Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaa198600000

Mój facet nie chce się ze mną kochać

Polecane posty

Gość Guest122
Niestety, ponieważ faceci często nie mają takiej kondycji w łóżku jak panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze brak ochoty na sex oznacza zdrade,ja jestem wprawdzie kobieta ale byly momenty w moim zyciu kiedy naprawde nie mialam ochoty,partner sie zawsze zloscil,mowil ze ma dosc ze ja nigdy nie chce,a ja sama bylam zla na siebie ale nie wiem jak to ujac czulam sie jak z drewna,mielismy wtedy rozne problemy ktore tak na mnie dzialaly,jakas blokada a moj facet mowil ze dosc ze mamy problemy to jeszcze w lozku kicha.Robilismy to owszem,ale mnie to nie sprawialo przyjemnosci i chcialam zeby tylko skonczyl.Pozniej sie wszystko pozmienialo,troche to trwalo ale teraz to normalnie moglabym na okraglo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest122
No to teraz chyba jest już wszystko okej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guest122 no w zasadzie powinno byc w porzadku ale nie do konca jest bo z tamtym sie rozstalam a obecny powiedzmy delikatnie "nie podziela mojego entuzjazmu" dlatego na ten topik zajrzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
agnieszka8701 mam podobny problem do Twojego niestety. Powiedz mi, Twój facet chociaż próbował Cię pieścić oralnie? Jakie miał reakcje po? Chciałabym sobie porównać bo jeszcze nie wyszłam za mąż więc jest jeszcze jakieś wyjście z tej sytuacji chociaż bez walki się nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest122
A ile masz lat, jeśli mogę spytać? Niestety, seks to prawie połowa udanego związku.. Szkoda, ze dopiero w łózku można się o tym przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu sa faceci ktorzy lubia piescic oralnie i sa tacy ktorzy nie lubia i tego sie nie zmieni.Bylam kiedys na imprezie,slyszalam jak kolesie rozmawiali,cos w tym stylu "pierdzielisz ze nie lubisz lizac c**y,nie wierze,serio?Ja to uwielbiam,normalnie nawet bym z ******** zrezygnowal zeby polizac a drugi na to bleee to obrzydliwe,fuj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
mam 24 lata. Bardzo chciałabym porozmawiać z nim o tym szczerze, prawie dokładnie tak jak napisała to Bibi 1234 (06.01.14 ), ale tu właśnie na przeszkodzie stoi męska duma, nie chcę go urazić. Z poprzednim facetem miałam cudowny seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z kobietami tez tak jest.Czasem facet sie prosi o orala i prosi i prosi a i tak nie dostanie a sa kobietki ktore to lubia bardzo i same robia bez proszenia ...ot zycie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
niestety jestem jedną z tych kobiet, które uwielbiają sprawiać przyjemność facetowi. Źle się czuję psychicznie kiedy tego nie zrobię kiedy wiem że chciał. Dlatego tym bardziej sobie nie potrafię wyobrazić jak on z tym czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest122
Każdy jest inny i każdy lubi co innego. To co napisała Bibi to niestety przykra prawda... QQQ moim zdaniem, po prostu powiedz pewnie swojemu facetowi, co Ci leży na wątrobie, nadaj tej rozmowy trochę pikanterii, nie powinien się obrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi 1234
qqqmnb jestes jeszcze mloda,nie wiem ile lat ma twoj partner ale jesli jest w twoim wieku to jest szansa ze sie dotrzecie .Trudno mi cos powiedziec bo nie wiem jak dlugo jestescie razem i na czym tak naprawde polega problem,czy on nie piesci cie oralnie ,poprostu nie robi tego czy np.powiedzial ze tego nie lubi i robic nie bedzie bo to roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
Mam taki zamiar, ale najlepiej zrobić to przy odrobinie alkoholu. Już od dawna to planuję ale chcę się też do tego dobrze przygotować. Kiedy układam sobie rozmowę w głowie same przychodzą mi do głowy porównania z byłym, ale wiem że nie mogę ich użyć w trakcie rozmowy :( . Strasznie nie chcę skończyć jako mężatka z wibratorem w ręku. Obiecałam sobie kiedyś, że nie będę go już używać właśnie dla obecnego faceta(daje zbyt mocne doznania przez co potrzebuję mocniejszych bodźców i orgazm w czasie orala stawał się coraz trudniejszy). Wczoraj użyłam go po raz pierwszy od roku, bo mój facet i tak nie dawał mi orgazmów w ten sposób. Po około 8 orgazmach byłam usatysfakcjonowana. Drugim jego błędnym myśleniem jest to, że w czasie seksu 1 orgazm mi wystarczy, ciężko mu wytłumaczyć że nie jestem facetem i jeden mnie tylko nakręca na następne, ale niestety on już wtedy kończy. Paluszki nie wchodzą w grę z podanych wyżej przez dziewczyny przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
mój partner jest trochę młodszy ode mnie. Jesteśmy razem 2 lata prawie. Jeszcze z nim o tym nie rozmawiałam, więc mi nie powiedział wprost, że się brzydzi. Może właśnie dlatego jeszcze nie było tej rozmowy, boję się że tak powie a wtedy już wszystko stracone, nawet nadzieja nie zostanie. Próbował parę razy, ale szybko kończy za każdym razem i widać po nim że nie bardzo mu to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
Bibi 1234 a Twój próbował? Jakie miał reakcje po? Powiedział Ci wprost że nie i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest122
Spróbuj może poruszyć ten temat przy kolacji i dobrym alkoholu. Ubierz się w jakieś seksowne ubranko... Usiądź mu na kolanach. A jeśli powie,ze nie ma ochoty to zdominuj go i mocniej przycisnij, albo złap go za ubranie i zaprowadź do sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest122
Jeśli Cie kocha i chce żebyś przy nim została, to nawet jeśli nie lubi oralu, to i tak będzie Cię tam pieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
Guest122 niestety nieczęsto mamy okazję być sami, ale pierwszą lepszą okazję wykorzystam i może tu opiszę. Nie mieszkamy razem,on ma baaardzo towarzyską rodzinkę a ja współlokatorki. Strasznie jestem ciekawa właśnie co by zrobił gdybym go nakręciła na maksa a później usiadła mu na twarzy :D taki mały psikus. Szkoda, że nie ma tu faceta, który nie przepada za oralem, może by powiedział jak by zareagował na takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
Guest122 a Ty lubisz jak partner/partnerka robi coś z przymusu? Ja nie bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest122
Ja uwielbiam seks oralny i nie rozumiem facetów którzy tego nie lubią. chodzi mi o sprawianie kobiecie przyjemności oralnych, a nie otrzymywanie ich :) chociaż tak pieszczony być uwielbiam... A siadanie na twarzy tzw ,,facesitting" to jedna z moich fantazji która chciałbym spełnić, jednak nie mam z kim ;( Ja ide spać drogie panie, dobrej nocy życzę i rączki całuje :) Jutro też tu zajrzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest122
Z przymusu nie lubię, ale z miłości to już zupełnie co innego :) Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
gdybym go do tego zmusiła to i tak by mi to nic nie dało. Chociaż to żeby go zdominować i usiąść mu na twarzy brzmi kusząco ;) "Ja uwielbiam seks oralny i nie rozumiem facetów którzy tego nie lubią. chodzi mi o sprawianie kobiecie przyjemności oralnych, a nie otrzymywanie ich" mam dokładnie takie samo podejście, najlepszy seks to taki, kiedy nie muszę się "martwić" o swoje orgazmy, bo o to dba mój partner (i na odwrót). Dobranoc i kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są też pary które od 3 lat zaspokajają się tylko wzajemną masturbacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
jeśli taki układ pasuje obojgu, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadow_29
qqq... rozmowa z partnerem na niewiele Ci się zda, jeśli Twój facet d tej pory nie pieścił Cię oralnie, to widocznie tego typu pieszczoty go nie kręcą... być może uda Ci się go nakłonić aby spróbował, może nawet za każdym razem będzie to robił, ale będziesz czuć że robi to z przymusu, a nie z pożądania. Seks oralny... fajny seks orany wymaga pasji, po prostu trzeba to lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqmnb
shadow_29 ciągle pocieszam się tym, że jestem jego pierwszą kobietą. Ja na początku też nie przepadałam za oralem, wcześniej penis kojarzył mi się z załatwianiem potrzeb fizjologicznych. Przekonałam się dopiero po kilku razach, kiedy poczułam jaką sprawia to przyjemność drugiej osobie. Ciągle mam nadzieję, że on ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadow_29
Szczerze wątpię, ale mam nadzieję że uda Ci się go przekonać i że jednak to polubi :) ja jeszcze jak byłem prawiczkiem, to pierwsze o czym myślałem i czego pragnąłem, to właśnie w ten sposób pieścić kobietę... i po pierwszym razie, okazało że jednak instynkt dobrze mi podpowiadał, bo to uwielbiam. Widocznie tak już jest... połowa ludzi lubi seks oralny, a drugiej połowie wystarcza sam stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widze, ze nie tylko ja mam taki problem.. tez sie zamartwialam czemu moj facet nie chce mnie piescic oralnie choc ja robie to chetnie, czesto i kiedy zechce... czasami tylko jak sie mocno nakreci to prosi zebym usiadla mu na twarzy ale nie zawsze jest to przyjemne bo po prostu za mocno to robi... ehh... ci faceci z nimi zle a bez nich jeszcze gorzej. Uwielbiam sex i mogla bym sie bzykac kilka razy dziennie ale niestety tak jak moje poprzedniczki moj facet nie.. lubi sex ale nie tak czesto jak ja... wiecej gada niz robi o tak mozna powiedziec... a zewszad wszedzie sie slyszy ze to baby nie chca dawac... g**** prawda ! to faceci zazwyczaj odmawiaja i juz nie raz sie o tym przekonalam ... a jestem atrakcyjna kobieta... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×