Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Crazy221

Platforma wibracyjna

Polecane posty

Gość Crazy221

Hej. Zamierzam sobie kupic platforme wibracyjną, konkretnie ta z Mango: Gymform, i mam pytanie do was dzierwczyny czy mając wkladke domaciczna czyli spirale, ćwiczylyscie na takiej platformie? Czy cos sie dzialo? To dla mnie bardzo wazne bo ta platforma troche kosztuje... a ja wlasnie mam zalozona spirale od roku i sama nie wiem co w tej sytuacji zrobic . Czy moge jej uzywac? Pomóżcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niszczysz system:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra kiedyś ćwiczyła na takiej platformie, na początku dała jakieś efekty ale mięśnie się do tego przyzwyczajają i to przestaje działać. I nawet po jakimś czasie kiedy będziesz na nowo chciała polepszyć swoją figure to będziesz musiała się o wiele bardziej postarać, bo twoje mięśnie nie będą reagowały tak jak przed tą platformą. Nie jest to więc dobre urządzenie, lepiej tego nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena2342
Od dawna chciałam kupić dla siebie matę wibracyjną, ale nie mogłam trafić na coś odpowiedniego. Dopiero ostatnio mi znajoma poleciła matę Power Board ze strony www.casada.pl/Products/33/Power-board i to kupiłam. Dobra rzecz, korzystam już od roku i nic się nie psuje, nic nie trzeszczy. Platforma to niemiecki produkt, więc pewnie dlatego tak dobrze się trzyma. Wolę kupić coś lepszego, nawet drożej, niż badziewie z Chin....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałam Wam napisac,ze ćwiczę na platformie od 3 tygodni i sa rezultaty.Wga mi nie spadła ale obwód w pasie poleciał 3 cm.ciało zrobiło sie bardziej jędrne,zbite.Ćwicze prawie ccodziennie,niekiedy brak czasu albo chęci ,trening trwa 10-15 minut. Ćwiczenia sa proste  i mało męczące,no najtrudniejsze te na brzuch tzw.plank ale planka robie kilka razy podczas treningu,bo najbardziej zalezy mi na stracie brzuszka i boczków. Dodam,ze nie jestem młoda mam 50 lat i przemiana materii mi sie spowolniła.Zaczęłam czytac dużo na temat treningów,trenowałam tez wcześniej jakieś 4 miesiace temu z Ewą Chodakowską,ale te cwiczenia sa długie i te na brzuch sa bardzo trudne i mimo jakis rezultatów przestałam ćwiczyc. Jestem raczej leniuszek he he. Kochane polecam Wam platformę wibracyjna,tylko trzeba kupic taką z mocnym silnikiem 2000W i poziomy prędkości 180.To działa a nie wymaga duzo czasu.Ja treningi szukałlam treningów na yotubie,jest tego dużo ale wpisywałam po angielsku,testowałam je ale kazdy musi dobrac do siebie i na czym mu najbardziej zależy w sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×