Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Kamka, Jeśli jakoś inaczej odczuwasz niż zwykle to tylko dobry objaw ale nie wczuwaj się za bardzo bo tutaj oprócz tego co odczuwasz pracuj***ardzo głowa i grają emocje. Trzeba czekać i tyle. Ja podobnie jak Karolka stwierdziłam - co ma być to będzie bo noszenie dziecka to naprawdę trudno nazwać oszczędzaniem się. Pocieszam się tylko, że tu na forum było przed nami kilka mam z małymi dziećmi i jakoś im się udało więc... czekam do sb. x Pepe, Ciekawa sprawa u Ciebie z tymi dzieciaczkami. Chyba faktycznie trzeba poczekać aż będzie pewna płeć i wtedy się okaże jak jest. Jeśli jeden zarodek to pewnie pomyłka w określeniu płci - to akurat częste całkiem - szczególnie jak są dwa dzieciaczki. Natomiast trzeba też uważać na lekarzy. Ja byłam świadkiem przyjęcia dziewczyny do szpitala w ciąży bliźniaczej w celu badań kontrolnych a głównie ustaleniu czy to jest ciąża dwu czy jednoowodniowa (była już w 35 czy 36 tc). Wyobraźcie sobie, że dowiedziała się o ciąży bliźniaczej na USG połówkowym (chyba 22 tc) i wcale nie dlatego, że nie robiła badań. Pierwsze USG genetyczne miała zrobione tylko lekarz widział jedno dziecko. Masakra - i to w 21 wieku pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepe- faktycznie sytuacja z dwojgiem płci u Twoich dzieci to dość dziwna kwestia. Sporo wiem o ciazy bliźniaczej z jednego zarodka. Wiem, że to ciąża jednopłciowa. Ale weźmy pod uwagę jakis domysł lekarza na razie. Może się okazać, ze to dziewczynki albo chłopcy i bedzie po temacie. Rozkmina będzie jesli to faktycznie parka :) wtedy zostaniesz wpisana do księgi Guinessa jako przykład cudu albo kto wie? Moze medycyna nie wie jeszcze wszystkiego? Najważniejsze, że czeka Cie wspaniała nagroda i przygoda. Zostaniesz mamą bliźniąt i będziesz mieć dużą rodzinę :) niech wreszcie odstąpią Twoje dolegliwości i obyś czuła się jak najlepiej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam dziewczyny na forum fb in vitro nadzieja forum zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak klinika podała Pepe nie jej zarodki? Bo jak będzie parka to były dwa a twierdzą że jeden .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem dziewczyny ze z tymi objawami to bywa różnie dlatego się nie nastawiam może będzie mniej bolało ... Pepe rzeczywiście to nie zła zagadka u Ciebie ale ja też myślę że to ten lekarz na usg źle widział płeć . Mam nadzieje ze wkrótce to się wyjaśni . A teraz dbaj o siebie i maluszki . Roma Karolka wam to jednak łatwiej ten czas przetrwać bo macie swoje skarby które zajmą wam głowę i przynajmniej nie macie czasu myśleć a głowa w tym też ważna. Trzymam kciuki aby się nam wszystkim udalo... Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Kamka masz rację, bo jak nie miałam dziecka to też wariowalam w oczekiwaniu na betę. Uspokoiłam się dopiero jak sikanca zrobiłam i wyszedł pozytywny. A teraz sikancow nie będę robić. Jeszcze tydzień do bety wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam was kochane na stronę fb tam jest nowa strona in vitro nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam Was kochane na forum fb in vitro to nadzieja,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę in vitro to nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam ro rozmow na zamkniętym forum fb in vitro to nadzieja zbieramy fajną grupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One, ja zaczynam 8 tc. Cały czas boję się jak cholera, bo dwa razy byłam w ciąży z kd i poroniłam na wczesnym etapie. Na razie na pierwszym usg wszystko dobrze. Za tydzień drugie. Pepe, tak, szykują się bliźniaki :) Ogólnie czuję się dobrze, mam lekkie nudności, ale da się wytrzymać. Też słyszałam, że akupunktura pomaga na nudności - sama też chodzę i odczuwam poprawę. Doktor od akupunktury polecił mi też opaskę sea band - zakładasz, uciskasz specjalne punkty i powinno pomóc. Można też uciskać bez opaski - poszukaj w necie! Aga, witaj na forum! Życzę Ci spokojnego transferu i czekania na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszeńka, no ja tu naprawdę jestem z doskoku. Nie wiedziałam - gratuluję Ci z całego serca :) To teraz życzę Ci szczęścia, spokoju i zdrowia. Bardzo nie lubię określenia "nudnej ciąży" ale takiej Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierkowa - napisałam Ci @ Dzięki Tobie, w czwartek w Provicie przyjmie mnie dr Paliga :) Bardzo wielkie podziękowania!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest ktoś zainteresowany powstał nowa grupa tajna zamknieta o tematyce in vitro to nadzieja zaprraszam będzie Nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONE WISH ZAPRASZAM CIĘ DO GRUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ONE wish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od zaproszeń do grupy na fb, Wydaje mi się, że wszyscy zrozumieli zaproszenie i tematykę grupy na fb. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to się dołączy - chyba to normalne. Nie widzę powodu o wypytywanie indywidualnych osób i dopytywanie się czemu np. nie są zainteresowane. To chyba jest dobrowolne i nikt nie musi się z niczego tłumaczyć. Dlatego miły Gościu dziękujemy za zaproszenie i daj nam już spokój w tym temacie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość-nie wiadomo kto zaprasza do grupy,w której nie wiadomo kto jest. Nie chcę stracić anonimowości. też dziękuję za zaproszenie, a to nagabywanie jest wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
One super wiadomość. Owocnej wizyty i proszę pamiętaj o mnie. Tak mnie korci żeby już teraz umówić wizytę na kwiecień ale posłucham Ciebie i zacznę wierzyć w mojego ostatniego zarodka. Zoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
Nie wyszło mi po Polsku :( ale wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja, spoko, zrozumiałam :) dam znac po wizycie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka 13 ty zalozylas te forum i mialas problemy z powodu przedwczesnej menopauzy, napisalas potem , ze wszystko sie szczeesliwie dla ciebie potoczylo, mozesz opisas jak wyglada procedura z kd dla dziewczyn z przedwczesna menopauza, jak sa przygotywywane hormonalnie itp? z GORY DZIEKI I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Roma Ty dziś testujesz! Daj znać jaki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma,trzymam kciuki za dzisiejsze betowanie:)Oby wszystko bylo tak,jak sobie życzysz. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×