Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
A ja mam 25 latek i zamierzam się pieprzyć,******** walić, ssać jeszcze przez parę dobrych latek i świetnie podczas tego wyglądać. Oczywiście tylko z moim mężczyzną, bo osób, które miały w mordzie więcej c****w niż ja frytek, to nie szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarka Gminna
no, dopóki cie twój meżczyzna nie puści kantem naiwna gąsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Pisze je dyżurny kafeteryjny prawik, co to Wera go nie chce. Zahamowania seksulane są jeszcze gorsze od panienek bzykających się po toaletach.Skóra mi cierpnie - bo od takiego dewianctwa do mordowania kobiet jest już tylko mały krok. Faceci żyjący ideałami "niezbeszczeszczonej dziewicy" jako jedynej godnej ich przyrodzenia są chorzy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40cho a najzabawniejsze jest to, że tacy faceci chcą dziewicy, a na kompie spora kolekcja p/o/r/n/usów pod które walą konia... no ale oni chcą dziewicy za żonę :D szkoda tylko że nie widzą jacy sami są obleśni i zepsuci oglądając po/r/n/ole. Albo weźmie sobie taki dziewicę za żonę, a i tak po 15latach małżeństwa mu się znudzi seks z nią i ją porzuci dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Nie wiem po co takiemu dziewica?By postawić w kącie i patrzeć?Rozkosznie zdeprawować i wyrzucić?Testować ile będzie w stanie znieść? W facetach ciągle jest to schizofreniczne rozdzielenie k ... i świętej, sławetnego tekstu "żony są w domu, a k... za płotem".Oki - jeśli obydwoje się bardzo kochają i chcą być dla siebie pierwszymi partnerami - bo są wierzący, czy takie mają poglądy.Jak są młodzi to urocze i romantyczne. Ale stary cap, co to przebzykał nie wiem ile kobiet, obleśny satyr, który kobiety uważa za dz..., a sam chce świętą budzi we mnie instynkty mordercze. To jak mężczyźni po rozwodzie wyrzucający kobiecie, że ma dziecko.Podobnie jak oni zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraCudzoziemka
Tak sobie poczytalam ta dyskusje i wlosy mi sie jeza na glowie. Wylanie sie z tej dyskusji Polska rzeczywistosc i mentalnosc ludzi, ktora mnie po prostu powala :O Najlepsza decyzja w zyciu to bylo to ze wyjechalam dawno temu. Nie bylo latwo na poczatku ale teraz mam sie dobrze i zyje w spoleczenstwie, ktore tyka zupelnie inaczej. Ciarki mnie przechodza ze malo by brakowalo a musialabym tak jak Czterdziecha co ma pecha zyc w tym spoleczenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie wyjechalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Antarktydę,mało tam ludzi a szczególnie kobiet, jest z czego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiet tam nie ma, ale są foki, radzą sobie chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy normalna zdrowa foka zechce raz na miesiąc chłopa ależ owszem czemu nie foce też należy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego raz na miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego się boisz głupia przecież to jest zwykła sprawa a jak uda się zabawa mogę c****erścionek kupić :P ech piosenki z dzieciństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Kafeteryjne dowc**aski bez sensu.Że też się wam nie nudzi pisać takich głupot.Zabawnych.Niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te przyśpiewki są debilne, rodem spod weselnego stołu. Wiocha po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ale 25 lat temu to były przeboje ;) cztery razy po dwa razy osiem razy raz po raz, o pólnocy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiocha jest niezłym miejscem dla starej, brzydkiej, dzieciatej panny. Dymanej przez pluton we wszystkie otwory. A właściwie skraj wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz to z takim przekonaniem, że wypada ci uwierzyć, że ci jest wspaniale na tym skraju wioski, błaźnie. I nie musisz się wszystkim bezustannie chwalić gdzie cie posuwają, błaźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Dżejsas co za dno.Pluton 5 osobowy.Niektóre panienki wciągu jednego dnia tyle zaliczają.A niektóre berety nigdy z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu temat umarł? 40cho co u Ciebie nowego? Czy poznałaś na czacie jakiegos nowego mena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umarł już w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat umarl bo postawiona teza jest falszywa. To nie kobiety po 40 sa przezroczyste i nikt ich nie chce tylko autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Jestem zalogowana na portalu randkowym.Niestety, kobiet w moim wieku nikt już nie szuka.Po jasnym wpisie dotyczącym osób w związkach, pisują do mnie jedynie panowie pod 60.Mylisz się gościu - pisze do mnie masa kobiet, które mają podobnie.Na portalu randkowym sic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Po prostu sikam w majtki z żałości, że nie wyszłam za mąż.Dałabym się pochlastać z obrączkę i zdjęcie PIĘTNA starej panny...Tia, bo to najważniejsze w życiu... Jeśli mężczyźni w moim wieku nie widzą niczego niestosownego w wyrywaniu kobiet w wieku swoich córek, to chyba mogę mieć prawo nie chcieć kogoś o 17 lat starszego.Różnica pokolenia jakby nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pod 60
to nie "PIĘTNO", ale efekt spaczenia twojej osobowości, tzw. syndrom starej panny :), co potwierdza się niemalże w stu procentach :) Widzisz mężczyźni w twoim wieku nie mają problemu z wyhaczeniem młódek, wiec czemu tobie sie podobna analogia nie udaje? Mieć prawo to nie wszystko, trzeba jeszcze umieć z niego korzystać, nie sztuka strzelić sobie dzieciaczka i pogrążyć się na długo, nie wiedziałaś, że dzieci robi się po ślubie, czy byłaś na tyle nierozgarnięta, że założenie choćby prostej spiralki przerastało twoje intelektualne możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Słoneczko, spiralki nie zakłada się kobiecie która nie rodziła...Niedouczony jesteś. O tych rówieśnikach wyrywających laski to minione sny o potędze.Oni by bardzo chcieli, ale młode dziewczyny nie chcą charytatywnie bawić starszych panów.Zostają im tylko profesjonalistki i desperatki, które szukają tatusia. Wy mężczyźni nie zdajecie sobie sprawy z własnej żałosności, z ciągłych nieuzasadnionych pretensji do życia i wymagań.Nic sobą nie reprezentujecie - wolę mieć syndrom starej panny niż niedorosłego żonkosia bzykacza, Adasia Miauczyńskiego tęskniącego za Joasią swego życia, albo starego pryka, którego chora prostata wpędza w złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i żeby chociaż miła w gębie i obejściu była. Ale skąd! Żeby było do kompetu - oczywiście wyszczekana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Trudno być miłym jak cię ktoś atakuje....agresja rodzi agresję. Typowa męska "racjonalność" - ktoś krytykuje w czambuł twoje życie, a ty się masz uśmiechać i flirtować.... Jak widzę standardowego faceta w moim wieku i ten jego skrzywiony pysk, rozdęte ego i oglądanie się za kobietami w wieku córki to mnie wykręca.Zastanawiam się - nie macie luster w domu?Nie widzicie jak wyglądacie, jak zachowujecie szczególnie względem nas rówieśnic?Na obojętność, znudzenie i krytykę nikt nie odpowiada uśmiechem.Czasem trzeba wykonać choć jakiś ciepły gest, albo chociaż uśmiech.Ale lepiej burczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz zdjęcia na tym portalu? Bo profili bez zdjęć to raczej nikt nie ogląda. Zresztą wydaje mi się, że nie ma sensu szukać faceta na czyms takim, bo tam sami roochacze siedzą. Miałaś juz przecież czterech z takich portali i z żadnym nie wyszło, więc jeszcze się nie nauczyłaś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jak to śmiesznie wygląda: http://www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecia-dnia/zdjecie,iId,1279844,iSort,1,iTime,1,iAId,21192 Stary obleśny 50letni dziad z 25 letnią dziewczyną... jak tatuś z córką. Jaki on wstrętny... No ale uważa się za przystojniaka i 40latka dla takiego ZA STARA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
A gdzie mam poznać faceta?Masz jakiś ciekawy sposób poznania , mając 1.Nie specjalny wygląd 2.0 wolnego czasu 3.Mieszkając w miejscowośći , która liczy 20 tys duszyczek. Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×