Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Doradczyni taka jak Ty
Witam wszystkie forumowiczki. Zapewne jedną z barier , która was ogranicza do in vitro to temat finansów.... Może to nie miejsce tutaj, ale każdy orze jak może. Zajmuję się wspomaganiem finansowym właśnie osobom takie jak Wy. Wiadome jest , że in vitro plus leki to nie koszt 5tys tylko większy. Jestem doradcą mobilnym , nie jestem żadnym parabankiem , nie proponuję pożyczek na lichwiarski procent. Jestem jedną z was , która przechodziło to samo, a teraz chce pomagać dalej. Jeżeli macie pożyczyć pieniądze w swoim banku Zapytajcie u mnie to nie boli . Zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Chcialam wszystkich poinformowac,ze 28 .07.2017 o godzinie 21:14 i o 21:16 przyszli na swiat moi synowie w 35 tyg.ciazy. Sa zdrowi,nie musieli byc pod tlenem,pluca w zupelnosci wyksztalcone tylko nie chcieli jesc tego co im tam dawali wiec byli pod kroplowka z glukoza i innymi suplementami. Od 4 dni sciagam moje mleko i zawoze do szpitala rano i wieczorem i jedza,nawet teraz zaczeli juz tak duzo jesc ,ze ja siedze ze sciagarka non stop.Prawdopodobnie jutro albo pojutrze zabierzemy ich do domu.Nie mozemy sie doczekac!!!! Jestesmy w nich zakochani.Narazie wypisz,wymaluj sa podobni do meza,wrecz skore sciagnosc,jestem szczesliwa i wszystkim wam, ktore jeszcze walcza zycze tego szczescia ktore mnie spotkalo. Kamka,Tadzik Agusia,Karolka,co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze znow nie dziala to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze znow nie dziala szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pepe gartulacje wsystkiego dobrego wam zycze maluszki zdrwe i to najwazniejsze a jak ty sie czujesz po carskim z pewnoscia maluszki cudne, ja nie moge sie doczekac swojego transferu a to juz nie dlugo czy ktos transferuje w sierpniu bylo by razniej nie zdawalam sobie sprawy ze czym blizej tym wiekszy stres staram sie podejscie na luzie ale nie da sie.Pzdrawiam wszystkie kd One Pepe Majtunia dajecie nam nowym kadetka sporo sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Tadzik rowniez wysylam pozdrowienia dajcie znac dziewczyny co u was.alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Pepe gratulacje!!! Super ze dzieciaki zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jestem juz po pierwszej wizycie , lekarz powiedzial ze jest w stanie przygotowac mnie w ciagu jednego cyklu.5 go wrzesnia kolejna wizyta po leki stymulujace , podobno bede je brala tylko dwa tygodnie , ocena endo i transfer , takze we wrzesniu zacznam pierwsza w zyciu procedure i pierwszy w zyciu transfer z KD ....mam nadzieje ze UDANY. Co do kliniki , lecze sie we Wroclawiu u dr. Gizlera , podobno dobry fachowiec :) Pozdrawiam wszystkie KADETKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe-gratuluję Ci całym sercem!! x chciałam Wam napisać,że 2 kadetki ze starej gwardii, która już tu nie zagląda (co zrozumiałe) zostały kolejno tydzień po tygodniu mamami bliźniąt :) Kola urodziła chłopców, a Biorczyni chłopca i dziewczynkę :) dodam,że Biorczyni udało się za 10 transferem... Agusię dzielą godziny :) x Vitro - ja właśnie mam siłę dzięki tym pozytywnym historiom :) Uzbierałam "po wsiach" 4 zarodki w ramach AZ i niebawem startuję. Nie ma jednak co się w tym temacie rozwodzić. To mój 8 transfer, a na pokład zabieram 10 zarodek. Ani więc we mnie ekscytacji ani niczego. Po prostu-jadę, płacę, zabieram i wracam do pracy. W kolejnym cyklu kolejny. Taki plan ;) x Zuza :) x pozdrawiam Was wszystkie ciepło i nieustająco życzę każdej z Was powodzenia One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtunia ja zycze tobie powodzenia to my tak podchodzimy miesiac po miesiacu jesli moge spytac jakie leki bierzesz a i jestes stymulowana do jajeczkowania a podchodzisz do kd albo cos ja pokrecilam z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam,pisałam i nic nie dodało...mam nadzieję,że teraz się uda:) Pepe-gratulacje!!!!!!Tak się cieszę.Dodajesz mi nadziei,już Ty wiesz dlaczego;)Niech rosną zdrowo i szczęśliwie. Maszeńko-całą listę badań immuno zamieścilam kilka stron wcześniej,niepamiętam numeru,jakoś pod koniec maja lub na początku czerwca.Może coś podpowiesz lub któraś z dziewczyn...Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na newsy:) Vitro-ubrałaś w słowa to co czuję.Też jestem w takim zawieszeniu.Chciałabym,ale mi się niechce.I boję się...Eh,szkoda gadać.Powiedz mu proszę,jeśli możesz,co to za przyczyna nieudanego transferu.Może ja jeszcze jakieś badania powinnam zrobić,których jeszcze nie miałam.Trudno mi uwierzyć,że to tylko pech. Zuza-fajnie Cię "widzieć".Powodzenia w Brnie. One-Ty wiesz na jakie wieści czekam od Ciebie:) Majtunia,Alex i inne KaDetki-pozdrawiam serdecznie.Piszcie co u Was,razem jest raźniej. Agusia-trzymam kciuki. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka,Kamka-o Was też ciepło myślę.Odezwijcie się czasem:) Pozdrawiam Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Bede brala leki aby przygotowac endometrium ( nie posiadam jajnikow aby brac leki na ich stymulacje ). Jakie, dowiem sie 5 wrzesnia . Bedzie to moj 20 dzien cyklu . Jestem na HTZ .Biore trisequens. Pan doktor mowil ze leki zaczyna sie brac miedzy 18 a 24 dniem cyklu wiec dlatego u mnie wypada wrzesien . Co dostane na pewno dam znac . Mam do was pytanie. Podchodze do programu z gwarancja 3 wysokiej klasy zarodkow. Jesli sie nie uda za pierwszym razem zarodkow zostanie mi 2 , ile mniej wiecej placicie za kolejne inseminacje ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtunia jakie inseminacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Majtunia dziekuje za odpowiedz powiem jak ja to mam jestem w temacie zielona podchodze w sierpniu mam 12 zarodkow gwarancja w invimed za kazdy kolejny transfer 8 tys leki biore od 3 dnia cyklu estrofem metrypred i acard plus witaminy.Wierze ze sie i tobie uda tylko nie bardzo rozumiem masz inseminacje.Pzdrawiam alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ile kosztuje kolejny transfer zarodka jesli pierwsza proba sie nie powiedzie, tez jestem w tym zielona wiec nie znam jeszcze tak do konca tych wszystkich okreslen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro zaplacilam za program 15 tys , gwarantuja 3 zarodki , to jesli pierwsza proba sie nie powiedzie to za nastepna az 8000 tys, jesli znow sie nie uda to trzeci raz znow 8000tys.To jest strasznie duzo , myslalam ze znacznie mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tez tego ze bierzesz leki od 3 dnia cyklu a tez leczysz sie w invimedzie, mi kazal przyjechac miedzy 18 a 24 dniem cyklu . ciekawe od czego to zalezy ze jedna ma tak a druga tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 tys za transfer?? Czy to jeszcze jest logiczne czy już to złodziejstwo? W salve i w gamecie kosztuje 1800zł.... wraz z AH Majtunia lekarz kazał Ci przyjechac w tych dniach cyklu aby ustalić przygotowanie. Wlasnie dlatego na chwile przed miesiączką abyś w 2 dniu cyklu zaczela leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka wiec tak placilam za kd pierwsze 8tys przy transferze kolejne 8 tys w sumie wychodzi 18 tys w tym jest za darmo psycholog i jakis lek glue cos tam przepraszam nie pamietam i pierwsza beta ja biore w 3 dniu cyklu poniewaz juz okolo 21 bede miala transfer wszystko zalezy kiedy mi przypadnie 1 dzien cyklu ake fakt za kazdy nie udany transfer place kolejne 8 tys wydalo mi sie tez to troche duzo dziewczyny jak to u was wygladalo mowie o dziwczynach ktoere juz to przechodzily Majtunia nie wiem od czego to zalezy ale moze faktycznie bedziesz dopiero brac leki przygotowujace albo jakies badania dodatkowe. Ja juz jestem po badaniach i czekam na @i startuje z lekami przepraszam za tak haotyczny opis.alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny nie dodaje znow postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtunia to chyba jest tak ze to jest polowa ceny ale jak jestes w invimed to oni musza ciebie poinformowac ale ogolem wychodzi wszystko ze 16 tys kd.Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I to nie jest inseminacja. Kobietki - poczytajcie trochę bo nawet dobrze pytan nie potraficie zadawac. Albo macie tyle pieniedzy albo Wam nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×