Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość kokos 88
Dziewczyny bierze któraś z Was plastry - system Conti? dobre są ?? jaka htz polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One które badanie wykazało u ciebie cytokiny pro zapalne tzn konkretnie jaka nazwa tych cytokin i jakie leki brałaś ? Staramy się z mężem o dziecko 5 lat. Mamy za sobą 3 insminacje 4 procedury in vitro z tym że 2 razy nawet nie doszło do transferu. Kariotypy prawidłowe. Wszystkie badania ok amh ok Zastanawiamy się nad kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One proszę odpowiedz mi jaka nazwa cytokin wykazała że to pro zapalne też miałam robione i nie wiem czy u mnie też tego nie ma i jakie leki brałaś? Czekam na odp Zastanawiamy się z mężem nad kd mimo że wszystkie badania wykazują że jest wszystko ok. Jesteśmy po 4 próbach in vitro w tym 2 razy nawet nie doszło do transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One napisz mi które cytokiny wykazały że to pro zapalne tzn jaka nazwa bo nie wiem czy nie mam tego samego a i jakie leki brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza32
One powiedz mi jaka nazwa konkretnie cytokin wykazała że to pro zapalne bo nie wiem czy nie mam tego samego i jakie leki brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mozecie podac linka na bociana, bo tam teraz piszecie, raz weszlam cudem a teraz nie moge znalezc. Dzieki Lusia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hwjlllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny drogie mam w sierpniu transfer Pani dr przepisala mi Estrofem i Metrypred i Acard i sporo witamin ok to rozumiem ale czy ktoras z was miala przepisany lek Metrypred tyle co wyczytalam to steryd za duzo o nim w necie nie ma w razie co dopytam lekarza.Ale z gory dziekuje za wszelkie informacje.Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja bralam.systen sequi przez sporo lat poczatki byly ok czyli waga nie skakala nie bylo wybuchow ciepla ale po jakis kilku latach zaczelam sie kieosko czuc i przestalam miesiaczkowac idac do lekarza mialam nadzieje ze powie gratulacje jest pani wciazy niestety nic takiego nie mialo miejsca i Pani dr przepisala mi cycloprogynova znacznie lepiej sie czuje regularne miesiaczki i ogolem lepsze samopoczucie.Pdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...czy Wy naprawdę jesteście już na innym forum,czy po prostu nikt już tu nie pisze?Nie mogę Was znaleść...pomocy... Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako htz stosuje cycloprogynove i czuje sie dobrze. Nie jest to lek antykoncepcyjny, wiec można zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonik
Ja stosowałam system conti i system seqi ( nie pamiętam jak się pisze) czułam się fatalnie po nich, bardzo dużo zarrzymywało mi się wody i czułam się jak balon. Przeszłam na cyclo progynowa , po nich czuła się jakbyś była na na naturalbym cyklu, uczucie pełności tzn zatrzymania wody pojawiało sie w dniu krwawienia i parę dni poprzedzających pojawienie się okresu . Także z całym przekonaniem polecam bardziej cyclo progynowa jako HTZ Ja byłam na nich przez 5 lat potem odstawiłam bo starałam się o dziecko i udało się, mam śliczne zdrowe dziecko dzięki IVF z KD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza, podwyższone cytokiny pro zapalne w moim przypadku wykazał test CBA th1 do th2. Dlatego w ramach ich podwyższenia brałam Encorton, pózniej zamieniony na sprowadzony z Niemiec Calcort. Odpowiadając na pytanie o Systen Conti- nie polecam. Przyklejony plaster na lopatce potrafił nagle znaleźć się na pośladku albo nie znaleźć się na ciele wcale. Kiedyś zorientowałam się, że nie ma go nigdzie. Nie wiaodmo kiedy się odkleił i ile dni nie miałam w związku "dostawy" hormonów. @ co tydzien, waga szalała, horror. Jeszcze któraś z Was pytała o Metypred. To steryd jak encorton, ale silniejszy w działaniu One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziekuje one za odpowiedz ja pytalam o metrypred tylko nie bardzo wiem po co tak silny lek jeszcze dooytam.Pozdrawiam wszystkie starajace.Pozdrawiam alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex, Metypred jest chyba mniej inwazyjnym lekiem niż Encorton. Ma mniej skutków ubocznych a silniejsze działanie. Ja po 10mcach stosowania Encortonu przytyłam 12kg. Juz zrzucone ale wyglądałam strasznie. I to nie było takie po prostu przytycie a mega zatrzymanie wody, brzydka, nalana twarz i paskudna skóra. Juz nigdy, mam nadzieję, nie wezmę tego świństwa do ust One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One jeszcze raz dziekuje za odpowiedz matko boska mam nadzieje ze nie bedzie tak zle ja ogolem mam przepisane tylko na miesiac.One jak u ciebie ogolem starania jak daleko jestes.Pozdrawiam i trzymam kciuki. alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję One za odp. Eliza32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex,w tę środę mam laparoskopię. Czekają zarodki w ramach adopcji prenatalnej ale mój jajnik mocno niedomaga w związku z tym decyzja o tym co wyżej. Gacie pełne ale co tam. Przeżyje się jakoś :) Eliza32, w razie jeszcze jakichś pytań- pozostaję do dyspozycji Pozdrawiam, One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One,trzymam kciuki za ciebie mega z ciebie kobietka ze tak walczysz i ja jestem pewna ze wszystko sie uda nie wiem czy dobrze zrozumialam to masz mrozaczki jeszcze tak, daj znac jak bedziesz sie czuc po laparoskopi.Pozdrawiam Jestem tez ciekawa co u Jagody zalozycielki tego forum chyba troszke zniknela a szkoda.Pzdrawiam alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex, dzięki, odezwę się po laparoskopii. Mam zarodki - korzystam z adopcji prenatalnej, KD to już przeszłość w moim przypadku. Jagoda ma cudnego synka, niedawno skończył rok. Realizuje się jako mama, pracuje, jest szczęśliwa. Nie ma jej tu jak i pozostałych dziewczyn. Nie dziwię się. Każda chce zapomnieć o tej traumie z jaką się musiała zmierzyć. O decyzji ivf, o specyfice ivf z kd. A teraz, gdy mają swoje dzieci w ramionach, rozumiem, że chcą zapomnieć i skupiają się już tylko na swoich szczęściach. I mam nadzieję też kiedyś stąd zniknąć.... i każda z nas ;) One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mega szczesliwa ze sie udaje jednak, zycze Jagodzie mimo ze jej nie znam tylko z forum sporo szczescia i usmiechu i rowniez wszystkim dziewczyna starajacym sie duuzych brzuszkow,One ja wierze ze i nam sie uda i tez mam zamiar stad zniknac poki co to forum daje mi sporo nadzieji.Pzdrawiam alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One powodzenia na laparo. O dziwo lekarze nie kierowali mnie na konsultacje immunolog. Może faktycznie dziwne:/ Tak jak pisałam ostatnia lekarka, mówiła ze to bez sensu bo i tak zapisze mi encorton. W sumie u Ciebie mimo badań skończyło się właśnie encortonem więc może coś w tym jednak jest? O Metrypred nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambrozja- masz rację i nie masz :) generalnie na problemy immunologiczne "złotym lekiem" jest Encorton. Nim jednak zaszłam w ciążę brałam go na 5 dni przed et. Dopiero, gdy zbadalam immunologie wilku włączył mi leczenie immunosupresyjne. Czyli encorton podawany w innej dawce, na kontretną liczbę tygodni przed. Od dnia et juz 30mg i wtedy zaszłam w ciążę. Teraz, gdy podchodzę do az immunosuoresja została rozszerzona do podania Intralipidu, Equorlu, Accofilu, encorton zamieniony na Calcort, Prevenit. Wszystko w immunologii opiera sie o steryd ale nie tylko :) Moja laparoskopia przełożona na piątek. I tak wygląda całe moje życie- czekanie, czekanie... One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy pytanie do dziewczyn, które podchodziły do KD w Salve, Jesli chodzi koszty to ile trzeba doliczyć do tych 13000. Poza lekami i wizytami oczywiście. z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ja jestem po 4 nie udanych próbach in vitro za każdym razem musiałam zaczynać wszystko od nowa 2 razy nie doszło nawet do d\transferu i prawdę mówiąc nie usłyszałam co ze mną jest nie tak. Wiem że mam mało i słabe komórki ale to sama potrafię stwierdzić po moich przejściach. Sama zastanawiam się nad kd chociaż lekarze mi nic takiego nie zasugerowali ale ile można podchodzić do zwykłego in vitro skoro ewidetnie widać że coś jest nie tak. kariotypy mamy ok amh jeszcze w normie się mieszcze. Zaczynam wątpić w lekarzy bo nie szukają przyczyny i zaczynam myśleć że chodzi tylko o pieniądze nie pomoc. Sama nie wiem co mam robić to jest takie trudne. Eliza32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One daj znac jak po laparo i powodzenia mam nadzieje ze nic juz nie zmienia tobie ja jade na zabieg w czwartek inna sprawa musze to zrobic poniewaz nie moge brac zadnych srodkow przeczyszczajacych brac jak to mialo miejsce do tej pory.Mam zrobic jeszcze usg tarczycy nie bardzo rozumiem tego tsh niby w normie a peroksydaza podwyzszona nie bardzo wiem dlaczego.Pzdrawiam.alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny musze sie z wami podzielic historia z zycia wziete szlag mnie trafil ze masakra moja siostra prowadzi dom malego dziecka i ma dwoch kochanych chlopcow (swoje ma dwie corki z reszta przekochane)matka tych maluszkow oddala je dobrowolnie zaszla z kolejnym w ciaze i ta kobieta sie zastanawia gdzie to dziecko jeszcze nienarodzone pojdzie wiecie co szlag mnie trafia bo nie chce sie zrzec praw a moja siostra z mezem chetnie chlopcow by wziela jako swoje i takie to zycie nie sprawiedliwe przepraszam za slownictwo ale rece czasami opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×