Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Witam[cześć] Może wypowiedzą się osoby,które tak jak ja dobiegają do 40.Można chyba napisać,że czterdziestka to taki półmetek życia;) Nasuwają się refleksje,sięganie pamięcią wstecz...Czy jesteście zadowoleni,spełnieni? Czy Wasze życie zawodowe,prywatne,uczuciowe,seksualne,to jest to czego oczekiwaliście?Mój bilans nie jest najlepszy... A Wasz? Napiszcie jak to wygląda u Was.Mile widziane wypowiedzi tych tuż przed magiczną czterdziestką,jak i tych po:) Zapraszam do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat,tylko nikt się nie przyzna,że dobiega do 40:P Tu wszyscy piękno i wiecznie młodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę mieć 40 lat za rok więc tuż tuż... Powiem tak czuje się młodo i chyba też wyglądam tak. Rozmiar 36 więc jestem drobna. Nie czuje się że to już półmetek. Korzystam z życia i zniego też się cieszę co tam wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to,że obie wkroczymy w czterdziestkę w tym samym roku:D Czuję się młoda,wyglądam młodo,w 36 nie wejdę,ale 38 spoko:D Czterdziestki to atrakcyjne kobiety:classic_cool: Mam tylko wrażenie,że jeśli czegoś w swoim życiu nie zmienię,to zwariuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gęba stara pomarszczona, a psychika 14 latki... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj coś z tym zrobić :classic_cool:Mogę użyczyć Ci kilku rad,na pomarszczoną gębę;) Na psychikę pomoże dobra psycholożka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdzieści  pięć
mam nie tylko 40 a nawet więcej :) itaki sam rozmiar i mam to generalnie gdiześ . Wyrosłam juz z presji zeby być iwecznie młoda czy nawet wiecznie zadowoloną . Mam luksus życia po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdzieści  pięć
mam dorosłe zdrowe dzieci , ciagle tego samego męża , mam swoje palny na p rzydzlość i wspomnienia z przeszlosi . Czego wiecej chcieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko ma jeszcze do dorosłości kilka lat:) Na pierwszy rzut oka,taka fajna z nas rodzina.Ten sam mąż,zdrowe dziecko.Niby wszystko okej,ale...jak sięgam wstecz...marzenia,plany...życie wiele z nich zweryfikowało.Tak się zastanawiam,czy można pewne rzeczy zmienić,naprawić...czy brać co życie daje i cieszyć się,że nie jest gorzej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdzieści  pięć
czy aby nie odczuwasz wszechobecnej prasji posiadanai zajmujaceco , najlepiej egzotycznego hobby , nauczenai sie języka którym posługują sie 3 osoby na świecie albo rozpaczasz bo nie wynalazłaś lekarstwa na katar ? oczywiście , że 40 jest liczba graniczną . taka prawda .i głupi jest ten kto temu zaprzecza . ale graniczna nie nzaczy , że nic dobrego nas ni spotka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczenie się języka,którym posługuje sie trzy osoby na świecie,jest dużo prostsze niż wyprostowanie życia,które gdzieś tam po drodze się rozwidliło i każde poszło w inną stronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dobijające 40 :) Mnie to tez grozi za kilka lat. Dotychczasowy bilans życiowy wychodzi średnio, w jednym temacie lepiej, w innym gorzej... nie widze i nie czuje, że dobijam 40, to jakas abstrakcja, ktoś cos w akcie urodzenia namieszał. Zuzycie biologiczne na 30 lat i ani grosza więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdzieści  pięć
samo się wzięło i rozwidliło ?nie było cię przy tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie byłam,tylko mi ten moment umknął:) Foxy:) Ten bilans to i u mnie różny w różnych dziedzinach.Można by rzec,że nie jest tak źle,ale kiedyś było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na "lepiej" mam dopiero nadzieję :) Ale jest ostatnio jakaś tendencja zwyżkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przywiązuje az takiej uwagi do metryki. poza tym uważam ze najlepiej dotychczas zaczęło mi się żyć po 30-tce, wieć z przekroczeniem 40-tki wiąże nie mniejsze nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Ja też nie przywiązuje wagi do metryki:) Wciąż czuję się młoda:D Ale jednak jakby nie patrzeć,połowa życia za mną i to sprowadza do refleksji:) Jestem pełna życia,wigoru i mam jeszcze tyle marzeń i planów.Tylko fajnie by było,gdyby obie strony czuły tak samo...Mam wrażenie,że u mnie wszystko zwyżkuje,a u mojego męża jest zupełnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mezczyzna po 40 a nadal czuje sie mlodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka miesięcy temu skończyłam 40 lat i nigdy,przenigdy nie wróciłabym do 3-ki z przodu ! Mam wszystko czego chciałam,a seks jest nieporównywalnie lepszy od przeżywanego wcześniej ! Czuję się młodo. Co ja piszę?! Jestem młoda i pijana życiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara:D I tak trzymaj!:) Osobiście zauważyłam u siebie,że moje libido wzrosło bardzo;) I tu też klapa,bo tylko moje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna mewo... Od niedawna jestem wolnym człowiekiem i WOLNĄ KOBIETĄ Dość późno nabrałam świadomości własnej kobiecośc**przez lata stwierdzają w przekonaniu,że jestem niekobieca. Teraz znam swoją wartość,a moje libido sięga zenitu ! I mam zamiar korzystać z tego wiecznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita bonia
Mam 46, czuję się na 36,tyle też wszyscy mi dają, życie jest piękne, gdy żyć się umie. Ja się wiekiem nie przejmuję, wyglądam rewelacyjnie i mam wszystko czego pragnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje libido również sięga zenitu:) Jestem świadoma swojej kobiecości,swoich potrzeb...ale w tej dziedzinie rozmijam się z moim mężem.Jeszcze do niedawna mi to nie przeszkadzało,ale od jakiegoś czasu zaczęło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×