Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Gość mogę wszystko
Hihihi pewnie poderwał ją jakiś bzykacz i p******ą się na mailu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laro :) Co słychać? Ja mam dziś jakiś "refleksyjny" nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się dobrze uzupełniacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała "pikantnego".... a że chwilowo brak "sprzyjających okoliczności" to mam refleksyjny :) poza tym ta 40-stka tuż tuż dołuje mnie trochę :) myślisz, że są jeszcze szanse? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne!Wszystko najlepsze przed Tobą :-P Ja nie wróciłabym do 3-ki z przodu za żadne skarby świata! Bycie 40-ką to super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lara :) Szczerze mówiąc, to mam dokładnie takie przeczucie ;) że teraz dopiero zacznie się dziać ;) na luzie i bez ograniczeń, hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj wszystkie rozkładają szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Magda gdzie się podziała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******ą się na mailach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj też s*******inki wkroczyły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendowo,słonecznie podnoszę temat wygrzebany z dna :D Jest tak ciepło,że w końcu można zapomnieć o założeniu majtek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_222366
Ja dobiegam do 40 wspolnie ze swoim mężem i powiem Wam że ja sie starzeje to widać ale mój mąż ma troche siwych włosów ale i tak nastolatki za nim się ogladają i co mam zrobić jestem chorobliwie zazdrosna wygląda jak Clooney , cholera nie wim co robić normalnie zwariuje , poradżcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie w tym wieku nie narzekają na brak zainteresowania ze strony młodszych kobiet :) tylko, że nie każdemu zaraz odbija i szuka przygody na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_222366
no nie odbija ,ale jak chlop widzi te mlode siksy z cyckami i tyłkami na wierzchu to naprawdę trzeba mieć samozaparcie aby się opierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna:-) Zapisuję się do tego klubu i pozdrawiam serdecznie,słonecznie i...bezmajtkowo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina,bez przesady:) Nie każdy facet myśli tylko o tym,żeby przelecieć dwudziestkę:) Zazdrość jest bez sensu.Szkoda czasu na obgryzanie pazurów z zazdrości o faceta:classic_cool:Nie narzekaj:D Lara:D Witaj w klubie.Liczyłam,że się zapiszesz;)Następny krok to spalenie biustonoszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna:-) Dla mnie bomba! Byle szybko,póki grawitacja nie działa i mogę spokojnie dogonić autobus bez obaw,że potknę się o własne.. I podpisuję się oburącz pod tym o zazdrości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się nie przemęcz i z ilością nie przesadź:-) Nie będziemy przecież namiotów na tym stosie palić,co najwyżej czapeczki dla bliźniaków,więc kilka gałązek w zupełności wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę na to,że jak zacznę się schylać po drzewo bez majtek,to się chętni do pomocy zlecą:P Byle tylko chętni do zbierania,a nie do....:P Stos musi być spory nie,że ja mam namioty do spalenia,ale może jeszcze któraś się dopisze na listę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poschylam się więc po gałązki z Tobą.We dwie zawsze raźniej i więcej nazbieramy.Czy chętni do...zbierania muszą wkupić się spaleniem czegoś? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×