkie jakie wyprodukuje dawczyni dla danej biorczyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Dziewczyny, betę robiłam dzisiaj i wyniosła prawie 5400. Ładnie przyrasta, chociaż się zastanawiam czy nie za mały poziom jak na ten czas. Niestety na usg jedziemy dopiero za 2 tygodnie. Vitro, Bocian tam krąży nad Szczecinem i niesie wysoką betę :) Kasia, dużo tych zarodków :) ile bierzecie przy transferze? Nika, Dreamer, Full of hope - wasze dni już policzone ;) a potem będziecie tulić w ramionach swoje maleństwa. U Niki chłopak, a u was dziewczyny? Bo uleciało mi z pamięci. Pozdrawiam gorąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
Mimika, cudną masz betę. Ładnie przyrasta. Ciche, delikatne gratulacje i oby szło tak dalej. Będzie dobrze. X Pytałaś o mnie.... Ja wstrzymalam Bociana, bo odezwał się do mnie Invimed. Miałam transfer 11 maja. 14 dpt beta była 196,6 i prawidłowo rosła. Umówiłam się na pierwsze usg. Nie dotrwałam. 23 dpt poroniłam. Teraz nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
do gość ja w Gamecie w Rzgowie dostałam 11 komórek od dawczynia nie 7 jak jest w umowie, lekarz powiedział ze dostane wiecej bo nie bedą co mieli zrobic z tymi pozostałymi czterema a szkoda zeby te 4 sie zmarnowaly, wiec to pewnie sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Mimika gratuluję bety, bociana na chwilę chętnie przysposobię mieszkam na ostatnim piętrze to na dachu może sobie gniazdo koło komina zrobić:) a potem wyślę go do Belaboste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bharat- przykro mi bardzo, pewnie boli jeszcze bardziej niz negatywna beta. Ale nie poddawaj sie, wracaj do Bociana i walcz dalej o swoje szczescie. Mimika-super wiadomosc, pamietaj ze wysokosc hcg jest inna u kazdego i liczy sie nie tyle jego poziom co szybkosc przyrostu, a ten jak sama mowisz jest OK. Czeka Cie teraz cudowny czas, az zazdroszcze- moze jestem wariatka, ale tak spodobalo mi sie chodzenie w ciazy, ze nie chce zeby ten czas sie juz konczyl i wiem, ze zrobie wszystko zeby jeszcze to kiedys przezyc. czucie ruchow tego malego czlowieczka, ktory siedzi w Tobie najzwyczajniej w swiecie uzaleznia. Tak samo jak Nika bede miec synka wiec pewnie za kilka miesiecy wroce na forum walczac o coreczke. Mam tylko nadzieje, ze zadnej z Was juz wtedy tu nie zastane, bo wszystkie beda zajete swoimi ciazami badz maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Vitro! niecierpliwie się, czekam na dobrą wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Bharat ogromnie mi przykro:( walcz dalej my po 40 mamy chyba trudniej. ..ja przygotowuje się do transferu, zobaczymy jak endometrium urośnie, może będzie transfer Mimika cudna beta, ciche gratki:) Teraz czekamy na Vitro z zascisnietymi kciukami:) a później to ja poproszę o tego bociana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Jagoda nie będzie pozytywnie wynik mam ujemny nawet nie wiem jaki bo to mój mąż odebrał. Jestem w pracy więc nawet nie za bardzo mogę sobie popłakać. Belaboste powodzenia Mimice się udało mnie nie więc teraz dla odmiany znowu będzie pozytywnie. Mam jeszcze jednego zarodka więc pewnie spróbuję tylko nie wiem czy od razu czy za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bharat, trzymaj się... nie można się poddawać, kiedyś w końcu się udaje. Masz jeszcze mrozaczki? W invimedzie miałaś na mrożonych komórkach chyba, u nich wybiera się dawczynie z katalogu mrożonych komórek ? byłam tam jakiś czas temu i coś mi świta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
dzwonili do mnie juz dzis z gamety, wszystkie 11 komorek zaplodnilo sie :) az nie moge w to uwierzyć, tranfer bedzie w 5 dobie, we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitro, tak mi przykro... :( ściskam Cię mocno!!! To widocznie nie była TA komóreczka, ale będzie taka i będzie piękna dzidzia na pewno! Ja już chyba poczekam do wtorku na betę, nie będę robiła sikańca - boję się Karolka, wspaniały wynik! Życzę wielu blastusiów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka poczekaj do 5 doby bo nie zawsze jest tak,że wszystkie zarodki zapłodnione są w stanie wytrwać do blastocysty,życzę najlepszego wyniku i sukcesu przy pierwszym transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Belaboste dzięki :) już mi lepiej, w pracy miałam taki sajgon że siłą rzeczy nie miałam czasu się martwić, tak sobie tłumaczę że ktoś u góry czuwa - bardzo chce dziecka ale nie za wszelką cenę, może z tego zarodka dzidziuś byłby chory? Tak czy inaczej jestem dobrej myśli, dzidziuś gdzieś tam na mnie czeka i niebawem się spotkamy:) Belaboste trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści :) Wszystkim babeczkom życzę jak najlepiej, przecież szykują się kolejne transfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
karolka502 Piękny wynik życzę Ci aby do 5 doby dotrwało jak najwięcej . Mi z 7 do piatej doby dotrwało 4 . Podchodzisz w Gamecie w Rzgowie ? Kto jest twoim lekarzem ? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×