Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie imiona dla dzieci w 2014

Polecane posty

Gość gość
jak Pianka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscm
Ale ta reszta imion to taka oklepana. Same Leny, Ole, Julki, Maje. Mam dość takich imion. A te z wymienionych gdzieś nie pasują mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala-Alicja,Nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nadała jakieś oryginalne, a nie takie oklepane, które będzie nosiło co 2 dziecko z rocznika. Jakie są te popularne? Te z rankingu: http://dumnamama.pl/ranking-imion/ Okropne imiona, brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orginalne to moze Gloria :) moja siostra tak dala swojej corce, znam jeszcze jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame ff
Lila, Ula czy Emilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wpisac w wyszukiwarke bank imion, na tej stronie sa rankingi popluarnosci nawet na nasze roczniki. Zobaczcie ktore miejsce zajmuje wasze imie w roku urodzenia i stwierdzcie czy to taka tragedia miec imie z pierwszej dziesiatki. Moje jest szoste i jakos nigdy mi nie doskwieralo ze mam jeszcze jedna imienniczke w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam Emilię urodzoną w 2009 ,ale wtedy nie bylo popularne to imię i np w przedszkolu jest tylko ona jedna(na całe przedszkole) a 2 mc temu urodziłam synka i dałam mu na imię Gustaw ( Gutek , Gucio) i to imię na szczęście nie jest popularne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest Miłosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo się podoba Kornelia, ale widzę że Kornelek robi się już dosyć dużo, więc u nas będzie Kamila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka Nikodema a męża Marcel i mnie sie podobaja te imiona:)dla dziewczynki podoba mi sie Nadia i Roksana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jescze Fabian mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się mega podoba imię Halszka, ale niestety mojemu mężowi nie, tak więc córka będzie Marysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2010r urodzilam córeczke Nele i nie znam drugiej Neli :) jednak gdy czytam rozne fora widze, ze Nela jest na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwalają mnie te słodkopierdzące imiona w stylu Nela, Blanka, Bianka, Pola, Lila. To są tzw. imiona ozdobniki, często rodzice dają synom imiona męskie a dziewczynkom te ozdobniki własnie, to jest wyraz tego czego od dzieciaka oczekują. chłopiec ma być kims, a dziewczynka jedynie taki ozdobnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame ff
to dla chłopców męskie imiona są ok, a dla dziewczynek kobiece już nie.... więc jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanówcie się zanim imię nadacie to na całe życie te wszystkie Blanki,Pole ,Lenki itp fuj a Rita to ma na imię moja suczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie imiona jak Lila,Pola,Nadia,Rita,Lenka ,Blanka to mi się kojarzą z panienkami lekkich obyczajów brzmią jak pseudonimy-nicki i jak skróty imion a nie ich pełna wersja Pola-Apolonia Lenka-Magadalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame ff
na szczęście nie każda dziewczynka musi być Anną, Katarzyną czy Malgorzatą, mogą być tez Lilki czy Ulki, mi się jakoś "nie kojarzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mowa o imionach to mam problem może doradzicie mm syna z 2009 roku ma na imię Karolek. Za dwa miesiące bedzie miał braciszka i nie mam pojęcia jakie mu nadac imię bo podobają mi się różne pierwsza wersja to ma być Dawidek. Są jeszcze fane Wiktor choć troche oklepane, Błażej, Nikodem mężowi się nie podoba. Fajne to jeszcze Mateusz, Tymoteusz, Wojtuś no sama nie wie wiem a decyzje trzeba podjąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej wyżej... Nazwij go Dupusiulek :D Co to k***a ma być? Karolek, Dawidek, Błażejek ? :O Mam nadzieje, że nie zapomniałaś kupić jeszcze pampersików dla syneczka, bo gdzie będzie robił kupeczki ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame ff
Mi osobiście podoba się Wojtek lub Mikołaj, a do gościa wyzej... też nie lubię takich zdrobnień, ale nie bądź taki hop do przodu.... wszystko musisz skrytykować? jak nie panienki lekkich obyczajów (bo przypuszczam, ze to ta sama osoba), to dupusiulek, czy jakoś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka z tymi imionami wszystkie są takie oklepane... Dla chłopca: Filip, Wojtek, Karol ewentualnie Bartosz (ale raczej nie) Dla dziewczynki: Laura (nie jestem przekonana), Patrycja, Oliwia (niestety mi się podoba ale raczej odpada bo bardzo popularne), Natasza (chyba nie jestem na tyle odważna żeby nazwać tak dziecko ale podoba mi się). Reasumując jeśli urodzę syna to jakoś sobie poradzimy z wyborem imienia.. jeśli będzie druga córka to nie mam pojęcia jak jej dać na imię.. Pierwsza nazywa się Kinga i to imię bardzo do niej pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Gość, który wszystko krytykuje ma pewnie na imię Włodzimierz i ma kompleks małego penisa. Zamiast krytykować wieśniaku ze wsi zapyziałej i rzucac wulgaryzmami co tylko odpowiednio klasyfikuje Twoją osobę do ewidentnych nizin społecznych opuść to forum bo nikt Twoich rad nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście od zawsze podobała mi się Lena, teraz był taki boom na to imię, że jak dowiedziałam się, że będzie dziewczynka to miała być Lila, ale jednak niespodzianka i chłopiec, z mężem postawiliśmy na Ksawerego. No niestety rodzina jest niezadowolona, a Wy co sądzicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię nie specjalne jak dla mnie. Kojaży mi się ze starszym panem. W czasach gdy większość dzieci ma udziwnione imiona napewno takie by się wyróżniało ale niewiem czy akurat na kożyść chłopca. Wiadomo dzieci są różne i i nie wiadomo jak będą reagować. ale o gustach się nie dyskutuje. A jak takie imię zdrabniać? Ksawerek? Bo mi nic innego nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy syn to Stachu (nie Staś,bleeee;)) Niby popularne ale w otoczeniu nie ma żadnego, na ulicach tez nie slysze i git. Teraz będzie drugi syn i najprawdopodobniej Stefan albo Kostek moze Jozek, Kazik. U Stefana nie leżą mi zdrobnienia, potrzebuje czegoś co podpasuje do Stachury. Jeszcze mam czas, na pewno będzie z tych starszych, trzeba je przywrócić do obiegu. Jeśli bylaby dziewczyna to chcieliśmy Hanke ale teraz nie dalabym, za dużo ich. Córka może kiedyś jeszcze będzie i maz chce Klarę a ja Janke. Zobaczymy jaka moda będzie za parę lat :) Wśród znajomych same antki, franki, szymki, tymki, kacpry, zuzki, zosie, leny i oczywiście julki ;) z malo popularnuch iwo i wojtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARCELINA- to piękne i rzadko spotykane imię dla dziewczynki. Dosyć już tych Julek, Oliwek, Amelek i innych dziwacznych imion!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o Sofia? Lubie wypowiadać to imię przez " j " ale mam duży dylemat co do imion....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×