Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet nie potrafi mnie pokochać

Polecane posty

Gość gość

Witam, Jestem z chłopakiem 4 miesiące. Bardzo mi na nim zależy, powiedziałam mu że go kocham a on za każdym razem nie odpowiada mi na to. Wczoraj przeprowadziliśmy rozmowę na ten temat i powiedział że on musi się przekonać do miłości, że miło mu się spędza czas ze mna ale że nie wie czy to miłość. i nie wie czy kiedykolwiek będzie mmi w stanie to powiedzieć. W trakcie rozmowy przyznał mi się że żadna wcześniejsza dziewczyna nigdy go nir kochała, nigdy mu o tym nie mówiła. On jednej raz to wyznał gdy go chciała zostawić. Mi nie potrafi tego powiedzieć. Widzę że nie stara się on tak bardzo, nie jest miły ale to dobry chłopak który na pewno by mnie nigdy nie zdradził. Tylko czy to mi wystarczy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stara sie bo cie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć l Myślę że najpierw powinnaś porozmawiać sama z sobą i określić co Ci wystarcza. Wydaje mi się że raczej chciałabyś kogoś kto będzie nosił Ciebie na rękach , oczywiście nie dosłownie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chciałabym kogoś takiego ale już raz się zawiodłam na osobie która mnie nosiła na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie jak to boli gdy mówisz komuś że kogos kochasz a ta osoba na to nic nie odpowiada:/ powiedział mi jeszcze że on nie miałby odwagi mnie zostawić i będzie ze mną bo mu dobrze i może kiedys się zakocha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes 4 miesiace i juz kochasz. ;d tez dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma gwarancji że nie zawiedziesz się na kimś kto jest z Tobą z wygody bądź z przyzwyczajenia. Wydaje mi się że to chłopak powinien pierwszy okazać uczucie , pierwszy wyznać miłość. Chciałaś przyspieszyć i dlatego bardziej boli. Z drugiej strony może jeżeli nie umie być bez Ciebie to jednak kocha tylko nie potrafi tego nazwać l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się zakochać od pierwszego spojrzenia a co dopiero po czterech miesiącach ;) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochac a pokochac to jednak duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi że mu dobrze ze mna i nie chce się rozstawać że wierzy w to że mnie pokocha bo chciałby tego ale ma z tym problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko 4 miesiace........... no sorry. Jak mozna kogos kochac prawdziwie i dojrzale po 4 miechach? Moze chlopak ma po prostu dojrzale podejscie do zycia. I powie to kobiecie z ktora bedzie chcial byc do konca zycia i bedzie pewny, ze mu sie nie odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka niby ta różnica ? Ja zakoch.uję sie i pokoc***ję tym saamym sercem. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mi łumaczy to w taki sposób że musi byc tego q 100 % pewny aby mi to powiedzieć, bo powiedzieć to nie sztuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy czeka aż jeszcze bardziej wypiękniejesz czy uważa że słabo zna Twój charakter ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rację, że nie mówi KOCHAM jak zacięta płyta. Słowo czasem zabija, a ty byś pewnie tego nie chciała ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie rozumiesz różnicy między "zakochać się" a "kochać",to nie kochasz...:P Daj człowiekowi żyć i nie naciskaj na wyznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
saam, masz nascie lat, nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem o czym on jeszcze musi się przekonać, fakt nie stara się bardzo o mnie, ma swoje minusy ale wierze że gdy się zakocha to będzie potrafił mi to dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko chyba jestes nastolatka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem nastolatką. mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
BOŻE dziewczyno jak ja Cię dobrze rozumiem dziś właśnie zostawił mnie chłopak po 4 miesiącach był ze mną bo.myslal że coś do mnie poczuje że może się zakocha ale miał problem z okazywaniem uczuć. Ja zakochana idiotka która świata za nim nie widziała ciasta mu robiłam kanapki do pracy i jak na tym wyszłam? Boli jak cholera okropnie wyje do granic możliwości ale wiem że siła to nie zmusza żeby mnie pokochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakocha się na pewno...ale raczej w innej. I wtedy szybko wyzna jej milosc. Po prostu nie jesteś TA. Pewnie jest mu dobrze ale czeka na coś lepszego, w międzyczasie będąc z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23-latka.. takie zerwane nagle zauroczenia bardzo bolą.. to jak odcięcie narkomana od morfiny, sorry za porównanie, ale takie właśnie procesy zachodzą. Uwierz, za max 2 miesiące ten pierwszy, najcięższy ból minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Kiedy ja bym tak bardzo chciała żeby on zadzwonił żeby usłyszeć jego głos. Żeby chociaż napisał że jednak coś czuje że mamy jakąś małą szansę od razu bez zastanowienia bym się zgodziła . Czuje się okropnie nie widzę nawet chęci do życia nie umiem się pozbierać. Chce tylko zasnąć i nigdy się nie obudzić. Nie potrafię bez niego funkcjonować. Nie sypiam nie jadam bo nic mi nie przechodzi przez gardło. Tak bardzo chciałabym go dotknac przytulić powiedzieć żeby dał nam szansę. Najbardziej boli świadomość że on już nigdy nie stanie w nich drzwiach że już nigdy nie przyjedzie nie powie "hej kochanie " nie przytuli mnie.. nic kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam Cię mocno, trzymaj się dzielnie. Lepiej, ze Teraz Cię zostawil niż miałby Cię wciągnąć w lata, zaangażować czy może dziecko zrobić. Wiem jak boli, pamiętam ten ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Chciał mieć dziecko nawet nie wiesz jak się cieszył Kiedy miesiączka mi się długo spozniala. Nie rozumiem tylko co znaczy byłem z Tobą bo byłem . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Przepraszam że tak wylewam swoje żale ale nie mam z kim o tym pogadać. Przez tydzień wykańczal mnie psychicznie robił mi wodę z mózgu emocjonalne wahania nastroii. Bylo coś w stylu nie wiem y cis do Ciebie czuje ale nie chce Cię zostawiać kocham Cię ale nie wiem może jednak nie jak się spotkamy wszystko będzie dobrze nie martw się i skończyło się tak że napisał że nic nie czuje nawet nie czuje potrzeby spotkania się. Że nic dla niego nie znaczylam że próbował mnie pokochac ale nie umie i nie chce mi robić nadzieii że coś się zmieni chociaż wie że jak teraz ani nigdy nic nie poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23latki: wiem co czujesz, ja od miesiecy probuje zapomniec o ex. Ale to dobrze że Ci prawde wyznal, wytlumaczyl że nie nie czuje, mial haha powiedziec w oczy powod zerwania. Ja niestety czuje sie potraktowana jak nie warta nawet slowa wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedział jej że nic dla niego nie znaczyła po kilku mscach znajomości, jak wysnutym z uczuć człowiekiem trzeba być by w tak okrutny sposoób powiedzieć drugiej osobie. Szczerosć szczerościa, ale takie słowa wg mnie to zdecydowanie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23 latki: miałam to samo! Jak facet "nic nie czuje" to możesz na rękach stawać i on to ma w nosie i rzuci Cię przy byle okazji dla zwykłej nic nie wartej "dziuni" tylko dlatego, że właśnie do niej "coś poczuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×