Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie imiona dla dzieci w 2014

Polecane posty

Gość otojaTabaluga
Albo Andrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojaTabaluga
Oktawia też fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojej podstawówki chodziła Oktawia (nie wiem, jak pisane). Teraz ma chyba 31 lat, jak również Fabian (32), Idalia (32).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w grudniu 2013 urodzilam córkę Jagodę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Anna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córki Esmaraldę i Monitę i synka Sergio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa jeszcze zapomniałam.. znałam dzieciaki.. dziś mają 30 lat.. Estera, Samuel, Nikola, Ariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata, na studiach, na moim roku. były głównie roczniki 80-82. I tutaj zdziwienie wywołały imiona: Bogumiła, Krystyna i Aldona (były 2). W liceum mieliśmy Romana. Mam też znajomego, ma jakieś 29-30 lat.. ma na imię Mieczysław. Wiem też o 30 letnich Dorotach.. A co takiego wiesz o tych Dorotach?? :) Sama mam tak na imię, rocznik 81 i to imie było baardzo popularne, w podstawówce były nas 3 jednej klasie, w liceum 2, a na podwórku i wśród znajomych pełno dziewczyn o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja chrześnica ma na imię Kornelia :) ma 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia jest trochę na siłę. Niby OK, ale coś mi nie pasi. Ze dwa lata temu myślałam tak o imieniu dla córki (mąż wymyślił), ale dziecka nie było. Teraz jest (syn) i nie nazwaliśmy go Kornel:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odradza się" Blanka. Nie gustuję w takich frywolnych imionach, ale dostrzegam modę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerzee
Ania i Wojtek Tyle w temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównuj Blanki do Kornelki! To pierwsze w ogóle nie brzmi, jak imię:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blanka to imię frywolne? nie wiem. ale mam chec na cecylie i rozalie. aż miło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cecyla taka cycola, też jak pseudo z klubu gogo czeeesc dziewczyny, no jak tam: dzis wybieram blanke i cycolkę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiem o Dorotach" miałam rozwinąć, ale dziecko mi się obudziło i nie mogłam nic więcej napisać. _ Dorota to popularne imię w latach 80-tych?? Poważnie piszesz? Ciekawe gdzie? :) Ja przez całe swoje 32 letnie życie spotkałam tylko 2 Doroty.. jedna kończy w tym roku 30 lat, a druga chyba 32-33. Dla mnie to imię, w tym roczniku, jest porównywalne- jeśli chodzi o jego występowanie- właśnie do Bogumiły czy Jolanty. Czyli szansa, że spotkam w swoim mieście osobę ok 30 lat o takim imieniu jest bardzo mała. Ciekawe, gdzie (województwo) to tak chętnie nadawano imię Dorota w tamtych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka- jakiś miesiąc temu spotkałam babcię z wnuczką o takim imieniu.. około 2-2,5 roku mogła mieć Igor-lada moment urodzi się nam w rodzinie mały Igor Gabriel- ma miesiąc Donald- też z tego roku Nikola- ostatni kwartał 2013 Na fb ostatnio minęła mi informacja u koleżanki, że ktoś z jej znajomych czy rodziny ma.... Kubusia (Jakuba?)... czyli ciągle to samo W czerwcu urodzi się prawdopodobnie Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donald?! A w jakiej miejscowości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
78 to lata 70. A ja pisałam o Dorotach urodzonych po 80 roku.. I tak, jak wspomniałam znałam tylko 2 Doroty (podstawówka, podwórko, liceum, studia, kolonie, zimowiska, obozy, praca- kilka miejsc pracy, przewija się wielu dorosłych i dzieci). Znam jeszcze dwie, ale to są osoby po 50-tce. Może w moich regionach to imię nie było uznawane za ładne/modne/ciekawe/interesujące...bo tak jak pisałam, ciężko u nas spotkać 30 letnią (czy młodszą) Dorotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 4 z rocznika 82-83 (duże miasto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donald - imię ponoć wybrane ze względu na nazwisko.. chociaż ja nie znam rodziców, widziałam na portalu. Mam nadzieję, że jednak ojciec żartował i wkręca ludzi z tym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina,Wiktoria,Gabrysia a dla chlopca okatawian,edwin,kasiuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam doroty ze 3 rocznik 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie skąd są te Doroty..bo ciekawa jestem. Wiem już, że cześć z Warszawy. U mnie (Szczecin) to imię nie było chyba nadawane, skoro znam tylko dwie (a jak wspomniałam przez całe swoje życie miałam okazję poznać całe mnóstwo ludzi). Oczywiście, nie mówię, że nie ma kobiet w tym wieku, o takim imieniu. Na pewno są. Ale u nas to imię można powiedzieć, że było rzadkością wówczas. Po 80 roku rodziły się przede wszystkim Agnieszki, Magdaleny, Katarzyny, Izabele, Hanny, Moniki, Anny, Karoliny, Marty.. trochę rzadziej Urszule, Małgorzaty, Ewy, Natalie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w lutym urodziłam synka Mikołaja. Rok temu jak mi kumpel powiedziała że zastanawia się nad takim imieniem dla swojego synka to pierwsze co pomyślałam że nigdy nie dałbym tak dziecku na imię . U starszego synka w przedszkolu jest w grupie jeden Mikołaj i tak mi się spodobało. Starszy ma na imię Aleksander z 2010 r a wolamy na niego Olus lub Olek. Mikołaj i Aleksander jak dla mnie to super do siebie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
styczeń 2014 koleżanka dała na imię córeczce Ada, luty 2014 męża kolega nazwał córke Kaja u nas w rodzinie pojawiła się 2 tygodnie temu Liliana U mnie w bloku urodził się Leon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada? Tak zarejestrowane jest? Czy Adrianna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalam 2 doroty jedna rocznik 80 z bydgoszczy druga rocznik 77.tez poznalam wiele ludzi, studiowalam na dwoch roznych uczelniach, praca z wyjazdami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te Doroty to chyba 40 lat temu byly, sama ma lat 31 i znam ze 3 starsze ode mnie Doroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×