Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Gość 40tka
Szczesciarz z Ciebie w takim razie. U nas kiedys też było wesoło, teraz niestety to nerwy i stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Dodam, że moj partner jest starszy od Ciebie o kilka lat. Problemy zaczęły sie jakis rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz 40-tka rozumiem Ciebie po części,mam wielu kolegów co nie dbają o siebie,a przez to zaniedbują swoje kobiety.Ja wręcz nie ustaję w myśleniu,robieniu wszystkiego by być sprawnym i mieć sprawny ten czarodziejski przyrządzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40:) Właśnie wydaje mi się,że ten stres robi swoje.Niepowodzenie pociąga za sobą dalsze porażki.Trochę pewnie to wszystko działa na psychikę,a z nią trudno walczyć.Dobrze poszukać porady u seksuologa.Ja bym chyba nie odpuściła i łagodnie sugerowałabym takie rozwiązanie;)Oboje jesteście jeszcze tacy młodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Widzisz moj nie pali, nie nadużywa alkoholu i uprawia sporty. Jest wysportowany i zdrowy. Stara sie jak może ale skutki są mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Co do seksuologa, to ostatnio sam zaproponował, żeby sie wybrać. Widzę, jak mu ciężko z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też paliłem i to długo,ale od kilku dni postanowiłem przestać.Chlałem wódę,*****łem d***** i waliłem konia w między czasie.Teraz jestem całkiem inny.Sport owszem,ale bez przesady.Mam podwyższony cukier i jeszcze moja palica nie daje mi spokoju.Rano stoi jak stalowy pręt,moja się popatrzy na mnie zaraz reaguje,nie mówiąc o dotyku.Ćwiczyłem go przez wiele lat by móc więcej i dłużej ...więc mam to co chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Przepraszam ale to głupie gadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i głupie,ale kiedy ma się faceta z jajami to ma się go zawsze z tymi jajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Nie życzè Tobie źle ale błędnie to sobie tłumaczysz. Chcienie i jaja to nie wszystko. Mojemu tez stoi na moj widok, co z tego, gdy za chwilę opada a ochota zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety poranna erekcja to jest coś co obserwuję u siebie już niezbyt często, może 1-2 razy w tygodniu, i nawet w tych dniach ma ona tendencję do szybkiego ustępowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mojemu tez stoi na mój widok, co z tego, gdy za chwilę opada a ochota zostaje." Mam to samo :O🖐️ A już kompletnie upokarzające jest kiedy "więdnie" w trakcie pieszczot oralnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Rano zawsze stał jak drąg, poranki były owocne i szalone. Teraz niestety wszystko sie zmieniło. Już zapomniałam jak z pełnymi bokserkami wstawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to trzyma nawet po oddaniu moczu.Stoi tak na 50 % moja często chce go potrzymać,a wtedy tylko jeden dotyk i już ... w całej okazałości.Musi też nabrać trochę krwi bo jest spory.Ja sam uważam,że moje żyły są bardziej rozwinięte (dopływ krwi) niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Ale w kolejce nie szturchasz ludzi ;))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara rzeczywistość - praca:O Nie mogę za bardzo się udzielać w temacie. 40:) To dobrze,że chce do seksuologa.Przecież dla faceta taka 'niemoc' to osobista porażka. Mojemu po przebudzeniu nie stoi:D Od lat nie pamietam,żeby budził się ze stojącym:PAle gdy już stanie,to do końca twardy:) Nie było takiej sytuacji,że nagle opadł w trakcie stosunku,czy pieszczot oralnych.Tylko potrzeby ma sporo mniejsze jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj :) Mam niekiedy takie zboczone myśli :) Rozbieram wszystkie wzrokiem :) Lubię Dojrzałe kobiety i ... wiesz :) sprzęt wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Haha...rozśmieszyłeś mnie, choć temat nie do śmiechu ;)...wyobrazilam sobie Ciebie biegajacego z takim stojącym sprzętem po rynku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-tka różnie bywa :) On jest wrażliwy na piękne kobiety :) Ty na pewno masz też coś w sobie :) To co się dziwić,że stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie wkurza świadomość, jak wiele czasu zmarnowaliśmy z żoną (zamiast się kochać) wtedy kiedy byłem te 10 lat młodszy i praktycznie "niezawodny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to już wcześniej wiedziałem i dawałem gazu od młodego.Jak stara zaniemogła miałem boki i jechałem dodatkowo ręcznie :) teraz mogę dalej i dużo.Nie daję sobie dnia przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Klasyk Jakbym słyszała mojego...może to Ty? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-tka masz duże potrzeby :) Ja mam nawet teraz,a zresztą zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Ano mam i z wiekiem coraz większe jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".Jak stara zaniemogła miałem boki" Trochę mnie ten tekst powalił :O Już nie wiem nawet,czy określenie żony"stara",czy te "boki" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Mewa Tylko czekać, jak stara sie pojawi na forum i napisze, że stary zaniemógł a przeciez zawsze mógł haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
uffff....;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) tak ale jeszcze nie mam takich problemów.Jeden największy co tu dzisiaj wyda.Do południa sobie pojadę na ręcznym i wieczorem dawaj dalej.Dziwię się nieraz sam sobie,ale nie udaję bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×