Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczere kobiety na kafe

Polecane posty

Gość gość

dawajcie cytaty bez kłamstw i samo idealizacji kobiet-ja zacznę: '' I ma rację. Tylko idiotka się z tym nie zgodzi. Wybacz, ale taka prawda. Pieniądze gwarantują mężczyźnie powodzenie u kobiet. Nie tylko u pustaków, ale u wszystkich kobiet. Tak działa ludzkość. U kobiety ważna jest uroda, a u mężczyzny władza/siła. Mój stary dobry znajomy, który też prowadził swoją firmę powiedział kiedyś "pieniądze to najlepszy afrodyzjak na kobiety".''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda. taki egoizm atawistyczny. pieniądze to byt byt to swoboda zycia to ułatwienie prokreacji to komfort psychiczny fizyczny. natomiast władza pociąga na troszkę innej zasadzie pozycji w stadzie. mnie nie pociąga bogactwo ani władza. a intelekt, rozsądek i altruizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne pociąga cię bogactwo tylko byś się chciała uważać za taka bardziej uduchowioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę cytować innych sama mam więcej do powiedzenia ;) --- bogatemu łatwiej zaimponować a władza to autorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz mi wierzyć :) a ja nie mam powodu żeby kłamać bo po co niby.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety chcą siebie same idealizować-i tak kobieta bieżę bogatego, ten zwiększa za cenne jej ciała jej poziom życia-natomiast taka kobieta musi sama sobie wmówić ze ona nie jest gorsza tylko go wspiera. ale nie o tym był temat. miały być tu cytaty szczerych niewyidealizowanych kobiet!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty okłamujesz sam siebie ale natury nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sporo tu szczerych panienek jest no tak bylo juz na ten temat gadanie na necie co myslec 🌼 www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×