Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość zwiędła ruta
Kiedyś duzo czytałam na temat różnic między kobietą i mężczyna, chciałam zgłebić tą tematykę bo już od dawna nie układały mi sięzwiązki z facetami. Ale jakoś mi to nie pomogło, bo jestem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Faceci są różni. Jedni bardziej emocjonalni, inni mniej. Ale jak im na kimś zależy i jasno im zakomunikujesz swoje potrzeby, to się dostosują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Ile Ci się nie udało?I z jakim starzem, jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Nie przeczę, ale na pewno nie zastapią relacji przyjaciólka -przyjaciólka, dlaczego czasem kobiety o niektórych problemach nie mówią partnerowi tylko przyjaciólce? Chodzi mi o to, że nasz partner nie spełni nam wszystkich potrzeb. Tak mi się wydaje, że w związku nie możemy oczekiwac że będzie nam przyjaciólką, kochankiem, psychoanalitykiem i opiekunem w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Jednen 5letni, kiedy miałam 21 lat, drugi 2letni kiedy miałam 32 lata i drugi dwuletni gdy miałam 34 lata i ostatni 9 mieisęczny sprzed 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Mój partner jest moim przyjacielem... mam zresztą 3 przyjaciół i 2 przyjaciółki. Dodam, że od nikogo z przyjaciół nie oczekuję, że będzie psychoanalitykiem i opiekunem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
To i tak jesteś lepsza ode mnie mój najdłuższy trwał 7 miesięcy.O ile można nazwać związkiem to, że spotykasz się z facetem w jego domu wieczorem.Pozostałę to były romansiki nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Teraz myślę, że moj czas już minął. Próbowałam portali, zapoznań przez znajomych...Nic nie daje. Net to przeważnie poszukiwacze seksu lub panowie o jakich piszesz, że dwa do dwóch nie złożą, a tacy mi nie odpowiadają, nie zmuszę się. A C***odsuwani przez znajomych :D zazwyczaj nie proponują spotkań. Widac cos im we mnie nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Czterdziecha, tam było ozgraniczenie, że facet nie będzie przyjacielem, kochankiem i opiekunem. A rozmawiasz z przyjaciółmi o swych problemach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Na ulicy czy w autobusie nikt się za mna raczej nie ogląda i wcale się nie dziwie, jakąś olśniewającą pieknościa nigdy nie byłam i nie będę. Poza tym tyle fajnych młodych dziwcząt chodzi po chodnikach, że wcale sie nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Piszę to nie po to by stwierdzić to z przjemnością, bo nie cieszę się z tego - ale może to da reszcie do myślenia?Że jednak są takie kobiety...i wcale nie muszą być grube, wredne i narzekające by być same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Jasne, że rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ano nie muszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
To dobrze, bo miałam już wrażenie, że usmiechacie się do siebie i jedynie miło spędzacie czas.A z problemami ganiacie do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Tylko dlaczego ludziom się to w głowach nie mieści i zaraz ci robią autoanalizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Czy my się nie znamy tak swoją drogą Ruto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Bo napisałam, że nie oczekuję od bliskich, by rozwiązywali moje problemy...? ;-) To MOJE problemy. Ktoś może mi pomóc, doradzić, ale nie oczekuję, że je za mnie rozwiąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Doradzanie 40 to również rozwiązywanie.Nikt nic za nikogo więcej nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacie sie
i na nast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Niekoniecznie :) rozwiązywanie to wg mnie podejmowanie decyzji za kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Nikt nigdy nie podjął za mnie żadnej decyzji.Nie wiem jak słabym trzeba byłoby być , żeby dać komuś coś takiego zrobić.I jak ogromne zaufanie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuniu, autorko wiesz co, jak ja bym w twoim wieku miala jeden dluzszy zwiazek i to w dodatku 7-miesieczny to bym chyba tez byla maksymalnie zdolowana. Powiem ci szczerze ze jestem w szoku :-O Mialas pare romasikow a te 7 miesiecy to tez tylko spotykanie wieczorem w domu? To znaczy , ze w zyciu nie przezylas partnerstwa, nie wiesz w ogole co to jest :-O:-O:-Omasz 44 lata. Normalnie masakra :-O Wlasciwie to zal mi ciebie :-O nie zaznalas ani ciepla ani milosci ani wsparcia i nie wiesz co to jest miec rodzine, zyc w malzenstwie...czy to wina tego ze jestes nieatrakcyjna to watpie. Albo mialas pecha albo jestes niedozniesienia. A moze i wszystko razem. Ja na twoim miejscu bym sie zalamala maksymalnie.Ale jednak bym zawalaczyla o swoje szczescie i schudla wiesz? Wtedy szanse bylyby wieksze. No coz. Naprawde smutna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzicko to rozumiem, ze masz od jakiegos kochasia?Widocznie wpadka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Są tacy ludzie. Raczej... niezdecydowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jezuniu, autorko wiesz co, jak ja bym w twoim wieku miala jeden dluzszy zwiazek i to w dodatku 7-miesieczny to bym chyba tez byla maksymalnie zdolowana. Powiem ci szczerze ze jestem w szoku Mialas pare romasikow a te 7 miesiecy to tez tylko spotykanie wieczorem w domu? To znaczy , ze w zyciu nie przezylas partnerstwa, nie wiesz w ogole co to jest masz 44 lata. Normalnie masakra Wlasciwie to zal mi ciebie nie zaznalas ani ciepla ani milosci ani wsparcia i nie wiesz co to jest miec rodzine, zyc w malzenstwie...czy to wina tego ze jestes nieatrakcyjna to watpie. Albo mialas pecha albo jestes niedozniesienia. A moze i wszystko razem. Ja na twoim miejscu bym sie zalamala maksymalnie.Ale jednak bym zawalaczyla o swoje szczescie i schudla wiesz? Wtedy szanse bylyby wieksze. No coz. Naprawde smutna sprawa. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Teraz delikatniej ale TEN SAM TROLL CO ZAWSZE.A sama sobie schudnij jak ci to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Czy ja wyglądam na niezdecydowaną?Zawsze wiedziałam czego chcę.Nie oczekuję , że ktoś coś za mnie zrobi, ale wskarze jak .Oczywiście nie TROLL POWYŻEJ.kTÓRY MOŻE KOGOŚ SŁABSZEGO PRZYPRAWIŁBY O ŁZY, MNIE JEDYNIE O BÓL GŁOWY.Że takie indywidua podłe chodza po tym świecie.I , ze są na tyle głupie, że myslą sorry zdaje im się, że się tym przejmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty glupia kretynko, zadufana w sobie idiotko :o. Rozni ludzie tu pisza ale ty kuzwa myslisz, ze ciagle piszesz z jedna i ta sama osoba :o Ty bezmozgowcu badziewiu jeden :o Wsiuno zdziadziala, brzydka stara kwoko :o Wez wreszcie k***a podnies to swoje grube dupsko z kanapy i w*********j gdzie pieprz rosnie. Najlepiej jak najdalej stad. Odburacz sie Buraku po wsze czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wez k***a od razu ta druge zrzede ze soba, Sio stary paszczecie, jestes zguba dla ludzkosci, ten smrod czuje az za oceanem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll ktory ma ciebie przyprawic o bol glowy? Ty wogole pajacu nie masz glowy i nigdy nie mialas i nigdy miec nie bedziesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie rozumie,ze tysiace ludzi czyta kafeterie:-O jest po prostu j******a :-O niech zauwazy, ze w miare "pozytywnie" odezwalo sie do niej tylko pare osobow, moze 2-3. Reszta to sama krytyka.A ci co jej przytakuja to takie same rozlazle, stare, sfrustrowane, tluste krowiska ktorych nikt kijem nie tknie nawet :-O Gosciu nade mna, podpisuje sie rekoma i nogami. A tak na marginesie to pisze sie WSKAZE wielka yntelygencjo ty od 7 bolesci:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×