Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
60stron nabazgrala o tym ze sie nikomu nie podoba :D trzeba miec nasrane we lbie :D sama wiesz ze jestes nietrakcyjnym spaslakiem i przyznajesz sie, ze jestes nieatrkcyjna wiec o co kaman. :D Do Pani Bozi z pretensjami bo ona cie taka stworzyla :D zryj mniej i moze jescze cos z tego wyjdzie a tak to jestes tylko do pozalowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Gosciu po 50, dam ci radę, tylko proszę nie odrzucaj jej, idż zwyczajnie do lekarza ze swoim problemem bo to może problem na podłozu emocjonalnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Nie. To ze starości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
7 lat temu nosiłam rozmiar 40, mzi)iałam 37 lat, nie miałam chorej mamy tylko 8 letnie dziecko.I już wtedy pisali do mnie 50 latkowie lub prawie 50 latkowie.(...) A ja miałam problem by znależć kogoś, kto nie robił potwornych ortów typu rzycie ( i nie o d... chodzi), albo miał choć średnie wykształćenie.albo choć zainteresowania jakieś. . A może na tym polega problem, że Ty również nie dajesz mężczyznom szansy. Jesteś rozgoryczona, że oni szukają kobiet bardzo zadbanym. Twoim wymogiem jest wykształcenie etc. Ja mam wyższe, a mój partner, kiedy go poznałam, robił takie straszne błędy, o jakich piszesz i nie miał średniego wykształcenia. Za to miał cudownie dobre serce i wielką kreatywność. I wcale nie był głupi... Teraz ma już średnie wykształcenie i prawie nie robi błędów. Wcześniej byłam z dr, wykładał na uniwerku. Mądry w sensie oczytany był. Życiowo - nie bardzo. Charakter (co wyszło po czasie) również nie za fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bye Bye
Wielkie znawczynie polskiej literatury :( ,szukajace faceta z wyzszym wyksztalceniem i zainteresowaniami. A nie potrafiace zrozumiec zwyklej ironi do FILIZANKI Wisniewskiego. I ciagle mysla, ze chodzi o powiesc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
widzę że nie tylko autorka odrzuca dobre rady, ty też, nawet nie chcesz spóbować leczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
a poza tym to dla mnie nie taki wielki problem, że nie chciałbym takiej głupiej i wyszczekanej baby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Uciekły, bo mogą nas być dwie.I już nie będzie tak miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
*kobiet bardzo zadbanych Powiem Wam też, że - co dziwne - więcej dobrze wychowanych, rodzinnych mężczyzn spotkałam wśród panów z wykształceniem zawodowym, niż wyższym. Może niektórzy byli nieco "surowi", ale często bardziej zaradni za to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Bye, Bye Skąd mogę znać jakąs powieść skoro jej nie czytałam zastanów się. Nie przypadł mi do gustu ten autor więc zwyczajnie nie śledzę jego dalszej bibliografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Gościu po 50, wydaje mi się że Ty także nie jesteś zbyt miłym jegomościem i brak erekcji to nie twoja jedyna wada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Czterdziecha, a ja mam inny odbiór takiej sytuacji.Mam koleżanki, które są lepiej od ich facetów wykształcone.I nie raz w towarzystwie słyszałam "masz magistra, a taka głupia jesteś", albo inne tego typu uwagi.Mężczyżni nie lubią być gorsi.Masz szczęście, bo Twój chce się uczyć.A inny starałby się dokopać, bo ma kompleks. Mnie wiele osób próbowało zazucać wiedzę i przeintelektualizowanie.Nie potrafię być z kimś , kto nie rozumie moich żartów, moich odniesień do literatury czy filmu.Kto ma wąskie horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie twoje zarty? za grosz poczucia humoru nie masz . Wyzej srasz niz doope masz i o dziwo na wszystko masz inny odbior niz wiekszosc ludzi :-O Wszytko wiesz i na wszystkim sie znasz a ja w zyciu nie czytalam wiekszych bzdur. Gdybys nie miala waskiego horyzontu to bys tego tematu nie zalozyla tepy czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
A nie ma prawa chcieć mieć faceta na swoim poziomie intelektualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaxxx
gościu po 50 tce - na pewno jesteś kobietą, żaden facet by tak nie mówił do znudzenia o swojej impotencji. A jeżeli to prawda, to na pewno to nie jest ze starości. Mój chłopina ma 55 i odgraża się, że bezie do 60 tki bzykał. :( Jestem w panice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:53 dokladnie A najlepsze jest to przeintelektualizowanie - chyba w twojej chorej wyobrazni :) Kobieto spadnij na ziemie, bo ani nie jestes madra, ani elokwentna, ani tym bardziej oczytana. Nawet nie potrafisz zrozumiec co sie do ciebie pisze bidulko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ksiazki ogladasz z zewnatrz tak jak i wszystkich dookola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmeczylo mnie to Forum i cieszcie sie, bo odchodze ;-) Lubie madrych ludzi, a nie czarna mase, ktora mysli ze ma klase :( Powodzenia!!! Bedzie wam potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaxxx
no, trochę racji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Powodzenie by się przydało.A gościa żegnam bez smutku. Ruta, kurczę to nie o wykształcenie nawet chodzi.Ale intelekt i podobne widzenie świata.Humor sytuacyjny - mam tak z przyjaciółką.Czasem obie dostajemy głupawki i śmiejemy się z rzeczy absurdalnych.Albo cytujemy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] zwiędła ruta A nie ma prawa chcieć mieć faceta na swoim poziomie intelektualnym? 1 Oczywiscie, ze tak. A nawet powinna bo to jest jej jedyna szansa. Ale prosze niech sie bierze za facetow na jej prawdziwym poziomie intelektualnym a nie w takim jakim ona by chciala miec. Kto chce miec taka chamke?Gdyby ona jakis poziom miala to by juz dawno chlopa miala. Taka jest prawda. Niech sobie znajdzie niezadbanego, spaslonego chama bo by do niej pasowal jak doopa na wiadro. Ale nawet taki jej nie zeche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ponoć facet nie zastąpi przyjaciólki i odwrotnie, tak slyszałam. Na facetach w sumie słabo się znam :D Sama całe życie mam problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Czytałam wyrywkowo Twój wątek i mądrze pisała o mężczyznach chyba niejaka gość 11 . Faceci chyba nie są dobrymi przyjaciólkami dla partnerek. Moja koleżanka, własciwie znajoma, bo niezbyt za nią przeoadałam, była doskonałą znawczynią obsługi mężczyzn. Każdego umiała sobie okręcić wokół palca, taka inteligencja emocjonalna chyba,swietnie nimi manipulowałai sterowała, a oni nie zdawali sobie z tego sprawy. Ja tego niestety nigdy też nie potrafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
My chyba faktycznie mamy zbyy wygórowane oczekiwania co do mężczyn. Oczywiście istnieją tacy opiekuńczy, wyrozumiali, zabiegający, ale jest ich chyba nie tak wielu. Nam się nie trafili :D Tacy są już po prostu zajęcie, Pozostali ci wymagający, oczekujący, wybredzający i tacy,którym należy się podporządkować, a nie wymagać. A ja takiego nie chcę, wolę być sobie sama sterem i okretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Mam dokładnie ten sam poblem.Chcę być szczera, nie potrafię kokietować i nie potrafię pzyciągać.Widać tą moją niepewność z kilometa.Miałam dzisiaj sympatycznego klienta, a ponieważ nikogo chwilowo nie było pogadaliśmy sobie chwilkę.Młody 25 letni chłopak, usmiechnięty, z czarnym poczuciem humoru, inteligentnty.Super mi się z nim rozmawiało.Patrzył na mnie jak na człowieka, słuchał co do niego mówię, rozbawił mnie tak , że aż mi łzy pociekły ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
może gdybyś takiego spotkała w wielu 25 lat, tobyś teraz nie zakładała tego watku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Szczęście? Czy ja wiem? Może nauczyłam się rozumieć, że inteligencja w sensie pewnego zasobu słów to nie wszystko? Nauczyłam się cenić ludzi za ich doświadczenia życiowe i zwyczajnie... chyba lubić ;-) Owszem, mój facet nie ma kompleksów - i całe szczęście. Zwiędła ruta - czemu uważasz, że faceci nie są dobrymi przyjaciółmi dla partnerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
W wieku 25 lat spotykałam takich , co mi opowiadali o swoich ex, co pytali dlaczego kobiety są piękne albo inteligentne .Mój znajomy w którym kochałam się jak wariatka pytał mnie co moja przyjaciółka widzi w swym chłopaku.Bo mu się podoba.a wiedział, że on bardzo podoba się mi.Jak miałam uwierzyć, że jestem atrakcyjna, jak wystawałam na dyskotekach pod ścianą, a jak raz w życiu poprosiłam faceta do tańca to mi odmówił.A właściwie odburczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Dlatego, że chyba są inaczej skonstruowani po prostu niż kobiety, mniej emocjonalni, mniej empatyczni, bardziej nastawieni na rozwiązanie problemu, niż wysłuchanie. Tak przynajmniej czytałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×