Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was była u Klosinskiego w Salve, jakie macie doswiadczenia. Sobkiewicz jest na urlopie do 1 kwietnia i zaproponowano mi tego lekarza. . . a chce zrobić screching przed transferem. Dzięki za info i pozdrawiam Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Dziewczyny pomocy robiłam badanie tsh w zeszłym tygodniu i wyszło mi 1,86 wiec za wysoko ale nie za dużo i bylam dobrej mysli ze dadza mi leki i jest szansa ze sie obnizy do transferu w kwietniu, jutro jadę do lekarza i tak sobie powtórzyłam badanie i co wyszlo 3,18 załamka pewnie warto było by jeszcze raz powtórzyć bo może to jakaś pomyłka ale do jutra juz nie zrobię. Nie biorę na razie żadnych leków czy spotkałyście się z takimi wahaniami w tak krótkim czasie? A drugie pytanie jak duzo czasu potrzeba aby obnizyc tsh miesiac dwa tygodnie czy nie ma na to reguł? Za wszystkie nasze forumowe ciąże trzymam kciuki, Kamka beta jest super wszystko będzie dobrze, wynik powyżej 35 uważam za normalny, Tadzik miłego czekania kciuki zaciśnięte za Ciebie i jeszcze jedna forumowiczke której Nika nie pamietam. Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dodaje postów,co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodaje postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitro,niewiem co jest z tym Twoim tsh,no bo jak już pisałam nie znam się na tym.Dobrze,że jutro masz wizytę,mam nadzieję,że wszystko się wyjaśni i przepiszą Ci leki.Podobno po nich poziom tsh szybko spada. Kamka,co tam? Byłaś na becie?Czekam na dobre wiadomości. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny beta 900 pogesteron 14. Trochę zmartwilam się progesteronem ale profesor szybko sprowadził mnie na ziemię ze na dzień dzisiejszy jest ok....Ale i tak uwierzę w to wszystko jak usłyszę bicie serduszka... Vitro kurczę ... Ja też nie mam doświadczenia w tej kwestii . U mnie było tak że jak podchodziłem na swoich to miałam 2.36 i też nikt nic mi nie chciał przypisać na to bo niby mm w normach się mieszcze nawet profesor mówił że nie trzeba i tak to zostawiłam . Teraz jak podchodzilam było 1 ,12 więc rewelacyjnie i zupełnie nie wiem dlaczego spadło nic z tym nie robiłam . Myślałam tylko że może długo brałam femibion który jod zawiera moze to mi obniżyło bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka beta jest super, oby dobrze przyrastala, będzie dobrze. Vitro ja mam dokładnie to samo z tsh w ciągu tygodnia podobne wyniki raz 1, 8 za tydzień 3, 8 dostałam letrox 50, mam badać co trzy dni w cyklu transferowym i ewentualnie zwiększą dawkę. Nic nie wiecie o Klosinskim ? Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Kamka to ja już gratuluję. Wszystko będzie dobrze! Ja też jeszcze nie mogę uwierzyć, że i mi się udało. A kiedy idziesz idziesz na usg? Ja mam w następny czwartek i rąk nam nadzieję, że już będzie bilo serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka jutro jak będę na zastrzyku to się umowie . Za półtora tygodnia powiedział profesor . Jak będzie to możliwe to 21 marca bym chciała to urodziny mojego M więc mam nadzieję na udany prezent...Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka super beta:)Wiedziałam,że będzie dobrze.Tak bym chciała do Was dołączyć...Dziś dopiero 2 dpt i sobie czekam na razie spokojnie.Czasem coś zakłuje i to wszystko.Głównie leżę z książką na kanapie i mam wrażenie,że za dobrze się czuję... Vitro,przypomnialo mi sie,ze ja caly czas w przyg.do in vitro biorę jodid.może to ma znaczenie.Moje tsh z września 0,97 a ze stycznia 0,50.Jutro się pewnie dowiesz wsxystkiego i przybliży Cię to do upragnionego transferu. Mela,nie znam ani lekarza ani kliniki wiec sie nie wypowiem. Pozdrowienia dla Wszystkich Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One & Tadzik dziękuję :-) Zoey86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik ja za Ciebie też bardzo bardzo mocno trzymam kciuki więc mam nadzieję że to pomoże i wkrótce dołączysz do nas . Z całego serca tego Ci życzę... Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoja nie masz za co przepraszać nie poczułam się urazona . Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
do Meli , jestem w salve i wydaje mi sie ze tam lekrze maja jednolite standarty co do leczenia i stosownia lekow . Siedziam w poczekalni z dziewczyna ktora miala dokladnie ten sam zestaw lekow i te same badania zrobione co ja choc byla u innego lekrza. Mysle , ze stosuja jedna procedure pomagajaca maksyalnie umozliwic zajscie w ciaze. U Sobkiewicza jest bardzo konkretnie i krotko na wizycie ... moze troche malo wyjasnia . Ja nie pytam tez zbyt duzo wole chyba nie wiedziec bo potem za duzo mysle :-) Kamka jak tam nowa beta ? czy mialas jakies objawy po ? bo ja nic a nic i sie martwie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mela, A może dr Stefanowicz? Też zajmuje się IVF z KD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga dziś beta 900 więc na dzień dzisiejszy ok. Jeżeli chodzi o objawy to u mnie też nic zupełnie . Byłam tylko od tego progesteronu strasznie podminowana i swirowalam okropnie .Ryczalam przez pierwsze dwa dni i przed testowaniem przygotowywałam się na najgorsze... Karolce robilo się gorąco a mi wręcz odwrotnie cały czas było zimno Spałam w grrubym szlafroku i też trzeslo mnie. Chodziłam nogi r ozgrzewac bo podobno muszą być ciepłe no i grube skarpety. Ja na noc od dnia transferu brałam profilaktycznie nospe. I po transferze mialam wypijac 3 litry wody ... 7dpt czułam cały wieczór kucie czy takie sciskamie po środku brzucha pod pepkiem . Następnego dnia już zupełnie nic i aż do testu. Naczytalam się o bólach jak na okres a u mnie nic zupełnie . Dopiero jak zrobiłam bete to zaczęłam czuć jakieś cmienie ciągnięcia w pachwinach mocniejsze kucia. Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Kamka super beta gratulacje oby tak dalej. Byłam na wizycie zrobiono mi sceaching, była konsultacja z endokrynolog moich wyników tsh, okazuje się ze poziom niższy niż 2,5 jest ok. Wzrost może być powodem przyjmowania progynowy. Dostałam euthyrox ale dopiero mam brać w cyklu transferowym i się nie stresować bo wszystko jest ok. Koordynator mówi jedno moja lekarz drugie tak czy inaczej dobrze ze mam ten euthyrox będę spokojniejsza. No i transfer w kwietniu jeśli tylko pecherzyk który mam na prawym jajniki mi nie przeszkodzi. Oczywiście myślę pozytywnie bo na urodziny w kwietniu zamierzam juz być w ciąży taki mam plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe45
Kamka gratulacje,wiedzialam ze Ci sie uda. Bardzo sie ciesze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
Kamka- piękny przyrost bardzo się cieszę!!! Tadzik - ja już na estrofemie jutro sprawdzam endometrium. Pięknie teraz na forum oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Mela tego lekarza co podałas nie znam, ja jestem u dr Stefanowicz i polecam jak dla mnie jest bardzo pozytywna osobą wszystko spokojnie wyjaśnia, robiła mi dziś screaching, jak już był ten bolesny moment to powiedziała ze liczymy do 10 i przestanie boleć. Może do niej spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Kamka gratuluje z calego serca :-) ciesze sie ,ze ci sie udalo !!!! Dbaj teraz o siebie i staraj sie nie denerwowec :-) A ja siedze jem krakersy i staram sie nie zwariowac :-) To czeanie mnie wykonczy :-) Do Meli Niestety nie znam innych lekarzy .. ta dziewczyna z ktora rozmawialam wychwalala dr Agnieszke ..nazwiska nie pamietam. W salve przygotuj sie na duuze dodatkowe koszty bo 13 tys to tylko poczatek . Ja nie wiem ile juz wydalam .. ale oni sie tam nie patyczkuja z czlowiekiem .. wyciagaja kase na czym sie da .Mysle ze do tego trzeba lekko doliczyc 5 tys na badania i lekarstwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka, piękny przyrost! X Tadzik, jesteś następna :) One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Co za wspaniale wiadomosci!!!! Kamka, Karolka gratulacje z calego serca :) :) Kciuki teraz zacisniete za Tadzika I Age! Czy ktos jeszcze transferowal? Gorace pozdrowienia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny;)U mnie dziś 3 dpt i zaczynam czuć taki wewnętrzny niepokój.Niby nic mnie nie boli,trochę kręgoslup,ale to u mnie normalne o nie związane z transferem.Przy tym udanym na chwilę et od 3 dpt zaczęły mnie boleć piersi,a przestały jak beta zaczęła spadać.Przy nie udanych wcale mnie nie bolały.Nie schizuję i czekam na rozwój wypadków:)...ale martwię się. Aga,ty jesteś o dwa dni do przodu.Jak się czujesz? Pozdrowionka Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×