Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Insanity

Polecane posty

Gość gość

czy ktos moze ma te cwiczenia, albo jest juz po cwiczeniach, one trwaja podobno 60 dni i sa ciezkie, a przy tym bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są z******te robię drugi miesiąc wczesniej robiłam tak że wybierałam sobie poszczególne treningi np jeden dzień pure cardio drugi max cardio conditioning albo inne z Asylum tego samego autora teraz postanowiłam zrobić cały drugi miesiąc efekty po tym programie są naprawdę mega zadowalające choć trzeba pamiętać o racjonalnym (nie głodówce) żywieniu. treningi znajdziesz na(gryzoniu) lub torrbez spacji entach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są świetne, ja się uzależniłam. ALE ludzie chwalą inny program tego samego autora - focus t25. Polega on na tym, że trwa 25 min ale jest bardzo intensywny, treningi podzielone są na trzy fazy od wprowadzającej po najbardziej intensywną - wprowadzająca jest podobno mniej intensywna od insanity więc tak naprawdę bardziej nadaje się, żeby zacząć (w samym insanity łatwo o kontuzję dla osoby nieprzygotowanej, nie mówiąc o zniechęceniu przez niemożność wykonania jakiegokolwiek ćwiczenia w pełni). Recenzje są naprawdę bardzo pozytywne, ludzie piszą że jest superskuteczny mimo krótkiego czasu trwania (treningi insanity to porównywalnie 40 - 60 min, przy czym nie są one tak samo intensywne przez cały czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×