Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mayber

Zwyciężyłem ŁZS i trądzik

Polecane posty

Gość mayber

Rozwiązanie moich problemów skórnych. Kilka miesięcy temu postanowiłem ,że jeśli zmiany które u mnie zaszły będa trwałe do końca roku, to opisze swój przypadek i pomogę tym samym innym.Tak własnie się stało i pisze ten tekst. Mam obecnie 29 lat,od około 12 lat problem z trądzikiem, zaczerwienieniami skóry twarzy, wągrami na nosie nie do usunięcia.Lekarze ,medycyna ,żele, cudowne środki na trądzik to temat, który istniał dla mnie codziennie. Ostatnie 3 lata trądzik ustapił do zadowalającego mnie poziomu ale pojawiło się natężone zaczerwienienie na kącikach ust i podbródku ,które oprócz swędzenia także łuszczyło się codziennie i od nowa. Rownież kilka miejsc zapalnych znajdowało się nad ustami . Gdyby nie żele, które to koiły to byłaby katastrofa.Wstyd się ludziom pokazywać z czerwonymi plamami na ryjku, które jeszcze tak swędza, że ma się ochote cały czas je drapać.Basen? Zapomnij, swędzenie i ostre czerwone plamy zaraz po wykąpaniu się. Wyjście ze znajomymi? Zapomnij,mam iść z nimi i myśleć tylko o moich plamach,lepiej w domu zostać.Byłem w fatalnym stanie psychicznym ,bez nadzieji na lepsze jutro .Ja rozumiem,że są na tym świecie wielkie dramaty,smierć dziecka, odejście żony, rak u matki.Cieżko jest człowiekowi na psychice ale ten kto ma poważne problemy z tradzikiem ,nieustanne swedzenie i inne tego typu objawy to rozumie jak choroby skóry niszczą człowieka i nie pozwalają normalnie funkcjonować. Od zawsze uważałem,że podłoże mojej choroby znajduje się w genach badź w pożywieniu . Tylko te dwie opcje brałem pod uwage.Któregoś dnia dowiedziałem się o lekarzu objazdowym, który prześwietla całe ciało nakładając pacjentowi słuchawki przesyła wszystkie informacje o chorobach do laptopa .Pomyślałem ,że wszystkiego już próbowałem to i takiej metody można spróbować.Badanie było bardzo drogie a tabletki kosztowały tyle,co miesięczna polska wypłata a wystarczały na miesiąc.Ale nie o tego lekarza i o tą firme mi chodzi ,bo skorzystałem tylko raz z tego i już wiecej ani badań ani tabletek nie potrzebowałem. Owy lekarz powiedział mi żebym jadł według swojej grupy krwi tj. "A" i moje ciało sie zregeneruje ,oczyści i będe zdrowy. Toksyczne pożywienie musi znaleźć ujście i znajduje je w mojej skórze. A więc DIETA WLASCIWA DO GRUPY KRWI stała sie moim wybawieniem. I to jej zawdzięczam to, że za każdym razem gdy podchodzę teraz do lustra uśmiecham się :) Porzuciłem wszystkie fast-foody,choć czasem pozwolę sobie na coś ,jeśli zjem porcje frytek raz w miesiącu to nie umre. Właczyłem ryby do swojego menu. Wyeliminowałem białe pieczywo,unikam wszystkiego co ma białą mąke.Odstawiłem soki przetworzone, tj. kubusie,tymbarki ,3 cytryny. I staram sie unikać wszystkiego co w mojej diecie dla grupy krwi A jest w sekcji "zakazane". Zaczerwienienia znikneły 4 miesiace temu, 1 miesiąc po rozpoczęciu diety .Moje najwieksze marzenie pozwalające cieszyć się z życia spełniło sie.Nikogo nie namawiam na alternatywne metody leczenia badż badania ,każdy niech robi, co uważa za słuszne ,ja stosuję tylko DIETE GRUPY KRWI i już żadnych lekarstw czy "magicznych " tabletek nie biorę.Dlatego nie podaje żadnych firm ,lekarzy ani kontaktów , bo u mnie sprawdziło się tylko to, że zacząłem prawidłowo jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczkaKa
Mnie też powoli udaje się pokonać trądzik, który towarzyszył mi od samej średniej szkoły. Maści, które przepisywał mi lekarz na nic praktycznie się nie zdawały, bo zaraz trądzik powracał. Ale teraz stosuję ten zestaw na trądzik - www.skracaj.com/59ae.html i jest znacznie lepiej. Krosty nie wyskakują, a te, których miałam najwięcej na czole i policzkach zanikają. I to dla mnie jest naprawdę spoory sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC1952
moja kolezanka,ktora miala tradzikopodobne krosty.dowiedziala sie od pewnej starsze kobiety,ze oklady z moczu moga poprawic wyglad skory.i faktycznie,kolezanka z oporami to stosowala,ale po pol roku byly juz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ściema z tą grupą krwi mam alergię pokarmową i niektóre produkty mnie uczulają, dostaję wysypki i o dziwo te zalecane zgodnie z grupą więc mam jeść te spoza listy i co ty na to? filozofie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayber
W twoim wypadku to nie mam pojęcia co ty masz zrobić , na mnie dieta działa więc po prostu się podzieliłem wiedzą.Ciebie nie wyleczę ,sam szukaj swojego złotego środka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
Trądzik wyleczyłeś diętą ? bo już sam nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, he nie wyleczył z wiekiem trądzik ustepuje a on ma 29 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×