Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Nie jest to propaganda oni naprawdę forsują te zapisy o braku mrożenia (bo to jest niegodziwe wobec życia)i tym całym sądem decydującym o naszych zarodkach, jeśli nie jesteśmy matkami genetycznymi. Poparcie im nie spadnie bo większość ludzi nie ma takich problemów jak my, jesteśmy w mniejszości a tendencja jest taka, żeby odsunąć tych co rządzą od władzy i ma przyjść nowe. Większość ludzi in vitro nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
A jakim prawem mieliby się rządzić naszymi zarodkami które powstały przed wejściem ustawy?Po dojściu do władzy wejdą w posiadanie wszystkich zarodków z banków i będą rozdzielac po uwazaniu?Szkoda że nikt z tych "madrych"nigdy nie miał takiego problemu w życiu wtedy dopiero mógłby się wypowiadać jeśli znalby potęgę tragedii jaką jest bezpłodność. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym właśnie polega radykalizm i państwo wyznaniowe. Państwo ISS też nie liczy się z innym światopoglądem i nie musi. Nie wiem co z tą matką genetyczną bo dawstwo było anonimowe do tej pory. Jak oni chcą, ją zmusić do deklaracji w sprawie embrionu, przecież ona daje samą komórkę z której powstanie później embrion. I co będą sprawdzać czy się zrzeknie -w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ustawa jeszcze nie weszła,ale to próbka tego co może nas czekać -bo zapowiedzieli już zmianę i to jest ich projekt.Taki ma on kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Lepiej zajęliby się problemem niechcianych ciąż w rodzinach patologicznych.Gdzie kobiety zachodzą w ciążę jak myszy a później porzucają albo mordują te dzieci.Jeżeli ktoś wkłada tyle serca i trudu co My by wreszcie zajść w ciążę to nie ma takiej siły by później nie docenic szczęścia jakie Nas spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zrobią szopkę z embrionami z KD z jakimś sądem, zezwoleniem, wywiadem środowiskowym to chyba trzeba zgłosić się do Strasburga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Moje zdanie jest takie że pis podejmie próbę zakazu ivf całkowicie to tylko teraz jest wersja light żeby nie stracić część wyborców bo o ile większość społeczeństwa popiera ivf to kd dla wielu to rzecz która istnieje tylko w bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Przeczytałam ten art. Z gazety prawnej i dla mnie to z niego wynika propozycja całkowitego zakazu in vitro plus przepisy dotyczące co ma sie stać z zarodkami ktore powstały przed wejściem w życie ustawy. Każdy wie, ze prawo nie moze działać wstecz i nie sadze żeby konstytucyjne okazały sie takie uregulowania. To co tam czytam nie trzyma sie kupy, czesto jest tak, ze dziennikarze sami nie do końca rozumieją temat i wkradająca sie nieścisłości. Trzeba by faktycznie przeanalizować sam projekt. Mimo wszystko moje odczucia są takie, ze pis zrobi wszystko żeby utrudnić nam życie, a jesli będzie zadził sam i jak ktoś ładnie napisał z episkopatem to całkowity zakaz in vitro jest całkiem realny. I Ja sie ostatnio nie udzielam bo trochę wypadłem z obiegu. Synek w drodze 24tc. Córeczka rozrabia. Życzę Wam powodzenia i spokoju. Jak słusznie zauwazylyscie zawsze zostają Czechy bo trzeba realizować swoje marzenia wbrew pisowi i takim mądrym głowom jak p. Terlikowski np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja miałam wczoraj jednak przebijany ten pęcherzyk tak abym mogła podejść do transferu z poniedziałek :-( Bolało i teraz widzę, że krwawię brązową krwią. Czy któras z Was miała robione coś podobnego i może cos powiedzieć na ten temat? Kurdę cienko to wszystko widzę i bardzo się boję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impatient
Poszłam do jednego z moim ginekologów w pracy żeby mi ziornoł co tam w środku słychać z tym pęcherzykiem i lewy przebity i mały, ale znowu się zmartwiłam bo on widzi na moim drugim jajniku kolejny pęcherzyk :-( Nie wiem czy w Salve go nie widzieli....Już nie wiem co ma robić. Podchodzić do transferu w poniedziałek czy nie. Ręce mi opadają. Czy ja nie mogę mieć nic normalnie tylko kuźwa jakieś takie akcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Impatient ja bym radziła Ci skontaktować się z p. Małgosia i powiedzieć jak się sprawy mają może niepotrzebnie się martwisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka 1234
dziewczynki, miałyście wykonywany screaching endometrium przed tranferem? w którym momencie cyklu to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Scretching robi się w połowie cyklu poprzedzającego cykl w którym ma być transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka 1234
Dzięki za odp :) a idzie się wtedy do szpitala tak jak w przypadku histeroskopii czy też odbywa się to na zwykłej wizycie u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Raczej jest to zabieg wykonywany ambulatoryjnie na zwykłej wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja jestem jak najbardziej za in vitro. To duża szansa dla osób które nie mogą mieć dzieci. A powiedzcie mi czy ktoś z was miał zabieg w tej klinice http://macierzynstwo.com.pl/ ? Słyszałam, że mają najlepszy sprzęt i świetnych specjalistów. Moja znajoma rozważa poddanie się zabiegowi u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie jaka jest cena scrachingu w Invimedzie? Albo przynajmniej w innych klinikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Scraching można wykonać nawet u zwykłego ginekologa nie potrzeba do tego kliniki to zwykłe zadrapanie śluzówki dość nieprzyjemne ale nic strasznego można to zrobić zwykłą pipita podczas wizyty w gabinecie. Mnie to wykonana ginekolog u mnie w mieście w ramach wizyty za 100zl. Wiem że w klinikach to koszt od 100 do 400zl za dwie minuty plus koszt wizyty. Popytaj może tez znajdziesz u siebie lekarza który to zrobi za przysłowiową złotówkę. To dranstwo brać takie pieniądze jak kliniki za taki drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
W Salve robią to w ramach wizyty lekarskiej. Płaci się tylko za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Taida33 czy Ty miałaś w obu ciazach transfer mrożonych zarodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, trochę mnie tu nie było. Ja miałam teraz scratching endo przy okazji histeroskopii, w następnym cyklu daj Boże transfer. Co do Dudy i PiS...ja wierzę, że jednak ci, którzy ostatnio nie zagłosowali i ci, którzy zagłosowali na Kukiza tym razem jednak pójdą po rozum do głowy. Bo ja nie chcę nigdzie jeździć za granicę robić in vitro tylko dlatego, że jakaś grupa ludzi chce władać moim sumieniem i moim życiem. Zresztą, myślę, że ostatnimi czasy kościół robi PiS tak czarny PR, że chociaż jakaś część wyborców zastanowi się zanim znów na nich zagłosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę słowa pani Welman ;Won od mojej macicy, odp********e się k***a od mojej macicy;Spierdlalać od mojego sumienia. I ja to popieram moja macica moje sumienie. Ja tylko chcę mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat In Vitro tak już ludziom obrzydło (jako temat ) że szok. Typowo zastępczy temat .Sprawa marginalna wałkowana w nieskończoność .Ostatnio ludzi raczej z tego rusza tylko olbrzymia kosztochłonność tej metody przy refundacjach z budżetu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że wy po rozum nie poszłyście nie nie zagłosowałyście na SLD albo na Kukiza. Nie trzeba było być geniuszem że się domyślić że Polacy prędzej wybraliby Putina niz PO. I teraz sami jesteście sobie winni. Nie do końca się zgadzam że czyjaś macica to czyjaś sprawa - weźmy przykład pani od Chazana ale uważam, że in vitro Z GŁOWĄ i to na NFZ powinno być dostępne dla każdej pary. Oczywiście pod kontrolą bo IV jak wszystko ma i powinno mieć granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: A co masz na myśli odnośnie Pani od Chazana? Bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu akurat my płacimy ciężkie pieniadze my nie na NFZ wiec wara od mojej macicy. Do którego lekarza nie pójdę to prywatnie i płace dużą kasę bo na NFZ nie ma juz funduszy styczeń 2015 tak usłyszałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na myśli" Historie" jej choroby, którą sama ujawniła ( nie do końca) Ta kobieta niestety nie może być matką. I nawet jej in vitro nie pomoże. A cud będzie przypłacony wieloma śmierciami i nie chodzi mi o zarodki. A i tak od tego cudu jest droga tak daleka jak od marsa do ziemi. Ta kobietę naciągano na in vitro nieuczciwie albo dla kasy godzono się na jej pomysł . Takie rzeczy powinny byc zabronione i regulowanie prawnie bo wyrządza się krzywdę i jej i jej dzieciom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gościu akurat my płacimy ciężkie pieniadze my nie na NFZ wiec wara od mojej macicy. Do którego lekarza nie pójdę to prywatnie i płace dużą kasę bo na NFZ nie ma juz funduszy styczeń 2015 tak usłyszałam ." Po pierwsze jeśli piszesz do mnie podaj godzinę bo ja jasnowidzem nie jestem. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem. Po 3 kasa nie upoważnia do krzywdzenia siebie dziecka, które się tak rzekomo strasznie kocha - to nie rzecz. Jeśli chcesz być naciągana to potem nie jęcz, że państwo cię nie broni jak to było przypadku pacjentki Chazana. I nie licz tez na współczucie jeśli swój CZYN przypłacisz bardzo wysoka ceną w zdrowiu i życiu dziecka czy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie słucham takich ludzi jak ty.Bo pewnie jesteś Drugim Andrzejem Duda albo Rydzykiem. Wytłumacz po co bierzesz tabletki anty albo używasz prezerwatyw krzywdzisz nienarodzone dzieci , wiesz ile dzieci byś miała miała marnujesz materiał genetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×