Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabbbbi

Czy powinnam iść na wesele koleżanki

Polecane posty

Gość Sabbbbi
Czy naprawdę to aż tak istotne czy znam pięknie gramatykę czy nie? Boże!!! Ona nie zaprasza mnie bez os.towarzyszącej, bo go nie lubi, tylko dlatego, że oszczędza. ja też uważam, że dorosłe osoby zaprasza się z os.tow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak oszczędza to powiedziałabym koleżance, że nie przyjdę bez chłopaka a dzięki temu zaoszczędzi jeszcze na jednej osobie i pieniądze zostaną jej na makijaż i fryzurę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo nie ładnie kiedy to bliska tobie osoba zaprasza ciebie bez os towarzyszącej tutaj nie ma czegoś takiego jak oszczędność...nie wydaje mi się aby dużo zaoszczędziła na tym jednym talerzu to po prostu zwykłe chamstwo i brak kultury! nie poszłabym skora taka sknera liczy każdy talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumia22
Ja na Twoim miejscu bym nie poszła .Dlaczego? otóż ta Twoja koleżanka pokazuje że nie darzy Cię szacunkiem.Uważam że jako bliskie sobie osoby (wiadomo zaprasza się te najbardziej bliskie i lubiane koleżanki) po prostu Cię lekceważy ! nie wiem co ona sobie wyobraża i co chce osiągnąć ...kiedy pójdziesz sama będziesz się czuła pośród innych par jak 5koło u wozu ,tak naprawdę zapomnij o dobrej zabawie bo humoru jako obca osoba na sali również miała nie będziesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabbbbi
Powiedziałam jej, że nie przyjdę na wesele. Była w wielkim szoku. Wytłumaczyłam się dojazdem nocnym (powiedziała, że mogę u niej spać). A to, że nikogo nie znam- skomentowała, że ona też nie :P Nie będę tańczyć -ona też nie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co tak jak już wcześniej pisałaś ona czasu dla Ciebie miała nie będzie na pewno a spać u niej chyba ją nosi świeżo po ślubie i zaprasza Cię do spania ;p trochę to śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego wymyślacie powodu a nie podajecie prawdziwych. Potem koleżanka będzie rozpowiadać że nie przyszłaś na wesele ze względu na nocy dojazd a to ośmieszy tylko ciebie. Każdy będzie obgadywał ciebie że jesteś taką koleżanką co to przeszkadzało że noc musi zarwać żeby dojechać. Powiedziałabym wprost : Przepraszam ale nie przyjdę bez chłopaka bo nie mi nie wypada, nie chcę i źle bym się bez niego czuła. Wtedy znałaby prawdziwy powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje że koleżanka prawdziwy powód dobrze zna i udaje głupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie idź :) podejrzewam,że tobie i twojemu chłopakowi jest przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne że C***owiedziała że nie będzie tańczyć.. Panna młoda tańczy czy chce czy nie chce bo inaczej wesele jest stypą. Jak można nie tańczyć na własnym weselu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem dlaczego nie powiesz prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie poszła i powiedziała wprost czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabbbbi
Już się wykręciłam powrotem i nudzeniem w samotności, brakiem tańca itp ale macie racje, mogłam powiedzieć prawdę, ze np na imprezy zawsze chodzę z chłopakiem czy coś Jeśli kiedyś poruszy ten temat, to powiem jej prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabbbbi
Powiedziałam jej, ze nie chce isc na wesele i sie nudzić, bo nie chcę tańczyć z obcymi kolesiami to ona foch, ze po to jest wesele aby innych poznawać i z innymi tańczyć. Bo taniec to ani grzech ani zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla nla nla
Kolezanka zachowala sie bardzo po chamsku ! wiedzac o tym ,ze masz partnera nie zaprasza go ? Szczerze ja bym poszla tylko na slub a wesele bym sobie darowala i wytlumaczyla dlaczego. Jak by nie bylo to tez jest Twoj facet i z tego co widze wiazesz z nim dalsze plany. Z kolezanka rodziny nie zalozysz a facetowi zapewne jest przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla nla nla
Ona ma nie rowno pod sufitem. Ja mam slub za 4 miesiace i tez zapraszam moja dobra kolezanke - fakt nie lubie jej faceta ale lubie ja wiec zapraszam ich oboje. Twoja kolezanka to chamka i zmienilam zdanie wogole bym nie poszla na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe jest rownież to , ze twój chłopak ma samochod i nie może ci go pożyczyć na jedną noc? Przecież 60 km to godzina jazdy. Chyba dałabys radę? Ale widzę ze juz podjęłas decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze nie ma prawka, nie pomyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym nikogo nie znala to poszlabym tylko na slub, wesela to taki rodzaj imperezy gdzie wszyscy sa w parach albo rodzina i sie znaja, razem bawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idź, ja też byłam zaproszona sama na wesele kuzynki pomimo że byłam starsza od panny młodej i spotykałam się od paru miesięcy z chłopakiem ( obecnie z moim mężem) i kuzynka go nie znała ale słyszała, że kogoś mam. Od ciotki, matki pani młodej usłyszałam- czy to aby ktoś na stałe? Powiedziałam NIE !!!! a jak zapytano dlaczego powiedziałam że mam ukochanego a nawet jak bym nie miała osoby dorosłe zaprasza się ZAWSZE z osobą towarzyszącą !! ZACHOWANIE TWOJEJ KOLEŻANKI NIESTETY świadczy o braku dobrego wychowania . Ja się odegrałam po 2 latach my mieliśmy wesele zaprosiłam wszystkich z osobami towarzyszącymi- zaoszczędziłam na innych rzeczach a i powiem że te obce osoby świetnie się bawiły i to one najbardziej gratulowały, gustu, sukni, doboru miejsca , rodzina siedziała przy stole z zazdrością łypiąc na wszystko. Są inne sposoby na oszczędności przy org. wesela. Ale o tym pisze na innych forach Wesele było na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×