Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

no patrz a ja cały czas myslałam ze się wietrzy:o ale jaa gooopia :( Ty... ale jak to ściągaj majtki? tak od razu? wstydzem się😴 i lubie dziewczynki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hłe, hłe,hłe, kto ich nie lubi :P a no nie było mnie tu trochę, ale tak w ogóle się trochę szwędam po rożnych wątkach lekko popierdując ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już pogubiłam.Siedzę w lesie,czekam na Tulipana z grzałką...Diabliczka obiecała:P oddać mi swoje majtki:D A tu kanapa,cola,popcorn...Co jest?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
przepraszam że się wtrącam ale czy przez te kamery w lesie można obserwować Bieliki, bo jako patriota należałoby coś o nich wiedzieć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za wygodnie Wam na tej kanapie? Nagrania nie będzie:P Dołącz Najszybszy na kanapę:P Diabliczka,jak nie,jak tak.Wyskakuj z majtek ,nie pyskuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjj Mewa nie krzycz na mnie:( się jeszcze zamknę w sobie i sie narobi:P a matek nie sciągam:classic_cool: tu zboczeńcy grasują:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy zboczeńcy? Trzy dni biegam bez majtek i nikt mnie jeszcze nie...no ten tego:P Nigdzie Twoja TA no wiesz co;) nie będzie tak bezpieczna jak tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
k***a a ja mma taką chęć na oglądanie Bielików:( podobno zaczynają właśnie swój taniec godowy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Ty mnie nie bajeruj:P dzisiaj nic nie sciągam koniec i kropka:P i musze spierrdalać juz z tego lasu a tak fajnie się zapowiadało😴 miłego🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naju ...a oglądanie swojego nie pomoże ? ...lustra pewnie do tego nie potrzebujesz, a razie braku bielików zawsze to jakiś ptak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×