Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
dziękuję za info Bergen i Vitro ja cały czas się zastanawiam tez mam daleko jakieś 700 km i to mnie przeraża ak to wszystko zorganizować, dlatego pytałam wcześniej o Parens i Maciwrzyństwo w Krakowie chociaz tam tez mam daleko :( Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za literówki Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam 3 tyg na kd, i głownie chodzi mi o to ze kd sa swierze a zamrażają zarodki , co zwiększa sukces ponieważ jest więcej zarodków a w invimedzie kd sa mrożone i zarówno moje doświadczenia jak i opinie z forum to potwierdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jeśli mogę radzić polecam Ci Salve Rozumiem Cię ja tez stałam przed tym dylematem i wybrałam invimed bo miałam blisko itp Teraz wiem ze wydałam tylko niepotrzebnie pieniądze Bergen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freya86
Nie do końca tak jest jak mówi Bergen chyba że teraz coś się znowu zmieniło. W Invimedzie Warszawskim przy pierwszym podejściu miałam faktycznie Kd mrożone ale od dwóch kolejnych dawczyń miałam świeże komórki z tym że to były pacjentki kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergen
Freya86 Moze coś sie zmieniło ja procedurę miałam w invimed Wrocław styczeń moze luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergen
Nie mam doświadczenia ale bardzo polecają kliniki w Czechach Gdzieś czytałam ze w Pradze nawet podchodząc do procedury dają gwarancje ciąży do 12 tc Ja juz nie skorzystam to moja ostatnia próba Czekam na wynik i co ma być to będzie Niezależnie na wynik odpuszczam przeszłam juz dość dużo co opisałam na forum kafeterii ciąża in vitro z cienkiem endonetrium Tak napisałam cienkiem z błędem i tak zostało Pozdrawiam wszystkie i każdej życzę z całego serca zeby sie udało niezależnie gdzie i w jakiej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystał ktoś z kliniki w Czechach? Można prosić o więcej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bergen- klinika w Czechach nie gwarantuje ciazy do 12t. To bzdura... Zycze pozytywnej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika VitroLive w Szczecinie również przeprowadza in vitro z KD. W zeszłym roku podeszłam do procedury i udało się za pierwszym razem. Dwa miesiące temu zostałam szczęśliwą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Vitrolive??? Ok w zeszłym roku jak najbardziej sama podeszlam dwa razy ale od zeszłego roku od listopada zawiesili program i do dziś się nie odzywają. Dzwonilam w maju i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wlasnie w salve. Dziewczyna w rejestracji powiedziała, ze kd sie kończy jesienią tego roku!! Mam sie spieszyć i jutro wizyta u dr stefanowicz. Rozważam dr gontarka w gravicie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy blastka 1bb ma jakies szanse komus z taka sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergen kriszz
Dzis 9dpt , blastocysta niestety nie udało się wynik 0,66 Zegnajcie i wszystkim życzę by Wasze marzenia się spełniły jestem załamana ale poradzę sobie , jestem silna i zawsze sie podnoszę z upadku wiec i tym razem dam rade Nie będę już tu zaglądać dlatego chciałam tylko powiedzieć walczcie dopóki starczy wam sił , zdrowia i pieniędzy znam wiele kobiet którym sie udało , wiec warto Mój czas starań dobiegł końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny którą polecacie klinikę Salve czy Gamete gdzie się czeka krócej na komórkę i czy w którejś można skorzystać z mrożonych komórek? dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salve. W gamecie kd teraz nie robią :( sama startuje w salve albo w gravicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gravite. Dr gontarek jest nie tylko wybitnym specjalists ale tez przesympatyczny czlowiek. U niego na wizycie czuje sie jakby sie bylo u wujka na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat prawda jesli chodzi o dr gontarka. Klinika maleńka. A jak z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_ek
każdy poleci tą klinikę, w której się udało...mi udało sie z dr rokickim w invimedzie w wawie, komórki mrożone ale nie uważam żeby były gorsze od 'świeżych',na pewno nie wpłynęło to na zdrowie ani dziecka ani moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie nietypowe pytanie. Mamy z mezem corke ma juz rok. Chodzi o kolor jej oczu. Ja mam brazowe maz szare a nasza corka ma tak bardzo niebieskie jak niebo :). Dla nas nie jest to problem ale znajomi i rodzina ktora nie wie o in vitro sa troche zdziwieni. Mowia ze chyba nie nasze bo ma inne oczy. A nam jest tak hym dziwnie czasem nie wiemy co powiedziec. Miala ktoras z was taka sytuacje? Co odpowiadalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynalk
Dziewczyny ale przecież mrożone komórki to nic złego, tak praktykuje wiele klinik. Nie czekasz na dawczynię i na jej cykl miesiączkowy, po prostu te komórki są…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz im, że nie uważali na lekcjach biologii w 3 kl gimnazjum, bo wtedy robi się krzyżówki genetyczne i jak najbardziej może wam się urodzic córcia z niebieskimi oczkami, bo to cecha recesywna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym można w necie poszukać "kalkulator koloru oczu" i to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak się urodziłam miałam oczy niebieskie jak każde niemowle, potem szare a ostatecznie zielone, kolor ustala się do roku albo dłużej a jak cos to znajomym zawsze można powiedzieć, że kolor oczu ma po babci albo jakiejś innej ciotce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Dokładnie Baleboste moja siostra miała oczy intensywnie niebieskie jak dziecko z vibovitu a ostatecznie ma szaroburo zielone. Warto się na takie sytuacje przygotować i mieć gotowa odpowiedź żeby uciąć takie dociekania. Szukanie podobieństwa malucha do rodziców to standard spotkań rodzinnych, wszystkie te ciocie i babcie urządzają debatę do kogo maluch jest bardziej podobny. Dajcie mi malucha :) a wszystkie te ciocie babcie wyślę na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaklawik
Ale w Invimedzie tez jest 8 komórek jajowych, dawczynie są młode i zdrowe, przeszły wszystkie badania, i na 100% urodziły już zdrowe dziecko, wiem bo właśnie rozpoczynamy naszą przygodę i mocno wierze że się uda. Jesteśmy z Wrocławia. Może któraś z Was ma jakies doświadczenie z tą kliniką we wrocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada, kilka stron wcześniej dziewczyny pisały o Invimedzie we Wrocławiu. Chyba Bergen - nie była zachwycona, żałowała, że tam podchodziła. Przeczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invimed, invimed..... znowu nachalna reklama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda klinika, byle nie Invimed... A kolejna, w ktorej się przejechałam to Invicta. Uwierz mi Ada, że wszędzie są dawczynie młode, przebadane i zdrowe. Jest Salve, Parens, Bocian. Do niedawna świetna Gameta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×