Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie imiona dla dzieci w 2014

Polecane posty

Gość gość
Dorota jest chyba imieniem, które tak jak Dagmara czy Sylwia w ogóle nie cieszyło się chyba nigdy jakimś szczególnym zainteresowaniem. Owszem w konkretnych latach było ich więcej czy mniej, ale na pewno nie było to imię takie jak kiedyś Krystyna, Helena czy Barbara, później Anna, Katarzyna czy Agnieszka, a obecnie np. Zuzia. Dorota to chyba było imię zawsze dosyć rzadko nadawane.. tak jak teraz jest mało malutkich Ań czy Iz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię Dorota w latach 80-tych było bardzo popularne w woj lubelskim. Dlatego też nie lubiłam swojego imienia, bo zawsze w klasie, na podwórku, wśród znajomycg było pełno Dorot. Studiowałam na podkarpaciu i tu znów w jednej grupie na studiach było nas 3. I byłam teraz zaskoczona, jak zobaczyłam na fb, że moja znajoma, która pochodzi za Szczecina dała swojej córce na imię Dorotka- mała ma 5 m-cy :) Do tej pory nie spotkałam żadnego dziecka o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka brata- Kornelia, jak dla mnie śliczne imię syn kuzyna- standardowo Kubuś syn koleżanki - Tymoteuszek, też fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma Ksawery,jego starsza siostra to Laura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota Rabczewska, D. Gardias, D. Masłowska, D. Wellman, D.Chotecka, pełno ich w Tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U zduńskich urodzi sie Mikołaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero będzie wysyp Mikołajów w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie
A u nas Eryk jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 10:59, tak Ada zarejestrowała. Funkcjonuje jako samodzielne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie w rodzinie urodziła się Nela. Jak dla mnie piękne imię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsrod moich znajomych z fejsa, dzieci urodzone w ciagu ostatnich 2 lat dostaly nastepujace imiona; Pola, Nina, Emila, Julia, Zosia, Matylda, Blanka, Kuba, Mikołaj, Maks, Adaś, Romek, wiecej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest o tyle, trudniej , ze mam Meza z kraju anglojezycznego.., kiedy nazwalismy coreczke Victoria, to kazdy mowil ze to piekne starodawne imie po krolowej@_@ nie znam zadnej innej 3 letniej Victorii , z imieniem dla drugiej corci jest ciezko, imie ma byc uniwersalne i brzmiec w obu jezykach tak samo, i chyba mez Amelia, ;-) ale chetnie poczekam na inne propozycje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest o tyle, trudniej , ze mam Meza z kraju anglojezycznego.., kiedy nazwalismy coreczke Victoria, to kazdy mowil ze to piekne starodawne imie po krolowej@_@ nie znam zadnej innej 3 letniej Victorii , z imieniem dla drugiej corci jest ciezko, imie ma byc uniwersalne i brzmiec w obu jezykach tak samo, i chyba mez Amelia, ;-) ale chetnie poczekam na inne propozycje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a błagam tylko nie lenka nienawidze tego imiona albo maja ja piernicze co drugi dziecko ma tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja,oliwia,julka,lena,nadia,nicola i wiktoria...masakra-typy imion najwiekszych wsiokow bez gustu kuba,alan,oliwier-tu tez rodzice beznadziejnie trafili imiona dzieci gdzie rodzice siedza w kieszeni opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas urodził się Olafek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio rozmawiałam ze znajomą w ciąży, będzie Julka tak dla odmiany :). A w przedszkolu u mojej córki na 8 dziewczynek 3 Julki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:/ jeeesu skad wy takie imiona wyciagacie.cieszylabys sie jakby twoj maz mial tak na imie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslicie o imieniu Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam corke Wiktorie, i nie siedze w kieszeniu opieki:) wrecz przeciwnie:) oboje z mezem jestesmy po studiach, na bardzo dobrych stanowiskach, pochodzimy z duzego miasta , o ile to w ogole ma jakies znaczenie..pracuje ze mna mama Kubusia:) znam tez mame Lenki i Julki, i zadna z nich nie jest patologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kieszeni*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
U nas w rodzinie w ostatnich latach urodziły się dzieciaki o imionach: chłopcy: Julian, Franciszek, Antoni, Jan, Stanisław, Stefan, Aleksander, Andrzej dziewszynki: Nadia, Wiktoria, Weronika, Kornelia, Zofia, Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jakbym miala corke to by byla Kasia. Niewiem podoba mi sie Kaska i juz:) A dla chlopca to nie mam pomyslu, bo malo co mi sie podoba, no chyba ze Mikolaj, Miki, ale nie chce papugowac po kumpeli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w rodzinie mamy Anielkę, ma 7 lat. I jeszcze córka znajomych Aurelia, ok 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najpiękniejsze imię dla dziewczynki to --- PINDOLINA :D Pindzia w skrócie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Antek mi sie podoba tez, ale to fajnie brzmi dla malego chlopca Antek, a potem miedzy powiedzmy 16-40 lat to glupio do takiego mowic Antek i Antoni. Nie ma formy posredniej. Antoni to dla takiego bardziej wiekowego goscia pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi sie Aleksandra, Ola, ale nie moge tak nazwac corki, bo to moje imie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tez malego stanislawa, ale narazie wola sie do niego Staś, i im czesciej powtarzam to "ś" tym bardziej mnie drażni ten dzwiek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1112
moja córeczka ma na imie Patrycja :)bardzo ładne imie i nie jakieś wymyślne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×