Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fatalne wyniki usg Ryzyko Trisomii 13 Proszę o poradę

Polecane posty

Gość gość
Ja bym zrobiła amniopunkcje, przeszłam przez to, nie było tak strasznie, ja bym to określiła że ogromny stres i mały ból. No i potem to czekanie na wynik. Ale to Twoja decyzja, powodzenia. Wierze, że wszystko skończy się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekania boję się najmniej, ponieważ po 2-4 dniach mam otrzymać wyniki FISH-A, zresztą sam dr Dudarewicz mówi, żeby nie stresować się czekaniem, bo raczej należy się spodziewać dobrych wyników. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to ryzyko poronienia..... :( Na dobrą sprawę jest ono obecnie wyższe niż ryzyko trisomii 13 u mojego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnym wypadku nie zrobiłabym na Twoim miejscu amniopunkcji przecież mimo wszystkich przeciwności jesteś zdecydowana urodzić to dziecko, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Poznania
Autorko, co u Was? Zdecydowałaś się na amnio? To badanie nie jest takie straszne. Dużo nerwów tylko. Czytałam gdzieś, że to ryzyko poronienia to trochę straszenie, bo ono WZRASTA o 0,5-1,0 proc. w stosunku do ryzyka wyjściowego, które na tym etapie ciąży, kiedy wykonuje się amniopunkcje, wynosi kilkanaście procent. Czyli "normalne" ryzyko wynosi np. 16 proc. (nie pamiętam dokładnie), a po amnio - 16,5-17. Wiem, że to nie jest pocieszające, ale może taka świadomość pomoże w podjęciu decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dała się temu dziecku urodzic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×