Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heloiza999

kończę dziś 25 lat

Polecane posty

nie wiem, Ty też nie wiesz, ale czy uważasz, że to dobrze? ja bym nie chciała mieć popędu z baaardzo prostego powodu: popęd zmusza do romansów/związków, a wtedy nie jest się wolnym, nie można być singlem. no a tez zdrady i niedopowiedzenia, o których piszesz to już inna sprawa na dłuższy wykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....bo co do znaczy, że mozna miec wielu współm.? jest akcja i reakcja- np. kate winslet- wzieła rozwód, rok później była po ślubie, a teraz ma 3 dziecko. I to jest jej reakcja na rozwód? to jaki był charakter jej slubu? ludzie nie pojmuja tego tak głeboko jak ja. Poza tym guzik obchodzi mnie rozwód gwiazd hollywood- to sa ludzie inni niż my, o innych problemach i wzruszeniach, to coś innego. żaden punkt odniesienia. nie zmieniam zdania z wiekiem. i bogu dzięki, bo też wole szorować łechtaczke szczotą do mycia kibla niż wejść w niesatysfakcjonujący, pusty związek opierający sie na kwaśnych kompromisach w kwestaich bezkompromisowych. z kims, kto uważa, ze mozna miec wielu, najlepiej rok rocznie, albo jeszcze lepiej- weekend w weekend. choooj w d**ę, to już wolę singielstwo- nie jest idealne, ale czu=y związki są idealne? nic na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że się wtrącę w dyskusję, Broken uwierz można być w związku a nawet w małżeństwie i być wolnym . To tak a pro po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulchny- Ty zyjesz w związku idealnym, za Ciebie bym poszła, powiedz zonie, że 25 latki Ci to pisza, niech doceni odpowiednio. Szczęsliwego Nowego Roku;-) Ja chciałabym byc w związku, ale w prawdziwym. Jedynym. I wtedy nawet jakbym wolnośc miała ograniczyć, to nic, byle była wieeeelka miłość;-p oparcie, ciepełko, przytulanie... broken- jesteś wspaniała, dziękuje...szkoda, że rzadko gadamy;-) co to za cytat w stopce? Chyba z jakiejś piosenki- gdzieś to słyszałam, ale nie pamietam dokładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta może być wolna w związku, dla męczyzby baba zawsze bedzie obciążeniem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulchniutki:) bo nie o to mi chodzi, bo wszyscy myślą, że jak ja chcę flirtować z "każdym" będąc w związku, tzn., że ja chcę z kwiatka na kwiatek, a mi nie o taką wolność chodzi:D tylko o to, do jasnej cholery, o to, że nie chcę być zmuszana do kłamstwa, że mi się ktoś inny nie podoba, jak podoba. gdyby się te c**ki w związku tak nie srały, że nie są najpiękniejsze, to by nie musiały tych swoich fagasów tak pilnować i by im się te pseudo związki nie sypały. bardziej chodzi mi o wolność do bycia sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz....wiedziałam, że gdzieś to słyszałam;-) nawet piosenki lubimy podobne, jestem pewna, że więcej by się znalazło- szkoda, że się ludzi boisz i nie popiszemny na priwa, a na kafe to ciężko Cię dorwać, czasem cię wywołuję specjalnie, ale Cię nie ma;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej helka tyś gruba jak belka w poławie i dlatego masz takie schizy na temat związku i dzieci bo wiesz że jak przyjdą dzieci to mąż będzie wolał zwrócić całą swoją uwagę na dzieci.mało tego dość że jesteś otyła to po urodzeniu zamiast pipy będzie wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno by się znalazło;), nie boję się ludzi, ale jak piszę na forum, to piszę na forum prywatnie tylko ze znajomymi z reala. no trudno, tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela dzięki przekażę , chociaż co do tych ideałów to nie do końca a poza tym to czasu i nerwów też kosztowało. Broken właśnie chodzi o bycie sobą i o nieograniczanie tej drugiej osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mocniej Cię za to cenie, pulchny;-) hela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do leffe Nie lubie go bo przypomina mi jupiler.... Zwykly pils

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×