Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewaaaaa

zycie po 30stce

Polecane posty

Gość ewaaaaa

pomoozcie co zrobic !! moze odpwoiedz jest prostszaaaaa albo i nie.. poznalam chlopaka,jakis rok temu spotykamy ale zadko.. raz na miesiac... ja niestety juz 30stka i chcialabym sie jakos ustatkowac o nie wiem.... kazda rozmowa jest bez odpowiedzi, mowi ze mu zalezy itd ale jakos jakby mial wszytsko w d..... !!!!! mieszkamy daleko od siebie, on pracuje w restauracji i nie ma dla mnie czasu, czasami nawet nie pisze przez dwa dni.... wszystko byloby latwe ale ja sie zakochalam.... i troche cierpie z tego powodu.... ale jak to z factemi oni tego nie rozumieja... co robic??? kontynuowac dalej znajomosc czy poprostu zostawic..??? probowalam i tak, kasowalam nr i staralam sie nie odzywac ale dlugo to nie trwaloo... co zrobicc???? zostawic czy walczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie pisze przez 2 dni to ma cię w doopie, daj sobie z nim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby zwiazek przetrwał to musza walczyc obie strony a nie tylko jedna, facet ma cie gdzies na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz choc troche rozsadku to odejdz od tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobieta lat 30 i doradzałabym zerwać tą znajomość, dojść do siebie i próbować na nowo nie da się budować związku na odległość, i poznać kogoś spotykając się z nim raz na miesiąc daj sobie spokój, uciekają Ci najpiękniejsze lata jakby Wam obojgu bardzo zależało to byście zapewne już zamieszkali z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet widać preferuje darmowe ruch....e bez zobowiazań (jak większość facetów) z tej mąki chyba chleba nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×