Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Z tego co wiem od mojego lekarza takim plamieniem nie ma co się martwić, dopiero jeśli będzie na prawdę ciemne, brązowe może, ale też nie musi świadczyć o czymś niepokojącym, ale ja bym skontaktowała się z lekarzem prowadzącym - może powinnaś przyjmować większą dawkę luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
Mimika dzięki że pytasz :) u mnie wszystko dobrze. Obecnie jestem w trakcie 18 tygodnia. Test pappa z krwi i usg ok. U mnie ma być chłopiec :) teraz najbliższa wizyta to już usg połówkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo83
Do gość Ja plamienie miałam do 8 tygodnia lekarz mi powiedział że mam napiętą macicę dostałam progesteron w zastrzykach w brzuch i kazał mi przyjmować luteinę 3 razy dziennie po 2 tabl. Dziewczyny muszę przyjmować clexane okazuje się że ten lek dla kobiet w ciąży z zakrzepicą jest nierefundowany 10 amp. 114 zł masakra ten nasz schodzi na psy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Taida gdzie mozna znalezc te cholerna ustawe bo chcialabym bardzo ja osobiscie przeczytac ... rozumiem, ze w Dzienniku Ustaw jeszcze nie. Baleboste dowiedzialas sie moze wczoraj wiecej szczegolow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dopiero mi sie pojawila wiadomosc - Agnes super fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zuza917: Dz. U.2015r poz.1087 znajdziesz na stronach dziennikustaw. gov.pl Wygląda na to, ze dotyczy tylko związków partnerskich, natomiast nie dotyczy malzenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z21:44 uzupełniam: jest to Ustawa o leczeniu nieplodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neo83 nie przejmuj się, mogło być gorzej, zastrzyki prolutex kosztują 180 zł za 7 sztuk..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powidelko
A wlasnie wiecie może do którego tygodnia ciąży trzeba brac ten koszmarny Prolutex?I jak taka mala dawka w takiej cenie może wplywac na poziom progesteronu w porównaniu z dawka 3 razy 100 luteiny?Zastrzyk ma 25 mg czy to możliwe ,ze droga podania ma az takie znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Gosciu dziekuj***ardzo! Wpisywalam in vitro i dlatego nie moglam znalezc Zaraz sie zabiore za lekture...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no więc ja się dowiedziałam tylko tyle od pani z rejestracji przed transferem, że rzeczywiście będą wstrzymywali transfery w listopadzie, ale tylko na jakiś krótki czas w celu dostosowania procedur do ustawy...a potem zażyłam relanium i byłam tak naćpana, że z lekarzem nawet nie zamieniłam konkretnego słowa :/ jak będę 2 października i nie będę już na prochach :P to pogadam z nim bo oni wiedzą najlepiej a nie panie w rejestracji Co do ceny clexane - musiałam kupić dwa opakowania, w aptece przeżyłam lekki szok + te zastrzyki na prawdę mnie bolą :/ Czy ja mogę pić kawę zbożową po transferze?? ostatnio się od niej uzależniłam i piję ją teraz codziennie,ale moze nie powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer84
Baleboste- jak najbardziej mozesz pic kawe zbozowa, przeciez ona nie ma kofeiny i tak na prawde to nie kawa, ale nojnz cykorii i zboz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia123
Dzieki dziewczyny za slowa wsparcia. Mozecie mi napisac, ile trzeba cyklów odczekać żeby moc podejsc do kolejnego invitro? Sa jakies standardy? Koala, jak sie czujesz? Kiedy bedziesz miala transfer?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo83
Powidełko ja biorę luteinę 2 tabl. rano i wieczorem a pomimo to dostałam strasznego plamienia w 8 tygodniu tak w ogóle to od początku co jakieś parę dni miałam brązowe plamienia. Odkąd wzięłam zastrzyki z prolutexu przestałam plamić już po pierwszym było ok a lekarz powiedział że mogę brać tylko 2 tyg. na szczęście wzięłam tylko 7 :-) Dzisiaj byłam w szpitalu u swojego lekarza gin. i przepisał mi clexane na receptę refundowaną jednak można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Malgosiu najlepiej pogadaj z lekarzem jesli Jestes emocjonalnie gotowa na nastepny cykl... X Baleboste mi kiedys ktos poradzil aby miejsce zastrzyku znieczulic lodem przed samym wkluciem sie...ale nie probowalam. Trzymam mocno kciuki - kiedy robisz bete?- dopiero 2 pazdziernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Małgosia123 już miałam transfer 14.09. dziś 9dpt zrobiłam test sikany i niestety tylko jedna kreska :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia123
DO Koala89 Ale to chyba po 10 dpt robi sie test? Moze powtorz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Koala :( Czy to byla blastocysta ? Bo jesli 3-dniowy zarodek to przeciez szansa jeszcze jest. Poza tym beta bedzie bardziej wiarygodna Obys byla mile zaskoczona- Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
To była blastocysta.Nie mam już nadziei.Spełniły się moje najsmaczniejsze koszmary:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Najstraszniejsze* W pracy się trzymając ale teraz jest źle bardzo źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia123
do Koala89 , strasznie mi przykro:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Już nie ma co się łudzić 9 dpt blastocysty test już powinien wyjść pozytywnie.Czy może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia123
ja jutro zrobilabym test betahcg dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Koala ja bym zrobila bete dla pewnosci zanim odstawisz leki bo testy sikane niskich poziomow moga nie wychwycic (jesli np implantacja byla pozna). Potem w zaleznosci od wyniku postanowisz co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Beta betą ale raczej już szanse marne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ,że testy nie są wiarygodne u mnie po podaniu blastocysty beta była 24 , test nie wykazywał a potem beta zapieprzała jak szalona . Nie ma reguły czy 3 czy 5 diowy zarodek.Trzeba być dobrej myśli 11 dnai robi się bete po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka 1234
koala89, trzymaj się cieplutko.a betę zrób bo jest taka zasada, która mówi, że sikańce-oszukańce i pamiętaj, ze w razie czego masz jeszcze mrozaczki, z nich też mogą być dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam sikany rano i nie wyszedł a wieczorem odebrałam betę i coś się ruszyło także sikany to dla mnie strata pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×