Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
panna_z_gruba_dupa

wyginam smialo cialo i nie zre smieci zapraszam

Polecane posty

czesc dziewczyny :) 1 stycznia to idealna data na zmiany...zmiany tak, tak skad my to znamy- od jutra, za tydzien, po swietach, przed wakacjami-glupie p********ie i szukanie wymowek . Nie jutro - DZIS zaczynamy od dzis stopniowo-powoli zeby sie nie zniechecic :) ja do tego rzucam od jutra palenia po 15 latach wiec zycze sobie powodzenia :) -planuje cwiczyc - wszelkie rodzaje aktywnosci co mi tam akurat wpadnie do glowy :) - ograniczam slodycze -PIJE DUZO WODY -pije soki warzywno owocowe CODZIENNIE ZAMIAST OBIADU - to bedzie wyzwanie- zakupilam sokowirowke i wlasnie pije sok z BRUKWII- i wiecie co? jest pyszny ! dodalam 2 male jablka ale i bez tego bylby ok. wygooglowalam jakie wartosci odzywacze ma brukiew i az sie zdziwilam : W składzie warzywa znaleziono witaminy: A, B1, B2, B5, B6, B9, B12, C, D, K. Oprócz witamin, miedź, cynk, magnez, żelazo sód, fosfor, wapń. Jakby było jeszcze tego mało, to zawiera kwasy tłuszczowe nasycone, jednonasycone, wielonienasycone. Dzis skakalam na skakance-2000 skokow, ograniczylam jedzenie, pije wlasnie moj soczek :) i zabieram sie za Jillian Michaels-Body revolution. zapraszam wszystkich chetnych :) wieczorem zrobie fotki i zmierze wymiary. ale uwaga! fotki zamieszcze dopiero jak osiagne jakies efekty - ale uwierzcie ze jest zle , nie tragicznie aczkolwiek zle mam 30 lat i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×