Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Monalisa: Aleksandro w Tobie nasza nadzieja wiem jak się czujesz. Bądź nadzieją naszego forum zaciąż bo ostanimi czasy skuteczność 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Aleksandra powodzenia!!! dziś bądź jeszcze spokojna :) zrób herbatkę sobie, czekoladę gorącą albo zjedz jakieś baaardzo słodkie ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Salve jest skuteczniejsza niż Gameta.To żadna reklama.Leczę się tam i gdybym miała przystępować do in vitro to właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Trudno stwierdzić czy skuteczniejsza...tylko statystyka by to potwierdziła. Znam kilka osób, które Salve omijają szerokim łukiem a inni Gametę, a jeszcze inni Novum. Ilu pacjentów, tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Tutaj nie ma znaczenia klinika tylko embriolog bo to on w znacznym stopniu decyduje o powodzeniu ivf i niestety to czego nam ostatnio w większości zabrakło - szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Aleksandra, Mam nadzieję, że będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Aleksanda- mam nadzieję że jutrzejszy dzień będzie dla Ciebie i Twojego męża bardzo szczęśliwy :) Powodzenia Wam życzę. Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra trzymam mocno kciuki:) Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Jagódka -widzę że mocno się wahasz , ja sama nie wiem jak bym postąpiła w Twojej sytuacji. Zastanów się na spokojnie intuicja pewnie sama Ci podpowiada co zrobić- czasami warto jej posłuchać. Każda Twoja decyzja będzie słuszna- zaufaj sobie. Ściskam Cię mocno . Pipi:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Pipi powiem Ci że ciężko podjąć decyzję. Chyba rzeczywiście boję się porażki, byłam niemal pewna że się uda, aa z drugiej strony tak ciężko mi sobie siebie wyobrazić w ciąży :) chociaż zawsze chciałam mieć kilkoro dzieci :) Masz rację zaufam własnej intuicji :) w końcu sama poczuję, jak zdecydować :) Kadetki pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AvocadoStar. Jagoda decyzje podejmiesz sama, ja zrobilsnym badania glukozy i insuliny i prolaktyny i przed wzieviem ostatniego wybralabym sie do dr Jerzak. Poczytaj w necie jakie sa jej zalecenis i wprowadzaj w zycie zanim jeszcze do niej pojdziesz. Jesli masz jakiegos lekarza to porob badania, ktore ona zleca i idz do niej z badaniami. Poczytaj o viagrze przed ET. Trzymam za Ciebie kciuki i za nas wszystkie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AvocadoStar. Jagoda, umow sie na badania prxeplywow w tetnicach macicznych u dr Przygody. Adres w necie. Tylko tam bo badan nie przyjmie. Ja bym poszla najpierw do dr Jerzak i pozniej wziela ostatni. Jak znajde czas to odszukam maila na kadetki i wysle szczegoly, a na razie przefiltruj net. Sciskam. Dr Jerzak podobno pomaga. Ciezka ta nasza walka.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SevenTwo
Avocado, a masz jakieś linki? bo nie mogę znaleźć tych zaleceń. O co chodzi z viagrą? Boże jak ja niewiele wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Kiedyś rozmawiałam z lekarzem na temat viagry nie ma dowodów na to że jest skuteczna pomaga tylko na endo. To samo dzialanie co esttofen a cena znacznie wyższa. Co do badań u Jagody glukoza tak badanie za 1 zł ale raczej przyczyna tkwi w zarodku. Zresztą można zrobić wiele badań bo od ich nadmiaru jeszcze nikt nie umarł tylko czy one wniosa coś do sprawy? może tak może nie. Nie wariujmy to był jeden raz więc jest norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilas
mi też się niestety nie udało, dziś miałam robić test już wczoraj dostałam okres :( od wtorku znowu działamy na naturalnym cyklu ale tylko po to żeby nie tracić szans, m robi już badania i zgłaszamy się na invitro z kd. Szkoda że się tak długo czeka. Oby listopad był dla wszystkich kadetek szczęśliwy może ja też się na trochę tego szczęścia załapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Co dzieje się z forum moje posty i czterogodzinnym opóźnienieniem. Kamila co ja Ci mogę napisać witamy w klubie złamanych serc i lekkich portfeli sponsorów lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Aleksandra- betka super :) :) ;) Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Aleksandra tak bardzo się cieszę :) chociaż jedna pozytywna wiadomość!!!! Kasia... przykro mi, nie trać nadziei :) Aleksandra a teraz po kolei jeszcze raz... gdzie podchodziłaś (nie pamiętam), czy miałaś endoscratching, jakie leki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: I które podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem, ze jeden zarodek :) pięknie:) to czekam tylko na info o lekach i czy był endoscratching Jagoda13:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodziliśmy z mężem w novum już trzeci raz. Pierwszy z komórką dawczyni. Jestem u doktor Starosławskiej. Od pierwszego dnia brałam tylko estrofem i encorton. Potem jak znaleźli komórkę to doszedł kwas foliowy i luteina a teraz rozmawiałam z lekarzem i mam w poniedziałek zrobić powtórkę bety i progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Brawo, brawo!!! tego było trzeba na forum. Gratuluję, oby beta rosła!!! Jeszcze tylko mam jedno pytanie, czy byłaś na zwolnieniu, czy pracowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jest to budujące szczególnie dla dziewczyn którym się wydawało że to się nigdy nic udaje. Trzeba tylko cierpliwości. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra- gratuluje, a ile masz lat i czy bralaś Embryo Glue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda13 mam 28 lat, do tego endometriozę i menopauzę. Embryo Glue nie brałam. Na zwolnienie poszłam na dwa tygodnie i w poniedziałek też nie idę mam akurat pracę zlecenie z Zusem także nie mam problemu co do wolnego. W poniedziałek też mam zrobić ponownie betę i progesteron mam nadzieję że będzie wszystko oki ale na razie błogostan, że jest nasz dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Ale Ci zazdroszczę tego uczucia... oczywiście tak pozytywnie :) żeby mnie nikt źle nie zrozumiał :) błogostan to doskonałe określenie, teraz będzie wszystko dobrze, jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilas
to wspaniała wiadomość bardzo się cieszę Aleksandro, dziewczyny do roboty nam też sie w końcu uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×