Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Slaba druga kreska

Polecane posty

Gość gość
Albo to bardzo wczesny początek ciąży, czyli około 2-3tydz.albo już po ciąży.Ja słabą miałam po poronieniu w pierwszym miesiącu.Trzeba zrobić badanie BTHCG i wyjdzie który to tydz.bo póki co ginekolog nawet nie będzie w stanie tego stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby stwierdzić czy to ciąża nie potrzebne sa Twoje dane osobowe i gdzie pracujesz. Zapomniałaś i najważniejszym na kiedy masz/miałaś termin spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dane mam w stopce od lat więc nie będę ich kasować ot tak , spodziewany termin miesiączki miałam na czwartek w ubiegłym tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wydaje mi sie,ze juz ta kreska powinna byc bardzo widoczna. Ja słaba miałam do tygodnia po poronieniu. Lepiej zrób badania na betę hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszą słabą kreskę miałam w 4 tygodniu ciąży-z dzieckiem było wszystko w porządku. na drugi dzień zrobiłam kolejny test, były dwie mocne kreski. Być może to wina wadliwego testu. Ja bym proponowała zrobienie kolejnego testu, najlepiej jak najszybciej, Jeśli sytuacja się powtórzy wtedy udaj sie do lekarza. Druga słaba kreska nie zawsze oznacza poronienie, choć nie można go wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje:D jesteś w ciąży, ja tak miałam (druga kreska była blada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze jestes w ciazy, u mnie slaba kreska pojawila sie dopiero kilka dni po spodziwanej miesiaczce, a wyrazna dopiero ok 1,5tygodnia, gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×