Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariuszw

Szukam kobiety która mnie rozprawiczy Warszawa

Polecane posty

Gość Mariuszw

Tak jak w temacie. Szukam zadbanej kobiety która zechce mi pomóc w pozbyciu się największego problemu jakim jest bycie prawiczkiem. Mam 25 lat, 182 cm wzrostu, waga około 80 kg, normalny chłopak niczym specjalnym się niewyróżniający. Jeżeli chodzi o moje oczekiwania, to nie interesują mnie mężatki, dziewczyny w związkach itd... nie chcę się pakować w jakieś dziwne historie. Poza tym dziewczyna musi być zadbana, co oczywiście nie oznacza, że szukam jakiejś wymuskanej, spalonej na solarium lalki. Po prostu normalna dziewczyna, wiek bez większego znaczenia, może być starsza, może być młodsza, doświadczona i niedoświadczona. Jeżeli jesteś zdecydowana mi pomóc proszę o kontakt na maila: mariuszw419[małpa]gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso
mariuszW a ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszw
25, napisałem wyżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje odwagi z uwagi na miejsce.Obys nie doznal szoku juz na privie, poniewaz wiekszosc to sa psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak wszystko z toba ok to dlaczego jeszcze nie znalazles sobie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszw
Nie znalazłem bo jestem nieśmiały w stosunku do kobiet, ale to nie znaczy, że mam drewnianą nogę, jedno oko i garb na plecach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne to jest ta dziewczyna to jakas glupia jak sie zgodzi ,wymagania masz to plac jak zadna ci nie dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×