Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Troll Forume nro tu
Asterka, za co cię zbanowali na netkobiety...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
i jeszcze na dodatek niespełniony grafoman :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Ano, grafoman - szybka riposta na częstochowskie rymy autorki... :P Troll nigdy nie planował kariery poetyckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Przeczytałam wklejone posty i styl wypowiedzi oraz porównania bardzo charakterystyczne. Wydaje mi się, że identyfikacja była prawidłowa. Miałam z początku wrażenie, że ten topik to faktycznie próba szukania rozwiązania, ale niestety... widać nie. Obawiam się, że tu już nic nie pomoże. Choć może z sentymentu ;) za jakiś czas zerknę. BTW - bywa tu ktoś pozytywnie i twórczo myślący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Trollu... jak Ci się udało znaleźć jej nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Ja twórczo i pozytywnie myślę. CAły czas zastanawiam się skąd czerpiecie siły na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Czy miałeś kiedyś do czynienia z czterdziestką na innych forach i skojarzyłeś jej styl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
to ona na netkobiety tez jest :D musze zerknac. Jakie to glupie i uparte :D kwoko, nawet jakbym chciala to nie jestem w stanie pisac tak szybko pod roznymi nikami. Klapsdro, niby analizujesz styl pisania innych a nie mozesz przyjac do wiadomosci, ze inni ciebie rozpoznaja. Ba! Nawet przyznac sie nie potrafisz, ze jestes Asterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Nie wpadłabym na to, że Ty myślisz pozytywnie. Nie wydaje mi się, by można z Tobą było pogadać na temat mocy pozytywnego myślenia. A może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
Tak, po wpisaniu podanego przez Ciebie nicka pojawiła się na większości znanych forum kobiecych ze swoją smętną śpiewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Forume nro tu
I wszędzie jej radzą, żeby tak nie smęciła, nie obrażała innych,piszą, że jest trudna do strawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
@45latkabezpecha, zgadzam sie na 100% z toba :) Powiem tak. Kiedys, bardzo dawno temu spotkalam sie z facetem z internetu. Jak on jojczyl na kobiety, ze jaki on to inteligent i dlaczego zadna go nie chce :D Spotkalam sie z nim i nie tylko, ze smierdzialo mu z japy na kilometr to jeszcze smierdzial jak diabli. Odwrocilam sie na piecie i uciekalam jak od gowna :D moze u Asterki wielmoznej Pani jest tak samo :D a teraz zerkne na netkobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
no mylisz się, dzięki pozytywnemu mysleniu nie mam takich problemów jak autorka i nie mam tez innych, w sumie jak jakiś się pojawi to jest rozwiązywany. Autorka ze swoimi powinna przysiąść na jedno popołudnie i nawet posługując się kartką czy nawet plikiem, spisać problemy i napisać drogi ich rozwiązania , Obok tego wszystko co to rozwiązanie blokuje. Zawsze jest jakieś wyjście, choćby dotyczyło przeczekania. Ale to są socjotechniczne pierdy to jak możemy je polecać autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Troll Psychopierd Oryginal - umawianie się z dupkami z internetu to sport ekstremalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Aaron, masz racje i dlatego to byla moja pierwsza i ostatnia randka z internetu :D Asterka zamiast pieprzyc od lat trzy po trzy dzien w dzien o jednym i tym samym - WYJDZ Z DOMU. Syn ma 15 lat i chyba moze wieczorem zostac z babcia na godzine a Ty marsz do parku szybkim spacerem. Juz bys schudla dawno temu. Ale mysle, ze nie tusza twoj problem i lituje sie nad toba. Nie bede powtarzac co juz c***isalo tysiac osob na dziesieciu forach :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My name is Real no Fake
Czterdziecha co ma pecha "Mnie wiele osób próbowało zazucać wiedzę i przeintelektualizowanie.Nie potrafię być z kimś , kto nie rozumie moich żartów, moich odniesień do literatury czy filmu.Kto ma wąskie horyzonty" - - - - - - - Ty masz wiedze i jestes przeintelektualizowana? :( Jakich zartow, jakich odniesien do literatury czy filmu :o Kobieto, od tych twoich gornolotnych zyciowych madrosci az mnie mdli w zoladku :o Przez 60 stron watku ani razu nie napisalas nic ciekawego :( Ani razu nie skomentowalas czegos w inteligentny sposob, I ty uwazasz, ze jestes oczytana, bystra i elokwentna? :( I ze masz ciekawa osobowosc? :o Nie potrafisz nawet zrozumiec i ustosunkowac sie do najprostszej ironi czy sarkazmu :o Ty wogole nie masz osobowosci, nie jestes ciekawym czlowiekiem i nie masz nic interesujacego do powiedzenia :( Za to jestes zgorzkniala i cyniczna i na kazdym kroku podkreslasz swoja urojona wyzszosc nad wedlug ciebie glupimi, ale atrakcyjnymi kobietami :( Widzisz twoj problem polega na tym, ze ty jestes poprostu przezroczyscie przecietna, zarowno pod wzgledem fizycznym jak i intelektualnym :o Nie potrafisz zrozumiec tego, ze w niczym nie odrozniasz sie od czarnej masy. Dlatego twoje ego na tym cierpi, bo chcialoby sie miec cos lepszego, a tu niestety szara rzeczywistosc :( I szarzy mezczyzni. Ubzduralas sobie w tej chorej wyobrazni, ze jestes Kims specjalnym, a wszyscy wokol ciebie sa do niczego :( Bo poswiecilas sie opiece nad mama i synem, a zaden facet tego nie docenia. Bidulko zrozum wreszcie, ze swoj do swojego ciagnie, takie juz prawo natury :( a ty jestes przecietniakiem z nizszej polki i tylko takich przyciagasz. Mialas minimum 30 lat na ksztaltowanie swojej osobowosci, intelektu, ciala i psychiki. Nie wykorzystalas tego, a teraz jest za pozno by plakac nad rozlanym mlekiem :( I poszukaj sobie przecietnego faceta, a nie takiego ktory stanie sie odzwierciedleniem twoich idealow - lustrem w ktorym bedziesz mogla ukoic swoje skolatane ego. Szukasz mezczyzny, ktory bedzie rozumial twoj cytuje humor sytuacyjny? :o Zyjesz w teatrze absurdu? Czy moze stylizujesz sie na drugiego Becketta :( o ktorym nie masz zero pojecia :( Twoj polot, humor sytuacyjny i oczytanie sa szczegolnie widoczne tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5836149 Ten link ktos tutaj wkleil wczesniej, a odnosi sie do innego watku, na ktorym ty udzielasz sie pod tym samym nickiem. A temat zalozyl samotny facet, ktory szuka inteligentnej kobiety. Wierze, ze to chodzi o ciebie, bo ten sam styl myslenia i pisania :o A oto najlepsze fragmenty: "Czterdziecha co ma pecha wchodzi na scene i przedstawia sie nastepujacymi slowami:) Choć z natury jestem pesymistką, spróbuję.Ten sam przedział wiekowy pasuje (...) (Gdzies w polowie watku do dyskusji wlacza sie gosc) gość: Dziewczyny , ale On nie pisze nic z sensem , udaje jakiegos poetę i w sumie nic sie nie klei.. Cztererdziecha co ma pecha: Przynajmniej się stara.I jest miły.A to już dużo.większość facetów w jego wieku rówieśnice poddałoby eutanazji... (Autor watku) Jestemjestemjestem: Czterdziecho, czy nie lepiej brzmiałoby na przykład, Czterdziestka co nie ma pecha? To moje pytanie do Pani. Czterdziecha co ma pecha: Ale ja mam pecha.Totalnego pecha co do mężczyzn.I nie potrafię tego ukryć (...) Tiaaa.Powiem złośliwie - pan wyznający zasadę baw mnie kobieto, gimnastykuj się i rozwijaj rozmowę.A ja dam się adorować.(...) Ale jakiej wypowiedzi oczekujesz?Może wytłumaczę - mam od dłuższego czasu wstręt do zabiegania o facetów.To chyba przypadłość tego wieku.Nie będę tu pisać słodkich słówek, flirtować bo nie potrafię .i nie chcę.Jestem dużą dziewczynką, chcę by to ktoś tochę pozabiegał o mnie , bo z sytuacją odwrotną mam do czynienia wszędzie na randkach, w realu, w pracy.Nudzi mnie to. - - - - Nic dodac nic ujac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 11:17 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Asterka obrazasz wszystkich facetow po 40 i szukasz faceta po 40. Jest w tym jakas logika ? Zreszta szukasz normalnego faceta po 40. Normalny facet od Ciebie ucieknie a nawet nie bedzie chcial zamienic z Toba slowa, po tym jak mu wywalisz swoje madrosci o facetach Czy to tak trudno zrozumiec ? To nie Twoj wyglad odstrasza tylko Twoj charakter Przeciez na forum nikt Cie nie widzi a juz ma wyrobione zdanie po Twoim postach pelnych zalu, nienawisci, agresji. Ty kobieto masz problem A od takich problemowych kobiet, kazdy normalny facet ucieknie ! Zreszta tez bys chyba nie chciala faceta, ktory by marudzil caly czas na caly swiat a przede wszystkim kobiety . Kobieto psycholog sie klania ! Wiesz o czym to co napisałęś świadczy?Że boicie się wyzwań.Każda kobieta na tym forum, chciała ratować i udowadniać Noe, że nie jesteśmy takie złe jak nas widzi.przekonywałyśmy go własnym przykładem, prawie zapraszałyśmy na kawę.ŻADEN FACET SIĘ TAK NIE ZACHOWAŁ.Najpierw były jakieś bezsensowne rady, że każdy w życiu coś przeszedł.Tylko niektóre osoby przeszły bardzo dużo.Póżniej, że mam zapomnieć, wypiąć pierś i do przodu.A póżnej babo, o Boże jak jęczysz.I ZAKŁADAM SIĘ, ŻE GDYBYM NAPISAŁĄ, ŻE JESTM MŁODA I ŁĄDNA JUŻ PIĘCIU KSIĄŻĄT CHCIAŁOBY MNIE RATOWAĆ.I DEFETYZM BY IM NIE PRZESZKADZAŁ TAK STRASZNIE. Jesteście płytcy i leniwi.Wygodni.Los ma wam zesłać bezproblemową, zadowoloną z życia kobietę.Najlepiej jeszcze łądną.Tylko na pewnych etapach już takich nie ma.Standardowa 40 dużo w życiu przeszłą i nie jest już kobietą pełną optymizmu.Nie zmienia się człowieka dobrym i radami.Zmienia się działąniami.I wybacz, jak słyszych od facetów, którzy sami są samotni - nie przesadzaj, ktoś Cię tam wybierze(byle nie ja, bo ja zasługuję na kogoś lepszego) to Cię krew zalewa. :-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O Wszedzie pisza tobie to samo :-O:-O:-O a ty wszedzie to samo odpowiadasz :-O myslalam zawsze, ze inteligentni ludzie ucza sie na bledach :-O:-O:O nie wiem jak mozna byc tak tepym czlowiekiem :-O ty mylisz inteligencje z wyszczekaniem :-O:-O:-O Tracisz tyle czasu na klepanie jezorem zamiast aktywnie zajac sie soba :-O:-O:-O tak strasznie gardzisz ludzmi i sie dziwisz,ze nikt cie chce :-O :-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
cała strona monologu trolla z trollem...to ponad moje siły. o asterce i d***e maryni,pisanych tym samym bełkotliwym tonem. poczekam.może jakie leki poskutkują.może się znudzi.bo jak tu chorego w ostrej fazie choroby psychicznej naprawiać.a wątek kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Ty jestes jedna jedyna chora psychicznie. Powtarzam tepa strzalo, ze pisze ciagle pod tym samym nikiem krowo bez mozgu. Jestes zalosna. Po prostu zalosna. @My name is real - bardzo madre podsumowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My name is Real no Fake
Zrozum kobieto, ze nikt nie bedzie za toba biegal :o Nie jestes miss world i nigdy nia nie bedziesz. Smutne, ale takie jest zycie. A intelektem tez nie grzeszysz :( Ale nie przejmuj sie nie ty jedna ;-) Spadnij wrescie na ziemie i poszukaj sobie zwyklej szarej polowki, a nie soczystego jablka z plantacji ekologicznej.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
weszlam na podany temat i co widze?Chamskie odzywki autorki do autora tematu :-O:-O:-O jak mozna byc tak slepym i glupim :-O:-O:-O ty nie szukasz faceta tylko kogos kim bedziesz mogla pomiatac i na kim bedziesz mogla odreagowac swoje frustracje. A tak po za tym to siedziesz tutaj k***a od rana. Myslalam , ze pracujesz, zajmujesz sie matka i synem???OMG brak mi slow :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My name is Real no Fake
Ty kobieto nawet nie potrafisz 3 prostych zdan polaczyc w logiczna calosc:( A o interpunkcji to nie wspomne :( Te 3 fakultety to ty masz w swojej glowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
ten Pan jestemjestemjestem to nawet przyjemny gosc a ta klapsdra tylko potrafi szczekac :-O:-O:-Oadorowana ona chce byc :-O:-O:-O jak takim tonem sie odnosisz to sie kazdemu odechciewa prukwo stara :-O niczego soba nie prezentujesz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooo matko i córko
Czterdziecha bez pecha, czterdziecha co nie ma pecha, i te wszystkie trolle powyżej, to jedna i ta sama psycholka:o. A to, że piszesz czasem z dwóch różnych nicków, w tej samej minucie, nic nie znaczy. Wielkim wyczynem jest otworzyć dwa okna kafeterii i wysłać w tym samym czasie te swoje wypociny:o No po prostu wielkie WOW!:o Dla niepoznaki jeszcze piszesz raz z polskimi znakami, raz nie, ale...hehehe, gdzieniegdzie się zapominałaś i zdarzały się znaki polskie, tam gdzie ich nie chciałaś:D Żal mi ciebie głupia istoto. Żal, że siedzisz po 24h/dobę w internecie i zamiast cieszyć się życiem, to całą frustrację wylewasz tutaj, na forum. A wystarczy tylko zmienić psychiatrę i może jeszcze i tobie uda się przeżyć coś w REALNYM świecie:o🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Dla nieśmiałych i samotnych założyciel: ame_belge34 Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 01:28 Dodaj do ulubionych Odpowiedz A może to również zależy od ludzi na forum i ich akcepracji?Tam mi nikt jako żywo , nie wytykał, że jak mnie czyta to ma ochotę sznurek wziąść.Nie twierdzi, że smęcę i mam się ogarnąć.Poczytaj Abbys siebie, to możesz zrozumieć jakie reakcje mogą wywołać Twoje posty.Jaką przyjemność sprwiało mi ich czytanie.Nie musiałęś mi udowadniać, że jestem sfrustrowanym babolem, który pisze trzy po trzy.I nie wyciągaj na boga cytató bez kontekstu.O ile pamiętam sam rano się tego czepiałeś.Maś przerażająco nawet jak na męzczyznę rozwinięte pojęcie o własnej doskonałości.I patencie na pouczanie. :-O jestes narcystka :-O przeobrzydliwa narcystka :-O masz to po tatusiu :-O tatus narcyz wmowil ci zes brzydka a teraz latasz po internecie i chcesz kazdemu facetowi udowodnic jakas ty mundra aon jaki jest malutki w kapeluszu :-O:-O:-O mam obrzydzenie do ciebie :-O:-O:-O nie jestes kobieta tylko potworem :-O:-O:-O mscisz sie na facetach za to, ze tatus byl ladny a ty jego urody niestety nie odziedziczylas i wmawiasz sobie zes wielce inteliegtna. Ciebie adorowac?O ciebie wlaczyc? A po c***a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooo matko i córko
Dobrze ktoś tam napisał, że zaraz posrasz się z tego wrażenia:D. Nie zapomnij o lekach z tej podniety:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
ta jasne geniuszko wysrana :-O otwieram 2 okna na kafeterii i rownoczesnie pisze 2 teksty. Jeden z polskimi znakami a drugi bez i jednoczesnie je wysylam :D No, teraz zablyslas kretynko. Standing ovations 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My name is Real no Fake
Zarzucasz mi matko i corko, ze jestem autorka tego watku? Dobre :-) Ale mysl sobie co chcesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 15:00 Dodaj do ulubionych Odpowiedz "Po drugie drugiego czlowieka nie mozna zmienic Czlowiek sam tylko moze sie zmienic " NAJWIĘKSZA BZDURA I NAJBARDZIEJ NIELOGICZNE SFORMUŁOWANIE WSZYSTKICH DOMOROSŁYCH PSYCHOLOGÓW. Zmieniamy się również dzięki ludziom, których spotykamy.Temu jakie relacje z nimi budujemy, co od nich dostajemy.Wystarczy , że dostałabym od faceta odrobinę ciepłą, zainteresowania i miłości, a złośliwy potwór by zniknął.Nie mam problemów ze sobą i innymi sferami życia niż emocjonalno-miłosna.Mam przyjaciół, pasje zainteresowania.Mam całkiem niezgorszy charakter i w miarę udane życie.Takie dziwne, że chciałabym być kochana? Ale nie jestem - bo każdy facet, którego poznałam szukał kogoś ładniejszego, atrakcyjniejszego, a ostatnio znacznie młodszego.Nikt nigdy nie powiedział mi, ze jestem okropna charakterologicznie, jędzowata, głupia i ograniczona.Większośc poznanych facetów stwierdzało nawet - dlaczego taka fajna, ciepła i sympatyczna kobieta jest sama????Pytał, ale sam wolał młodsze, ładniejsze.CZY PSYCHOLOG ZMIENI MÓJ WYGLĄD?CZY WYLECZY WSZYSTKIE RANY I UPOKORZENIA?CZY ZWRÓCI WIARĘ W MĘŻCZYZN? Nie.Zrobiłby to tylko facet, który spróbował mnie pokochać i sprawiłby , żebym poczuła się ważna.Miłość potrafi uleczyć wszystkie rany i zmienić postrzeganie świata. :D psychopierdy autorki :D :D :D jasne, zjawi sie ten jeden rycerz na bialym koniu i sie w tobie jedzo zakocha i wyleczy wszystkie rany. Ty tak srasz za byle k......utasem, byle byl i zeby dal ci troche ciepla :-O Psycholog sie klania imbecylko bo zaden facet nie bedzie chcial leczyc cie z brakow ktore zaznalas w dziecinstwie. Tatusiowi sie nie podobalas to teraz przyciagasz tych ktorym sie rowniez nie podobasz w nadzieji, ze nareszcie ci ktos powie jakas ty piekna :-O stara ruro, zrozum ze jest za pozno na to :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooo matko i córko
Nie posraj się trollu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×