Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
No i jest jeszcze Białystok. To chyba najtańsza z opcji, a na dodatek to dobra klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forumowa Coco czekała na dawcyznię w Białymstoku 6 mcy. Poszła do Salve i już ma córeczkę. A do niej nikt nie zadzownił do dziś...także nie polecam Bociana. Znajoma jest w ciązy z Parens. Pierwsze podejscie, pierwszy transfer i już ciąża. tam bym się udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tym salve to potwierdzona informacja ze nie będą wykonywać z kd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trudno zadzownic do salve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salve twierdzi że nie kończy programu z komórka dawczyni... wiec nie wiem skąd te informacje na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tymi plotkami ze kliniki wycofują się z kd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tymi plotkami ze kliniki wycofują się z kd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergen
To zależy kto cię poinformował , bo na recepcji to raczej nic nie wiedza Jeśli P Małgosia z Salve mówiła to jest to wiarygodna informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_baby
konkurencja próbuje wygryźć Salve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Zadzwonilam do Salve. Nie wiem o co chodziz ta informacja o zawieszeniu. Od dwóch miesięcy czekam na dawczynie w salve p. Wójcik jest na urlopie ale osoba która ją zastępuje powiedziała ze absolutnie to nieprawda program dawstwa ma się dobrze i żadnego zawieszenia nie planują poprosili o cierpliwość maks 1 miesiąc i we wrześniu mam mieć dawczynie. Zadzwonię jeszcze raz jak p. Małgosia będzie juz na miejscu wtedy będę na 100 procent pewna jak jest naprawdę, dam znać. Na ten moment raczej mnie uspokoili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia z kliniką Parens lub Macierzyństwo w Krakowie, jak to u nich działa i czy polecacie którąś z tych klinik? za wszelkie informację dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoniłam do Salve, pani z recepcji powiedziała,że jeszcze się można zapisać ale program wygasa :( mam się skontaktować z P. Wójt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie nikt nic nie wie na temat Parens lub Macierzyństawa w Krakowie, wszyscy jeżdżą do Salve? ja mam z 700 km:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś zamieszanie z tym programem z kd zostało wprowadzone. Nikt nie ma potwierdzonej informacji... a w salve twierdzą że program ma się dobrze i nie planują zawieszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszmir 88
ej!! Ale dlaczego wygasa???? jaki jest powód????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Macierzyństwie polecam doktora Wyrobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie w recepcji niewiele wiedza, koordynator twierdzi że program nadal działa. Myślę źe będzie dłużej trzeba czekać na dawczynie bo dawstwo jest jawne i są ograniczenia ilości dzieci urodzonych z komórek jednej dawczyni zgodnie z nową ustawą o in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś niepotrzebnie nakręca i tak nerwowa atmosferę. .. koordynator twierdzi ze program z kd działa i nic nie wskazuje na to żeby miało być inaczej ale i tak co chwile ktoś powiela te nie potwierdzone info o wycofywania się klinik z kd... po co pytam?????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa od macierzyństwa, możesz coś więcej napisać jak tam wygląda program z dk, wszelkie info bardzo cenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Zastanawiam się kiedy dawstwo było niejawne przecież dawczyni zawsze podawała swoje dane do wiadomości kliniki, a biorczyni nie dostawala danych tej osoby i nadal ich nie dostaje. Poza ograniczeniem ilości komórek na czym polega różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam powiedzcie jakie sa wasze opinie o invimedzie polecacie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa wasze opinie o invimedzie polecacie czy nie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, dziewczyny z Salve napiszcie jak to tam wygląda , zastanawiam się nad tą kliniką, ile wizyt jest potrzebnych , czy można monitorować endo u siebie , ile kosztuje program kd, ile można dostać komórek, jakie badania dobrze mieć na pierwszą wizytę i do kogo najlepiej się umówić, za Wszystkie trzymam kciuki i pozdrawiam Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto podchodzil w invimedzie i podzieli sie opinia? ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freya86
Do Gościa Ania...zależy o który Invimed pytasz. Jak o Warszawski to jakieś 3strony temu pisałam o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invimedu nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergen
Salve dostaniesz 8 komórek Badania jak wszędzie juz nie pamietam gdzieś na wcześniejszych stronach na forum opisane albo zadzwoń to ci podadzą jakie 601 319 778 Jeśli lekarz zdecyduje możesz monitorować u siebie I ja polecam dr sobkiewicza to bardzo dobry specjalista Na każde pytanie ci odpowie tylko pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Salve nie mam jeszcze dawczyni i z tego co mi mówili nie wynikało ze gwarantują 8 komórek, ale może to do mnie nie dotarło. Wystarczą dwie wizyty. Na pierwsza wizyte mój m musiał zrobić kilka badań podadzą jakie, bo oddał nasienie do mrożenia od razu robi sie badanie hba nasienia my jechalismy jeszcze raz bo koordynator nie powiedziala nam o tym a nasienie m oddal przed wizyta. Na pierwszej wizycie dostalam info jakie moje badania beda potrzebne przed transferem a jakie mam miec na druga wizytę. Ta druga wizyta przed transferem żeby ustawić leki. mi podadzą mrożone zarodki, nie będę synhronizowac się z cyklem dawczyni na świeże. Czas oczekiwania na dawczynie 8-12 tygodni. Mam 500km do kliniki wiec endo napewno będę monitorować u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×