Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Hej.Roma,wiesz już coś?Kciuki cały czas zaciśnięte:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś znów nie działa.Nie odświerza i nie dodaje postów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc zadaj sobie nieco trudu i poczytaj forum, co? Wałkujemy tu to wszystko od 4 lat!!p.s.forum założyła Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
No niestety - dziękuję za kciuki ale beta <0,1 więc sprawa jest jasna. Liczyłam się, że tak może być i w sumie dobrze, że jest jasność a nie jakaś ciąża biochemiczna, poronienie etc. Oczywiście jak się uda chciałabym podchodzić w następnym cyklu. Moja dr powiedziała, że nie ma przeciwwskazań. Pociesza mnie, że to była nasza najsłabsza blastocysta (ale była zamrożona pojedynczo i najpierw musieliśmy ją zabrać). Mam nadzieję, że z następną będzie lepiej. To byłoby zbyt piękne gdyby się udało od razu :-( x Trzymam kciuki Karolka i Kamka za Wasze testowanie. No i oczywiście za Tadzika - bo też rozumiem działasz w tym cyklu, za Zuzę, Melę - dajcie znać kiedy zaczynacie. x Vitro - jak zbijesz TSH to kto wie może spotkamy się w klinice. x One Wish - wpadaj tu od czasu do czasu - miło słyszeć, że nie poddajecie się. No a AZ to całkiem blisko ma się z KD. Niektórzy nawet mówią, że to bardziej sprawiedliwe ale ja chyba tak bym do tego nie podeszła. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma szkoda ... Tule mocno... Ale fajnie że masz jeszcze szansę . U Was dziewczyny jakoś dużo tych blastocyst udalo się wychodowac ... U mnie tylko dwie i to mnie jakoś dobija. Roma Ty w Salve w Łodzi podchodzisz?Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Roma trzymaj sie cieplutko i sie nie poddawaj.Uda sie nastepnym razem kochana. Kamka a co u Ciebie???Jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma,tulę wirtualnie mocno,bo co tu powiedzieć.Dobrze,że masz jeszcze szanse i tego się trzymaj.Tak,ja podchodzę w tym cyklu,jeśli wszystko będzie ok.W pon.mam wixytę kontrolną.Trzymaj się Roma. Pozdrowienia dla Wszystkich. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ciebie sie pytam gosciu tylko jagody zadaj sobie trudu i spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ZE PYTANIA SIE POWTARZAJA TO NORMALNA FORUMJEST PIO TO ZEBY DYSKUTOWAC, nikomu nie ubedzie jak odpowie nowej osobie na forum, a czytac kilkaset stron,,,, ty sieroto inteligentna ciekawe czy sama przeczytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka,nie martw się ilością blastocyst.Ja miałam ich dużo i co z tego?Efektów na razie brak:(Liczy się jeden,TEN właściwy zarodek i tego się trzymajmy.Tzn w sensie,że on na pewno jest,tylko niektóre z nas muszą dłużej na niego poczekać... Myśl pozytywnie,może to właśnie on u Ciebie zamieszkał. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka,nie martw się ilością blastocyst.Ja miałam ich dużo i co z tego?Efektów na razie brak:(Liczy się jeden,TEN właściwy zarodek i tego się trzymajmy.Tzn w sensie,że on na pewno jest,tylko niektóre z nas muszą dłużej na niego poczekać... Myśl pozytywnie,może to właśnie on u Ciebie zamieszkał. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma, dobrze, że możesz działać w następnym już cyklu. Masz zarodki- zatem masz szansę i wierzę mocno, że najlepsze przed Tobą. Powodzenia!! Przykra jest porażka, każda boli bo każda daje nadzieję. Ja, gdy w ub czwartek zobaczyłam betę 0, pomyslałam, że ja już nie mam nic. Dlatego AZ. Niełatwa decyzja ale to moja jedyna nadzieja na dziecko... X Kamka, trzymaj się dzielnie. Staraj się byc spokojna (wiem, wiem, łatwo się mowi) ale tak naprawdę spokoj to jedyne co możesz w tym momencie zrobic dla siebie i malucha :) na ovu, gdzie jestem na forum, jest dziewczyna, ktora miała tylko 1 zarodek. Podeszła bez wiary i chyba żadna z nas na tym forum nie wierzyła, że może jej się udac. Ale się udało :) 17 tc. Dlatego wierz mocno i przeganiany strach tym co lubisz- książką, filmem albo serialem. Powodzenia! X Karolka, za Ciebie tez mocne kciuki by Twoja córeczka miała rodzeństwo :) X Tadzik, niedługo kciuki wystartują za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Roma tak przykro, że się nie udało :( dobrze, że się nie podajesz i będziesz działać dalej. Masz jeszcze zarodki więc uda się. Trzeba w to wierzyć, bo bez wiary się nie uda. One skoro już tyle razy pochodziła i się nie udało to myślę że AZ to dobra decyzja. A wiesz j z w której klinice będziesz pochodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, w Provicie w Katowicach. Do tej pory leczyłam się w Gamecie, w Rzgowie u dr Połacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzieluje wam za wsparcie jesteście bezcenne... Pepe jakoś tam się trzymam staram się nie myśleć . Z tego co pisałaś z objawów to u mnie nic takiego nie miało miejsca . Trochę mam wzdety brzuch i czuję kucia czasami takie cmienie ale myślę że to od tych hormonów które biorę więc uważam że nic się nie dzieje... Tadzik fajnie że już zaczynasz oby wszystko poszło po twojej myśli. Karolka a Ty jak ? One ja też uważam że to dobry pomysł . Każde rozwiązanie jest dobre pod warunkiem że dojrzelismy do takiej decyzji...Nie ukrywam że taz to rozwaze jak będę musiala... Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzieluje wam za wsparcie jesteście bezcenne... Pepe jakoś tam się trzymam staram się nie myśleć . Z tego co pisałaś z objawów to u mnie nic takiego nie miało miejsca . Trochę mam wzdety brzuch i czuję kucia czasami takie cmienie ale myślę że to od tych hormonów które biorę więc uważam że nic się nie dzieje... Tadzik fajnie że już zaczynasz oby wszystko poszło po twojej myśli. Karolka a Ty jak ? One ja też uważam że to dobry pomysł . Każde rozwiązanie jest dobre pod warunkiem że dojrzelismy do takiej decyzji...Nie ukrywam że taz to rozwaze jak będę musiala... Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka, Tak jestem w Salve. x Dziewczyny, Dziękuję za każde dobre słowo. Pewnie, że zawsze jest nadzieja przy podejściu a wiadomo, że jeśli się nie uda to smutek i pytanie co mogłam zrobić lepiej, inaczej, może coś pominęłam. Mam nadzieję, że następny transfer będzie szczęśliwy i że faktycznie uda mi się już w następnym cyklu. Mam nadzieję, że następne testujące czyli Karolka i Kamka powrócą na drogę pozytywnych bet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
Kamka wzdęty brzuch to bardzo dobry objaw. Problemy ze snem, wzdęty brzuch to były moje pierwsze objawy i zawsze wtedy beta była pozytywna. Oby u Ciebie też tak było. Niby się mówi, że progesteron wzdyma ale pomim brania go w każdym podejściu to jak robiłam transfer na własnych komórkach to tak nie miałam i zerowa beta to potwierdzała. Dziewczyny podziwiam Was z tym czekaniem na wynik, ja na betę latam zawsze 7 dnia bo chce wiedzieć czy coś się dzieje. Te informacje są dla mnie istotne bo pozwalają mi dalej walczyć. Zoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Kamka ja nie mam żadnych objawów. Im bliżej do bety tym bardziej zaczynam się denerwować, a myślałam że na luzie będzie tym razem. Jak się nie uda tym razem to będę chciała też od razu podchodzić do kolejnego transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma Bardzo mi przykro. Dobrze, ze jedna córeczka już w domu to jednak psychicznie dużo daje i rodzeństwo to mam nadzieje tylko kwestia czasu. I OneWish Super, ze podjęłas decyzje o AZ zrobiłabym to samo. Twoj czas nadejdzie. I Trzymam kciuki za testujące niebawem. Zuza a Ty walcz z tarczyca skutecznie jak najszybciej. I U mnie wszystko OK. Dzień zrównał się z nocą wiec mało przytomna bywam i nie pisze ale czytam i przeżywam z Wami. I Taida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dziewczyn, które urodziły po wejściu ustawy o in vitro! Kochane, jak to jest z tym zgłaszaniem,ze dziecko jest z ivf do UC? Rzeczywiscie każdy to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Baleboste dobre pytanie bo ostatnio jak czekałam na betę to tez o tym myślałam, czy to się jakoś inaczej zgłasza. Roma przykro mi, faktycznie może się spotkamy. Wizytę mam 8 i tak się zastanawiam ile czasu potrzeba żeby to tsh zrobiło się niższe chciałbym podejść w kwietniu ale czy to faktycznie będzie możliwe? Pociesza mnie tylko fakt ze na leki to ja reaguj***ardzo mocno oby się tylko potwierdziło. Kamka Karolka trzymamy kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitro,a byłaś u endokrynologa i bierzesz już euthyrox,czy coś podobnego? Podobno to szybko działa.Będzie dobrze:) Rozumiem Twoje zniecierpliwienie,ja też chciałam po nieudanej próbie jak najszybciej podchodzic. Dziś jade na kontrolę tymczasem nie mam jeszcze wyników biopsji.Za to czuję wszystkie objawy owulacji wiec znow nie wiem co będzie. Kamka,Karolka,jak się czujecie w tym oczekuwaniu? Jeszcze trochę i będą tłuściutkie bety:) Pozdrawiam Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma, strasznie mi przykro. Ale Ty to fighterka jesteś, na pewno niedługo Ci się uda. Kciuki nieustanne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 25.02.17 godzina 07:15 - "te forum"? internet we wsi podłączyli?? Przestań się tu panoszyć i załóż sobie nick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milcz debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
:( widzę,że tu się nie da.... właśnie dlatego któregoś razu zebrałam się stąd na 1,5 roku. Bardzo to jest przykre, że kobiety na poziomie, wydawać by się mogło, odzywają się do siebie w taki sposób. to mój @ pattygrey79@wp.pl - gdyby któraś z Was chciała czegokolwiek ode mnie. Powodzenia wszystkim, pozdrawiam Was ciepło i życzę sukcesu każdej z Was bez wyjątku x Kamka i Karolka - kciuki na pokładzie nieustannie. x Pepe trzymaj się dzielnie!! x Powodzenia!! Tadzik :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Tadzik mnie trochę brzuch pokolenia i taki wzdety jest cały czas, a poza tym to czuję się normalnie. Odliczam już do bety, w sobotę będę testować i już coraz większa nerwowka się zaczyna. Ale musze jeszcze te parę dni wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Onewish najlepsza rada to ignorować takie wpisy, ale rozumiem Cię odezwij się mimo to czasem co u Ciebie słychać. Tadzik sprawdziłam dziś TSH mam 1,86 więc trochę spadło samo może dzięki diecie staram się jak najmniej glutenu i do minimum ograniczam słodkie, bo do endo mam wizytę dopiero 8 marca i to w łodzi bo u mnie nikt nie chce mi nic na to przepisać niestety. Kamka Karolka kciuki zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wasze słowa i wasza wiara sa dla mnie jak lekarstwo... Super że jesteście i możecie dodać mi wiary...Jakoś się trzymam staram się nie myśleć i żyć w miarę normalnie ...Pozdrawiam Was serdcznie. Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×