Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselniczka123a

Wybor piosenki na pierwszy taniec

Polecane posty

Gość gość
Dmuchawce, latawce w wykonaniu E.Farny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
oj dziewczyny nie przesadzajcie juz z tym calym pierwszym tancem, bo widze ze im bardziej ktos sie nastawia na idealnie i z pompa- wychodzi srednio, ludzi zjada trema, myla kroki ewentualnie tanczac glosno je licza co wyglada po prostu smiesznie (to wszystko obserwacje z wesel na ktorych bylam gosciem). Ja swoj slub mialam w zeszlym roku, wpisalam w google spokojna pionenka na pierwszy taniec (slub byl w lecie wiec nie chcielismy sie za bardzo zgrzac) i wzielam pierwsza ktora wyskoczyla. Ukladu nie przecwiczylismy ani razu, poszlismy na zywiol i bylo ok. Z tym ze jestem juz ze swoja polowka ponad 4 lata, wiem ze ma wyczucie rytmu i tanczy niezle, bo niejedna impreze juz przetanczylismy. Szczerze polecam ten sposob, zero stresu, pelen luz i wielki banan na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona się nie pyta o układ tylko o piosenkę na pierwszy taniec..my będziemy mieć Drossel - Będę tam gdzie Ty. Układu żadnego nie będziemy mieć bo dla mnie jest to sztuczne i widać że każdy się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drossle mają też fajną piosenkę na pierwszy taniec "a teraz kochaj mnie" fajna ballada :) rytmiczny przytulaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie my chcieliśmy tą piosenkę bo nam się kojarzy z poznaniem naszym ale w "będę tam gdzie ty" jest łatwiejszy rytm do wytańczenia a my jesteśmy głąbami tanecznymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze cos wesolego i zwawego skoro to wesele!? Z moich obserwacji wynika, ze kazde polskie wesele zaczyna sie jak pogrzeb - para mloda przytulona kolyszaca sie z nogi na noge w takt depresyjnej piosenki no i reszta znudzonych gosci naokolo trzymajac sie za rece. Nie wiadomo czy sie smiac, czy plakac. Wpisz w wyszukiwarke wesole piosenki o milosci a wyskocza ci setki propozycji i wybierz cos radosnego dla uczczenia waszej milosci, a nie smeta, na ktorego koniec wszyscy beda z utesknieniem czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, żeby Wam się tańczyło lekko. Bo stres z powodu samego wesela wystarczy :) widzę, że z pomorskiego :) bo pewnie malo kto z innych regionów zna drossli. Pochodze z tego samego miasteczka co oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych piosenek nie przetańczysz na spokojnie a to mi właśnie chodzi.Poza tym nie wydaje mi się żeby te wymienione piosenki były depresyjnie bo wtedy piosenka musiałaby mieć słowa o rozstaniu i nieszczęśliwej miłości..a to jest typ romantycznej piosenki a nie nostalgicznej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam-fajna piosenka ale ja bym nie wybrała tej piosenki ponieważ wogóle nie pasuje do nas. Moim zdaniem musi tyo być piosenka która ma z parą młodą coś wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mnie zaskoczyłas :) tak są z pomorskiego, dokładnie z Pelplina:) kiedyś grali tylko na weselach a teraz w muzycznych programach ich widac :) na weselach też graja i bardzo fajnie, jesli ktoś lubi disco polo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna super kompilaze piosenek znalezc na necie az palce lizac takie sliczne sa te piosenki no tak ❤️ www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth86
a może Sen na pogodne dni - Beata Bartelik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Felicita !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2301
Mi osobiście bardzo podoba się piosenka na pierwszy taniec Iwana Komarenko "Biała Suknia" moja siostra miała ją na swoim weselu więc ja już z niej nie skorzystam ale Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele miałam 4 miesiące temu i na pierwszy taniec wybraliśmy "we belong together" ritchie valens głównie ze względu na mojego męża który nie czuje się zbyt pewnie na parkiecie a kawałek jest krótki bo trwa tylko 2 minutki i jest taki w sam raz do "przekołysania się" po za tym ja uwielbiam muzykę z tamtych lat więc i dla mnie było to na rękę, a jeśli chodzi o polskie utwory to mi ostatnio bardzo podoba się "Cisza" Bednarka jeśli miałabym teraz wybrać utwór na pierwszy taniec, to nie wahałabym się ani chwili i wybrałabym utwór Kamila, ale tak naprawdę nieważne na co się zdecydujesz i tak na pewno będzie wspaniale :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×