Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny ! Mi też przydałby się masaż.Albo masażysta chociaż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie trafiłaś. Ja ponoć jestem bardzo dobrym masażystą. Podobno ma złote ręce jak mi kiedyś koleżanka powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie stóp i pleców oraz kręgosłupa. Czasem jak koleżanką bolą plecy po pracy to zadzwoni czy mógłbym przyjechać ją wymasować. Taki masaż trwa gdzieś około godziny Plecy kręgosłup i stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam żadnych kwalifikacji w w tym kierunku masażu. Nie masuję mocno. Tylko delikatnie i z wyczuciem. Koleżanka pracuje w biurze przy komputerze. Czasem też ma sporo biegania po biurowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem!! To też ja nie nalegam. Mogę jeszcze dodać tyle że aby taki masaż miał efekt dobrze było by rozgrzać ciało np w Saunie pod czas jakiegoś seansu i dopiero iść na masaż. Czasem chodzę na taki masaż Pianą i gorącymi kamieniami. Czy też kąpiele zapachowe np owocowy czy z algami. Rewelacja taki masaż plus kąpiel oraz seans w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na co czekać Alka27??!! Tylko siadać i jechać na odrobinę relaksu dla ciała i ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda takie masaże trochę kosztują. No ale raz w miesiącu można sobie pozwolić. By poprawić sobie samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
tak to prawda-zaspałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klasyk:) U mnie co jakiś czas prószy i mamy już spore zaspy:D Mróz w granicach wytrzymałości,więc spacer to czysta przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam wszystkich!! Tu na Śląsku też prószy śniegiem i jest niewielki mróz!! Może jakaś wspólna kawka przed kopem??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×