Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

O co jej chodzi

Polecane posty

Gość gość

Jak sprawdzic czy jej na mnei zależy? Zachowuje sie dziwnie, czasem jest brdzo fajnie, daje odczuc że dobrze czuje sie w moim towarzystwie , a czasem czyje sie olewany z jej strony:( Jest bardzo fajna koleżanką, ale ja chciałbym czegoś wiecej, jak to wyczuć, jak działać.

Zapytaj jej, co do ciebie czuje i powiedź jej, że nie chcesz, żeby była tylko koleżanką, ale kimś więcej. Reakcja "koleżanki" będzie bezcenna. I tylko jej, a nie osób na forum.

Gość gość
ja zawsze staram sie być miły, być blisko niej, a ona czasem zachowuje sie tak jakby jej obojetne było ze jestem gdzies blisko, a z drugiej strony gdy jestesmy już sami dłużej to jest bardzo miło.

Gość gość
no mysle ze o nic jej nie chodzi no na pewniaka no wlasnie no sa na to rozne sposoby i sa skuteczne i dzialaja na kazdego 👄 www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Gość gość
kolego autorze już padło to pytanie ale ja je powtórzę :) Jak ty się zachowujesz? Jesteś pewien że z Twojej strony wszystko ok ? hmm ?:) Tez mam z kolegą taką samą sytuacje jak i ty i za cholerę nie mogę go zrozumieć :(

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować