Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czym wybielić zęby

Polecane posty

Gość gość

Czym wybielić zęby mam dość żółtawą kość czy pomogą zwykłe wybielające paski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś lepsze pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha jakoś mnie to nie przekonuję że spermą da się wybielać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morsss
Jak o 1 odcień, tak, żeby nie powalały bielą, tylko były estetyczniejsze, to pastą Blend-a-Med White Luxe z perłą, do tego można jeszcze płukać zęby wodą utlenioną przez ok. minutę (H2O2 - stężenie 3-6 %), po paście wybielającej i wodzie utlenionej dobrze jest umyć zęby jakąś pastą wzmacniającą szkliwo. Woda + pasta to wybielenie o jakieś 2-3 odcienie. Absolutnie nie można wybielać zębów perhydrolem (H2O2 - stężenie 30%), bo można uszkodzić szkliwo i dziąsła. Jeżeli masz więcej pieniędzy to wybielanie w gabinecie - 600 zł, efekt hollywoodzki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko taki efekt w gabinecie też nie jest 100%. ja też mam żółtą kość i próbowałam kilku "skutecznych" sposobów. jednak jedyne co po tym miałam to wrażliwe zęby a kolor może 1 odcień jaśniejszy co za takie pieniądze jakie wydałam nie jest zadowalające...niestety wybielanie zębów nie jest dla każdego, ja już się z tym pogodziłam bo innego wyjścia nie miałam niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ta pasta i woda utleniona są dobre, bo perła też trochę barwi zęby na biało, więc ta pasta nie tylko ściera, co przy żółtej kości dałoby kiepski efekt, woda utleniona też wybiela kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla66
Biała perła kosztuje jakieś 70 zł, ale jest dosyć niewygodna w stosowany, że względu na te wkładki, no i też trzeba uważać na wrażliwe zęby http://dzieckochoruje.pl/zeby-zbyt-wrazliwe/ bo jak takie mamy i zastosujemy białą perłę to później praktycznie nie będziemy mogli nic jeść ze względu na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
ja wybielałam zęby przy zastosowaniu lampy Byond, cały zabieg jest bardzo komfortowy i szybki gdyż trwa zaledwie 30minut no i jest jednorazowy, nakładany jest żel, który pod wpływem lampy aktywuje się :) zabieg wykonywałam w centrum vita medica w warszawie i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam kompleksy z powodu moich zółtych zębów,w końcu się przemogłam i będąc w Niemczech kupiłam żel dr martin schwarz home comfort,z pierwszym razem zmieniło mi ton o 6 stopni,teraz co 4 miesiące poprawiam efekt,oczywiście cały czas pamiętam o tym by na co dzień dbać o zęby,teraz już kupuję przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ty masz problem, że zęby zbyt żółte, tylko wszyscy inni, że chcą, żeby zęby były bielsze jak wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

wybielanie zębów lampą BEYOND www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam pastę do zębów z węglem aktywnym i elektryczną szczoteczkę do zębów. Trochę to pomoże, ale jak masz żółtą kość to nigdy nie będziesz miała śnieżnobiałego uśmiechu jak z reklamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej skuteczne jest wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Sama skorzystałam z usług gabinetu Eurodental w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie jestem zadowolona ze Stomatologii dr Cichonia. a oni na prawdę dobrze i dokładnie leczą! a wybielanie zębów jest na wysokim poziomie, bo ja dzięki nim teraz już nie wstydzę się uśmiechać! bardzo się cieszę ze na to się zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

trzeba isc do dentysty i zrobic sobie szyny na zeby a pozniej zamowic zel opalescence ja uzywalam 10 🙂 polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA SAMOSIA

zdrowe ladne biale zeby to podstawa 🙂 ja od dziecka dbam tzn rodzice i dziekuje im za to i teraz dbam caly czas mam biala kosc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wybielanie za pomocą nakładek. Stosuje się 2-3 tygodnie w domu i naprawdę są efekty. Miałam robione rok temu i nadal są białe. Co prawda wymaga to trochę samodyscypliny, ale czego nie robi się dla urody.

Polecam Neptunedent na Jasieniu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam- bez zbędnych reklam- zorientować sie czy kosmetolog w twojej okolicy nie ma czasem w ofercie lampy do wybielania. Efekt będzie ten sam, a cena o wiele mniejsza.

Sama zębów nie wybielam, z tego co wiem efekt jest krótkotrwały.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasty do mycia zębów dodatkiem węgla aktywnego, skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze polecam wybielanie laserowe . Jeżeli masz kompleks na punkcie koloru szkliwa, to po prostu to robisz. Ja bardzo polecam klinikę L’experta w tym miejscu. W razie wątpliwości, zawsze można udać się na konsultację, na której lekarz odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Dla mnie marzeniem były idealnie białe zęby i pomyślałam sobie, że jeżeli mam to robić na opak i wydawać kupę pieniędzy na nieudane próby wybielania w domowych warunkach, a przy okazji niszczyć jakość szkliwa, to wolę zrobić to raz, a porządnie :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×