Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Karolka chyba biorę jednego ... Chodzi mi po głowie trochę ze moze dwa...?Ale boję się tej ciazy z podwyższonym ryzykiem ale korca mnie te procety bo lekarz ten w Czechach twierdzi że jak podadzą dwa to 70% szans na powodzenie a jak jeden to 40- 50% jednak mój profesor jest przeciwny ... A ja bym chciała mieć te 70% szans...Nacięcie otoczki mam w tym pakiecie a za embroioglue musiałam dopłacić . Zuza ja nie pomogę nie mam z tym doświadczenia. Vitro cierpliwa jesteś . Ale rozumiem Cię bo ja też panicznie boję się tego dnia .Mi mówiono że za dwa tygodnie zalecają betę chyba oszleje do tego czasu. Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka ja biorę chyba jednego chociaż korca mnie dwa bo lekarz ten w Czechach powiedział że wtedy 70% szansy a przy jednym 40-50% . Chciałbym mieć te więcej ale boję się tej ciazy podwyższonego ryzyka o której mówił profesor. Nacięcie otoczki mam w pakiecie a embroioglue musiałam dopłacić. Vitro to cierpliwa jesteś ale Cię rozumiem bo ja też boję się panicznie tego dnia a mi powiedziano że zalecają testowanie po dwóch tygodniach chyba oszaleje do tego czasu... Zuza ja nie pomogę nic nie wiem na ten temat . Mam tylko nadzieję że zacznie ci się poprawiać z tą tarczyca żebyś w końcu mogła podejść. Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitro, spokojnie możesz jutro betę zrobić to już 10 doba prawda? Roma powodzenia, masz duże szanse na powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Nie powiem korci mnie zrobic ten test, a z drugiej strony ciągle mogę myśleć ze wszystko jest ok. Cóż jutro sobie odpuszcze, ale mam cały dzień aby zastanowić się czy nie zrobić go jednak w sobotę. Straszne z was kusicielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitro, ja czekałam całkiem niedawno 12 dni, więc wiem, jak to się ciągnie :-) Kamka, myślę ciepło o Twoich zarodkach, 7 piękna liczba :) Roma, spokojnego oczekiwania na betę! Trzymam kciuki! Tymczasem jestem po USG - wszystko jest ok, zamieszkały we mnie dwa zarodki i pulsują im serduszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Maszeńka to rewelacyjnie można się wzruszyć :) może mi też się uda. Nie zrobię jutro bety bo mam na 9 do pracy i nie chce mi się z rana latać a potem stresować. A w poniedziałek co ma być to będzie. Widzę ewidentnie że przez tydzień byłam w miarę spokojna a teraz zaczynam się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszeńka,super wieści nam przekazujesz:)Będziesz mamą całej gromadki,o czym każda z nas marzy i czego Ci serdecznie życzę. Vitro,podziwiam Cię.Wiem,że już wariujesz z tego oczekiwania...ale ja to jestem taka narwana,że same może pamiętacie od kiedy już robiłam testy i niepotrzebnie się nakręcałam.Jesteś już blisko więc spróbuj wytrzymać do wyznaczonego terminu.Wierzę w dobrą passę jaka teraz na naszym forum. Kamka i Karolka- już teraz trzymam kciuki za Wasz Poniedziałek. Roma,miłego i spokojnego oczekiwania na wysoką betę. Zuza,szybkiego uregulowania spraw tarczycowych.Zupełnie się ma tym nie znam,ale ufam,że endokrynolog wie co robi i będziesz wkrótce mogła zacząć procedurę. Ja dziś 3 dc.Od niedzieli zaczynam estrofem i zobaczymy co z tego wyniknie.Niewiem,co jeszcze mogłabym zrobić,żeby zwiększyć swoje szanse.Chyba tylko szczęćcia w całym tym szaleństwie mi brakuje...i tylko na nie po cichu liczę... Dzięki Agusia,że się tu pojawiasz i dodajesz nadziei swoją historią. Pepe,zajrzyj do nas czasem i odezwij się.Co u Ciebie i Maluszków? Pozdrowienia gorące dla Wsxystkich Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenka piękna wiadomość .Jak wspaniale musi być to uczucie kiedy usłyszy się te serduszka musisz być teraz bardzo szczęśliwa . Gratulacje. Teraz spokojnych 9 miesięcy Ci życzę zeby wszystko przebiegało prawidłowo i bez komplikacji . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Tadzik rozumiem ze to cykl transferowy to tylko trzeba Ci życzyć wysokiego endo, polecam winko czerwone małą lampkę na wieczór i orzechy brazylijskie czy naprawdę działa nie wiem ale stosowałam i endo było super wiec trzymam za twoje kciuki skoro 3 dzień to gdzies do dwóch tygodni będziesz miała transfer. Już dawno tu takiej kumulacji nie było nie wspomnę o ciążach bliźniaczych Maszeńki i Pepe to dopiero są sukcesy. Roma co u Ciebie wypoczywać, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, wczoraj pisałam, ale dodało fragment postu. . . Zatem jeszcze raz Vitro cierpliwa jesteś podziwiami powodzenia życzę w poniedziałek , Roma trzymam kciuki, masz duże szanse, Maszenka cudna wiadomość, spokojnej ciąży życzę, wysyłaj nam ciążowe fluidki :) Kamka wielu mocnych zarodków życzę, spisała się Twoja dawczyni; ) Karolka,Tadzik teraz Wasza kolej, oby dobra passa trwała, Zuza Tobie życzę by tsh w końcu się uregulowalo. One odezwij się. . . Pozdrawiam Was wszystkie Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Maszeńka, Piękna sprawa. Powodzenia i życzę spokojnej ciąży. Znajdź sobie koniecznie dobrego lekarza prowadzącego ciąże bliźniacze i szpital o najwyższej referencyjności na poród (tak na wszelki wypadek) no i dbaj o siebie dziewczyno :-) Vitro, Ja czuję się normalnie, wróciłam do swoich obowiązków choć staram się oszczędzać jak tylko mogę. Nie wsłuchuję się w potencjalne objawy bo wiem, że to nie ma sensu na tym etapie. Nie lubię bardzo tego okresu do testowania i bardzo chciałabym żeby było już za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Roma pewnie masz dobre podejście, ja poprostu musze wyluzować bo wczoraj załapałem jakiegoś nerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Maszenka wspaniale nowiny! Dwa serduszka :) :) Alez musisz byc przeszczesliwa! X One trzymam za Ciebie kciuki z calego serca X Tadzik szczescia Ci zatem zycze :) Oby tym razem sie udalo! Jest dobra passa- oby trwalo jak najdluzej :) Ale dlaczego dopiero od 5 dc estrofem? Myslalam, ze to od 2dc. Pewnie co klinika to obyczaj. Moja lokalna klinika zawsze chce mnie widziec w 2dc na baseline usg aby sie upewnic, ze endo jest cienkie I biora krew na hormony. Potem dzwonia, ze mozna zaczac estradiol ... Invicta nie wymaga takich sprawdzen. X Mela :) X Och Vitro ... czekamy z niecierpliwoscia; ) X Roma a na Twój wynik bedziemy czekac jeszcze dluzej? Wykonczycie mnie nerwowo Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Hahaha Vitro znow wstajesz na siku? ;) Ja tez jakos tak ostatnio wstaje w nocy... chyba musze ograniczone picie wieczorne. (Nie, nie alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza i Vitro:) no Wy naprawdę po nocach nie śpicie:)Ja śpię jak niemowlę i nie wstaję na nic...choć mialam taki czas,że wstawałam na jedzonko.Zuza,ten moj doktorek,slynie z indywidualnego podejścia.Skoro tak zarządził,to staram się nie wnikać,choć zawsze wszystko tlumaczy.Nigdy nie mialam problemu z endo,zobaczymy co teraz wyniknie.Hormony w odpowiednich dniach też mam badane,tsh,nawet poziom wit.D.Ciągle wszystko pięknie,tylko ciąży jakoś nie ma... Roma,jacteż nie znoszę tego czasu po et i tej emocjonalnej huśtawki.Wytrwałości zatem życzę. Mela,przypomnij proszę na jakim jesteś etapie,bo chyba mi coś umknęło. Pozdrowienia Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitro, Nerwówka z reguły ogarnia przy końcówce czekania na betę więc wszystko przede mną:-) x Zuza, Ja miałam przecież transfer tydzień po Vitro więc wcześniejsze testowanie nie ma sensu. x Tadzik, Może zaskoczy tym razem - trzeba wierzyć, że ten zarodek czeka gdzieś na nas. No i cierpliwie do niego dążyć. Pozdrowionka dla wszystkich Kadetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno!Zuza,może pamiętasz,jak Pepe i Kamka opisywaly zestaw leków,które stosuje ich czeska klinika np.leki blokujące owulację.U nas tego nie ma,przynajmniej w mojej klinice.Nigdy mi lekarz takowych nie proponował.Niewiem,czy to rutynowe dzialania kliniki,czy indywidualne podejście,ale nikt o tych lekach nie wspomina. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno!Zuza,może pamiętasz,jak Pepe i Kamka opisywaly zestaw leków,które stosuje ich czeska klinika np.leki blokujące owulację.U nas tego nie ma,przynajmniej w mojej klinice.Nigdy mi lekarz takowych nie proponował.Niewiem,czy to rutynowe dzialania kliniki,czy indywidualne podejście,ale nikt o tych lekach nie wspomina. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Roma wiem przeciez , ze to za wcześnie ale to nie zmienia faktu, ze sie nie moge doczekac :) I kciukow nie puszczam! X Tadzik ja w innej strefie czasowej jestem ale w nocy tez wstaje. Tutejsze kliniki daja najpierw antykoncepcje a potem zazebiaja z Lupron. Niby estrofem powinien przyblokowac rozwoj pecherzykow tylko, ze w 5 dniu to one moga juz wystartowac, co nie musi byc zadnym problemem jesli masz indywidualne podejscie lekarza, to super- on wie co I jak I monitoruje Cie odpowiednio. Mi brak wlasnie takiego indywidualnego podejscia. Szczególnie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny już dziś jest 5 zarodeczkow. Niby wiem ze ten proces tak wygląda ze odpadnie trochę ale serce strasznie boli...A do poniedziałku jeszcze daleko....Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Zuza ja nigdy w nocy nie wstawałam tylko w tym transferowym cyklu i po transferze masakra. Jestem pewna że to od tych leków. Zaraz kończę pracę i wreszcie weekend może trochę odpocznę i wyluzuję. A w poniedziałek się okaże czy będzie deprecha czy euforia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitro u mnie jak były kłopoty ze spaniem to beta pozytywna. Trzymam kciuki oby u Ciebie też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza,co klinika to obyczaj:)To prawda,że pęcherzyki mogą wystartować.U mnie na 3 cykle tranasferowe,startowały dwa razy.W tym cyklu co mialam ciąże biochemiczna,podchodziłam normalnie na cyklu naturalnym.Et był pięć dni po owu,bo tylo dniowe mam zarodki.Teraz mam zmniejszoną dawkę estrofemu,ale od 1dc biorę dodatkowo l-argininę.Drugi et byl na cyklu sztucznym.Teraz znów niewiadomo co bedzie.Mam 9 pęcherzyków antralnych,zobaczymy,czy któryś zechce się wtrącić:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mam bladego pojęcia,czy to leczenie jest dobre,czy złe.Jak narazie efektów w postaci ciąży nie widać...:( Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mam bladego pojęcia,czy to leczenie jest dobre,czy złe.Jak narazie efektów w postaci ciąży nie widać...:( Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Gościu z 15:18 to wstawanie w nocy mnie wkurza ale czego się nie zrobi dla pozytywnej bety:) jeśli to z tego powodu mogę wstawać nawet 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa32
Dziewczyny, która podchodziła do invitro z KD w Invicta w Warszawie? Czekam na świeżą KD juz od września i nic. Tak sobie myślę że może wcale nie mają tak dużego banku dawczyń...i można czekać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Sawa powiem Ci ze swoich doświadczeń z inną klinika, twierdzili ze około 3 miesiące będziemy czekać. cierpliwie poczekałam 5 i cisza wiec zaczęłam dzwonić po dwóch telefonach okazało się ze dawczynie możemy mieć za tydzień ale niezgodna fenotypowo a zgodna w ciągu miesiąca. I tak też było. Może to przypadek może nie. Radzę nie czekać na ich telefon tylko przypominać się przynajmniej co dwa trzy tygodnie. Szczególnie jeżeli obiecywali ze znajdą ja szybciej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sawa, a masz jakąś specyficzną grupę krwi albo fenotyp, do którego trudno dobrać dawczynię? Kurczę wszyscy na Invictę narzekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vitro, i co jeszcze nie robilas sikanca? Wytrzymalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×